Prezentacja klubowicza

lordR

Czechowice - Dziedzice

W klubie od: 04.06.2008
Ilość komentarzy: 208
Ilość postów: 1096
Ilość wyświetleń: 234880

Formularz kontaktowy


Komentarze (208)

lordR

Pijaka za kierownicą to potępiacie, a pirata drogowego to pod niebiosa wynosicie. Dla mnie powinno się piętnować takie zachowania, a nie bronić.

zobacz komentowany news »

lordR

W sprawach sołectwa, warto iść, żeby wiedzieć co i jak się będzie działo. Można również zgłaszać wnioski.

zobacz komentowany news »

lordR

Rozmawiasz sam ze sobą, dramat. A mówisz, że jesteś normalny buahhaaa

zobacz komentowany news »

lordR

Jacek daj spokój, kiedy zamknięcie forummmm????????

zobacz komentowany news »

lordR

I jeszcze jedna cudo ozdoba.


http://goo.gl/maps/Sygip

zobacz komentowany news »

lordR

Na ul. Legionów naprzeciw Lonetxu na słupach wiszą, a w sumie leża reklamy z Lidla i co to też przez kanalizacje? Jak to wygląda, że już nie wspomne o dykcie na słupie oświetleniowym przy parkingu na ul. Piłsudskiego. O ile pamiętam wisiał na niej plakat wyborczy na poprzednie wybory samorządowe 3 lata minęło i żadnej władnej osobie nie przeszkadza cudowna ozdoba w centrum miasta buahhhaaa, tak wiem jak skończą budować kanalizację i tym się zajmą buahhhaa

3 lata wisi i jak pięknie wygląda


http://goo.gl/maps/C7oQx

zobacz komentowany news »

lordR

aaa podaj miejsca gdzie coś robią w tej kwestii.

zobacz komentowany news »

lordR

Już ktoś chciał zbierać podpisy w sprawie likwidacji Straży Miejskiej, Roman nawet zbierał podpisy w sprawie likwidacji forum na Czecho.pl:) niestety, nie to społeczeństwo, nikomu się nie chce nikt nie ma odwagi.

zobacz komentowany news »

lordR

Demol rowerem to można jeździć, a jak ja samochodem to płacze bo zawieszenie nie wytrzymuje.

zobacz komentowany news »

lordR

Mało tego jak sam pisałeś czasy robienia czegoś dla miasta już minęły, teraz każdy zajęty pracą na wolnym rynku :)

zobacz komentowany news »

lordR

aaaa i jeszcze jedno podatki odprowadzam takie jakie są ustawowo przewidziane, ani grosza więcej ani mniej. No a co zrobiłem dla gminy??? nie będę się chwalił nie mam tego w zwyczaju jak niektórzy buaahhhaaa.

zobacz komentowany news »

lordR

cizis ale Pan Burmistrz jako przedstawiciel Gminy na której znajduje się owa doga może zainterweniować u Pana Starosty. Czy to aż tak dużo???? Tylko o tyle proszę.

zobacz komentowany news »

lordR

A 15 sierpnia?????????? a 3 maja?????? widzisz już są dwa :)

zobacz komentowany news »

lordR

Niebezpieczeństwo stanowi tłuczeń dużej frakcji, który wala się po drogach dziś takim kamieniem dostałem w swój samochód. Ciekawe jakby trafił w przechodnia co by było.

zobacz komentowany news »

lordR

No właśnie o tym pomyślałem Drobny :) nowe hasło: w Czechowicach żyją ludzie, w lasach jelenie... buahhhaaa

zobacz komentowany news »

lordR

Nawet żuraw nad ulicą śmiga i nie jest zamknięta :)))))))))

zobacz komentowany news »

lordR

Cóż jak widać nie tylko mi to przeszkadza, jednym słowem brawo dla tej Pani za postawę.

zobacz komentowany news »

lordR

Jak się nie ma tematu to się szuka :).Szanowna Redakcjo (moim zdaniem - pewnie się nie znam) ta wyspa właśnie jest najazdowa czyli ma tylko stworzyć wizualnie przeszkodę dla kierowcy, aby wymusić na nim dostosowanie się do ruchu okrężnego. Można na nią najeżdżać po to właśnie ona jest (jak ktoś się nie mieści), to jest specyfika małego ronda. Dlatego nie jest obsadzone zielenią. Żenua, pozdrawiam:)

zobacz komentowany news »

lordR

Malutka, jak to było w szkole, jak te dzieci bawiły się na torach? Przecież są wakacje to szkoły pozamykane, coś nie logicznie zeznajesz:)

zobacz komentowany news »

lordR

Gekon a nie zapytasz gdzie rodzice byli...???? Ogrodzone buahaaaaaa to drogi też powinny być ogrodzone.

zobacz komentowany news »

lordR

Tak masz rację masz koło domu, ale coraz więcej domów buduje się na byłych gruntach rolnych i chodzi mi właśnie o te dreny, które prowadziły wodę z pół mistrzu budownictwa, że jak ktoś buduje coś to je zniszczy i nie odtwarza. Po drugie mistrzu zamiatarka zbiera śmieci a nie przepycha je jak miotła mistrzuniu.

zobacz komentowany news »

lordR

1. Ciekawe ile jest nielegalnych podłączeń deszczówki do kanalizacji deszczowej czy wypuszczana wody z posesji do rowów.
2. Z ilu posesji woda wycieka na drogę, nielegalnie bo zgodnie z ustawą o drogach to nie powinno mieć miejsca.
3. Budowana jest kanalizacja sanitarna a nie deszczowa.
4. Ile drenów zostało przerwanych podczas budowy domów czy innych prac ziemnych.
5. Ile rowów zostało zasypanych bo nieładnie to wygląda.
6. Takiej ilości wody nie jest wstanie odebrać żadna kanalizacja.

Współczuje wszystkim zalanym (też byłem) ale czy nie jesteśmy winni wszyscy?

zobacz komentowany news »

lordR

Noooooooo dobra rada...

zobacz komentowany news »

lordR

Te ulice, które są zalane to z automatu powinny być zamykane, bo to wiadomo na 100%, że przy takich opadach będą zalane, ale cóż poprzednie takie sytuacje nic nie nauczyły odpowiedzialnych za to, pytanie dlaczego?

zobacz komentowany news »

lordR

Janusz o czym Ty mówisz nad tym nikt nie panuje, ale tak to jest kratek na Legionów się nie czyści sama ziemia w nich to są efekty - Czechowice Wenecjowice

zobacz komentowany news »

lordR

a i ta świetna taśma informująca o zamknięciu Słowackiego (też zalana) zamiast dać znak z barierą to dali kawałek foli, który w takim deszczu w nocy jest niewidoczny.... co za parodia

zobacz komentowany news »

lordR

Rondo przy starej Gminie zalane.......

zobacz komentowany news »

lordR

Autobusy nie kursują przez Wyspiańskiego dane na godzinę 21 teraz przez Asnyka się cisną. Uwaga na wielka kałużę na Kasprowicza w rejonie stacji Bliska.

zobacz komentowany news »

lordR

Niepodległości ok jak na te warunki, Tarugutta od Basco do Węglowej masakra, Szkolna przy Węglowej masakra, Węglowa brak danych...... zamiast pozamykać drogi nieprzejezdne to wpuszczają ludzi w tą wodę... czy toś nad tym panuje?????

zobacz komentowany news »

lordR

"Ulica Renarda jest znajduje się między ulicą Legionów oraz drogą krajową nr 1." jeszcze tylko to do poprawy i artykuł jak się patrzy... :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

michjarz1

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

michjarz

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275