Prezentacja klubowicza

Mickiewicz12

Developerowice-Lokowice

W klubie od: 17.01.2013
Ilość komentarzy: 106
Ilość postów: 187
Ilość wyświetleń: 115901

Formularz kontaktowy


Komentarze (106)

Mickiewicz12

Dobra inicjatywa.Żeby tylko frekwencja dopisała.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Podtrzymuję to co napisałem-masze miasto to kłąb interesów pewnych osób.Pieprzenie o bezinteresowności mnie nie rusza,tak samo jak fałszywi koledzy.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Macie" dobrze podsypane" folksdojcze i lemingi to pyskujecie biedakom.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Może Marian,ale tylko do następnych wyborów :)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

ACO- przeprosiłem za błędy-jesteś upierdliwy-pewnie leming. Nick to moja sprawa.Mogę mieć jaki chcę.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Do tych co piszą że jest tak dobrze jak nigdy-proponuję następującą zasadę-piszemy że jest fajnie i podajemy swój zarobek.W tym momencie czytający komentarz wie z jakiej perspektywy pisze komentator-pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

DO ACO- burmistrzowski klakierze nie miałeś się do czego przyczepić .Pisałem szybko bo się podenerwowałem .Ja przynajmniej mam login i odwagę.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

rządzonym miało być sorki

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

A wspomnijcie też o osiągnięciach podwyżkowych np czynszów,wody i kanalizacji.Oraz wszechobecnej biedzie i bandytyżmie w naszym mieście,,tak dobrze żądzonym"

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Podać dane sprawców do wiadomości publicznej.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Większego gówna jak budowa centralnej biblioteki to jeszcze nie było .A urzędowych klakierów burmistrza prosiłbym o rzetelne wypowiedzi.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Czytelnik chyba mało czytasz, bo biblioteka jest na Placu Jana Pawła ll, a nie na ulicy Mickiewicza

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Po co taki moloch na zadupiu ? Powtórka z lokalizacji Policji.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Oświetlenie fajne,reszta to GÓWNO.Świętują ci co mają kasę.Reszta goni za nią.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

A czego szukał po krzakach,może jakiś zboczek :)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Do- obserwator-obserwujesz chyba tylko TVN.Argumentów żadnych nie przytoczyłeś więc nie pisz płonych postów,tylko zerknij do książek ,lub popytaj starszych ludzi co pamiętają wojnę i to co po niej nastąpiło.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Co fajtłapy komuchowskie ? Zabolała prawda.Podczas wojny podpisywalibyście folkslisty,albo donosili na UB. Jak Wasi rodzice lub dziadkowie.A teraz trzęsiecie porami bo jacyś kolesie będą ryczeć pod pseudo pomnikiem .Rodzice nie wychowali Was na dobrych ludzi ,tego nie da się naprawić.Mięczaki- wyborcza hołoto donalda piszę z jednego nicka od ulicy a nie od gościa Adama :)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Do obrońców pseudo pomnika-macie zryte łby przez złe wychowanie lub jego brak .JEST TO RELIKT OBCEGO SYSTEMU NARZUCONEGO SIŁĄ PRZEZ SFAŁSZOWANE WYBORY PO WOJNIE. Jak można być takim cepem by chronić ruski pomnik-przykre że w Czechowicach jest tylu idiotów i niedouków.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Dobrym pomysłem by było żeby mieli ze sobą młotki i zburzyli to świństwo tak przy okazji.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

ale wybraliście zdjęcie-admin prowokator

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Te 10 minut kiedy była dobranocka to jedyny czas kiedy leciałem z podwórka do domu .Życzę każdemu takiego dzieciństwa.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Krwiodawstwo to bardzo szlachetna misja,tylko uważam całą sprawę przy nim za czyjąś złośliwą prowokację.Akcje tego typu były przeprowadzane zawsze na rynku.Czyżby tym razem nie było zgody ?

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Organizator jest na tyle bezczelny bu robić całą akcję przy tym ohydnym "ruskim" pomniku

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Każda kasa w tym wypadku jest potrzebna i nieważne kto ją zbiera.Dajcie sobie siana z obelgami .

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Nowy pisałem w odniesieniu do lat 80-tych, teraz jestem stary a ja i moi "chuligani " maja rodziny , pokończone szkoły i studia. A ty pewnie dalej chodzisz w dresie i jeżdzisz starą beemką .

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Tam był Gliniok .Wspaniałe miejsce do zabawy.Pozdrawiam wszystkich chuliganów z Mickiewicza I Sobieskiego :)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Wieszczę pustki ,po pewnym czasie oczywiście.Ludzie nie mają tak zasobnych kieszeni aby zapewnic byt temu molochowi.Wąska grupa ludzi ,która ma kasę nie zrobi dostatecznych obrotów.Po kilku miesiącach najemcy będą się zmieniać."Promocje" niczego tu nie zmienią.Dojdzie tylko kasa od ludzi którym nie będzie się chciało jechać do Bielska.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Zburzyć syfa ,to jest czerwony wrzód w naszym mieście-i nie będzie potrzeby dewastować.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 04-10-2013 godz. 15:49 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §4

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

michjarz1

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

michjarz

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275