Prezentacja klubowicza

lordR

Czechowice - Dziedzice

W klubie od: 04.06.2008
Ilość komentarzy: 208
Ilość postów: 1096
Ilość wyświetleń: 236722

Formularz kontaktowy


Komentarze (208)

lordR

Brzydal pluć możesz a Wy rodzajowi ludzkiemu wstyd przynosicie i co...

zobacz komentowany news »

lordR

i Wy mówiecie że ja jestem zły, a Wy jako ludzie jak sie zachjowujecie żuk jestes bezczelny i prostak to Ty zapamiętaj, nieuku historyczny

zobacz komentowany news »

lordR

a Ty żuku kim jesteś, że mnie osądzasz i siejesz nienawiśc w temacie ul. Błachuta, zastanów sie nad soba

zobacz komentowany news »

lordR

nikogo nie wyzwałem to Gemini pierwszy mnie zjechał, nie lapcie mnie za słówka

zobacz komentowany news »

lordR

To co jak jestem wierzący to mam siedzieć z potulnie i napisać do Gemini i drobnego żeby łaskawie bredni nie pisali???

zobacz komentowany news »

lordR

Gemini z Twoimi komentarzami to do Twoejej głupoty trudno mi dorównać, nigdy nie doścignę Ciebie:)

zobacz komentowany news »

lordR

Gemini a Ty prezentujesz sczyt głupoty:)

zobacz komentowany news »

lordR

Ulica Błachuta znajduje się w Zabrzegu, drbny tak się napompował a to nie ten Błachut :)

zobacz komentowany news »

lordR

towina rodziców przecież z założenia fontananna to ozdoba a nie basen i po co tablczka jak te małe dzici nie umieją czytać, zrezta powinny byc pod opieką dorosłych.

zobacz komentowany news »

lordR

ciekawe jak wygląda rozliczenie festynów i imprez organizowanych przez szkoły, straż ochotniczą itd. ............... Gaba tzreba wierzyć w ludzi:)

zobacz komentowany news »

lordR

rojal racja, jest i takie ryzyko ale ja zawsze reaguje, ale jak będziemy się chować to nikt nam nie pomoże

zobacz komentowany news »

lordR

Towarzystwo Sportowe Podbeskidzie, no wszysy macie rację tylko jdno mnie zastanawia jak zawsze nikt nigdy nic nie widział z mieszkańców............

zobacz komentowany news »

lordR

złośliwy robak, a Ty co zrobiłeś dla innych.........

zobacz komentowany news »

lordR

no cóż najlepiej napisąc na forum i mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku bo władzę obraziłem, a trzeba się zastanowić czy ma się rację, bo utrzyamnie wałów i rzek nie należy do obowiązków Gminy.

zobacz komentowany news »

lordR

jakto czytam to coś mni bierze, zaraz parę osób zrobiło wycene na kartce i wie ile co kosztuje, przyjdż jeden z drugim i zobacz kosztorys, jakie są ceny a dopiero potem przeliczajcie na domy. a rondo to najbezpieczniejszy rodzaj skrzyżowania, ale też jestem zdania że bardzej przydałoby się na Traugutta.

zobacz komentowany news »

lordR

co do czyszcenia kanałów, podam prosty przykład jak lejemy wode do zlewu powoli to nam spłynie, ale jeżeli odkręcimy na mkasa to sie zacznie wylewać. tak samo jest z kanałami jak descz pada umiarkowanie nie ma problemu ale jak opad jest bardzo duży to kanalizacja nie nadąży odbierać i tyle, ale może się myle i Magda wie lepiej.

zobacz komentowany news »

lordR

Jestem tylko ciekawy ile osób wybrało się juz na zakupy ze względu na możliwośc wjazdu na ul. Słowackiego? Ciekawe czy sprzedawcy z deptaku odczuli nawał klientów.

zobacz komentowany news »

lordR

fajne godziny zeby odebrac polecony:)

zobacz komentowany news »

lordR

w Srodę otwarcie Orlika tak więc bez paniki a Czecho jak zwykle na bierząco :)

zobacz komentowany news »

lordR

dwojus nie poważny jesteś. ale cóż nic sie nie dzieje narzekania dzieje sie coś narzekania. w wiekszych miastach zamykaja ulice i to nie w takie dni a Ty płaczesz jak Ci zamkna na chwilke pare ulic. Cóż uzalezniony od samochodu. Brawo za tok myslenia.

zobacz komentowany news »

lordR

Justynka idiotą mozna nazwać ten kto jeżdzi za szybko może na każdym przejściu dla pieszych mają byc światła. Dlaczego nikt nie zwróci uwagi osobie która wsiada za kółko po pijanemu albo jedzie za szybko tego nikt z naszych mieszkańców nie widzi a jak straż miejska go złapie na radar to wielkie halo sie robi.

zobacz komentowany news »

lordR

metoda kopiuj wklej jest złą metodą i ten tekst to napweno pisał ktoś kto nie ma pojecia o budżecie bo wychodzi na to że powiat pomaga miastu Czechowice dając kase, a oni dają kase na swoje drogi w Czechowiach ale cóż nie pierwszy raz metoda kopiuj wklej zawiodła pozdrawiam cieplutko mimo tak mroźnego tematu redekcje Czecho

zobacz komentowany news »

lordR

Tak oczywiście wszystko jest źle, kierowcy jeżdzą zgodnie z przepisami i ogólnie są niewinni. tylko trzeba zauważyć ze Polska to kraj znaków drogowych, których i tak nikt nie przestrzega powiedzmy sobie sczerze. tak macie racje te miejsca są niebezpieczne ale jak się jedzie 200 km/h to i na autostradzie mozna sie wywalić.

zobacz komentowany news »

lordR

oj widze że masz wielkie pojęcie o tym co mówisz tylko że to Ci sie chyba sniło. Bo ul. Ligocka to droga powiatowa i Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach nią nie administruje tylko Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku. a skad wiesz co robią urzędnicy czy nie jeżdżą. a Ty to pracowity jesteś bo godzine obserwować ludzi to nie masz co robć. A wykonawcy są słabi bo Ustawa Zamówień Publicznych mówi że wygrywa ten kto da najniższą cene, a to nie wykonuję Biedronka tam gdzie są codziennie niskie ceny i dobra jakość towaru.

zobacz komentowany news »

lordR

to widzę że całe społeczeństwo Czecho wie ile kosztują sygnalizatory jestem pod wrażeniem. jakbyście troche popatrzyli na to skrzyżowanie to na rondo jest troche za mało miejsca.

zobacz komentowany news »

lordR

no tak juz narzekania. a co robil pozostali paażerowie pewnie stali. narzekasz że policja źle działa i że monitoringu nie ma. ale jak wszystko widziałaś jak mówisz możesz zeznawać i już bedą dowody. narzekajmy dajej. a jakby policja sprała ich pałami to pewnie byłby narzekania jaką to mamy brutalną policje.

zobacz komentowany news »

lordR

Najpierw obrzuca Czecho obelgami i płacze jak mu tu jest źle a potem wymaga szcunku od mieszkańców i władzy no dziekuje bardzo nawet Janusz Palikot potrafi przeprosić a z ust białego tego nie słychać. Takich jak on albo i lepszych jest wielu i nie płaczą tak że nikt ich nie sznuje i nie pozwala im się wybić.

zobacz komentowany news »

lordR

no tak wszyscy narzekają na syf. Ale ludzie nie wiedzą że te pojemniki są tylko na butelki plastikowe i traktują to jako wysypisko śmieci. Pampersy i deski klozetowe niewiele wspolnego mają z butelkami plastikowymi. pozdrawiam i narzekajmy dalej.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 563

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275