Prezentacja klubowicza

miastobis

domowa

W klubie od: 14.06.2012
Ilość komentarzy: 21
Ilość postów: 2945
Ilość wyświetleń: 215488

Formularz kontaktowy


Komentarze (21)

miastobis

Dziękuję i wzajemnie,,,:))))

zobacz komentowany news »

miastobis

Nie obrażam rodziny z mniej niż trójka dzieci,to raczej rodzice trójki i więcej pociech są narażeni na wyzwiska i obelgi typu patologia czy w sposób jaki opisał tu demolant.
Jeszcze żadnej karty 3+ żadna rodzina w Czechowicach nie otrzymała,a już są głosy oburzenia i poczuciu niesprawiedliwości ze strony rodzin z mniejszą ilością dzieci.
Czy my się o tą kartę prosimy?Chcesz ją?to napisz do burmistrza ze nie zgadzasz sie na taki obrót sprawy a ja oddam Ci w tedy te karty ,które jeszcze nawet nie wiem czy otrzymam.
Wiecie gdzie możecie się doszukiwać niesprawiedliwości?w tym że te karty 3+ otrzyma rodzina wielodzietna której dochód na miesiąc to 1000zł,i ta rodzina której dochód miesięczny to 10 000zł!

zobacz komentowany news »

miastobis

W Bielsku od kilku lat jest karta 3+,u nas ma dopiero być wprowadzona,a już negatywne opinie które moim zdaniem wypowiadają ludzie którzy najwyraźniej tez by chcieli mieć ulgi ale bez decydowania się na powiększenie rodziny.:))
Rodziny wielodzietne dajmy na to z naszego miasta,nie wychodzą na ulice nie domagają się szacunku,przywilejów czy choćby karty 3+.
Ktoś ,coś wprowadza,oferuje takim rodzinom ulgi, dlaczego wiec rodziny te są narażone na krytycyzm?
Przeciwnicy karty 3+,czy Wy sobie wyobrażacie ze nagle od października wszystkie rodziny wielodzietne będą chodzić na basen,do kina bo maja na to ulgi?
Wszędzie widać w ludziach zawiść,zazdrość co to daje, kiedy w życiu najważniejsze są tylko chwile?:)
Karta 3+ to nie przepustka do lepszego życia,ale szansa że choćby na to lodowisko w jednym dniu,będą mogli zabrać rodzice wszystkie swoje dzieci,a nie pojedynczo co miesiąc żeby było sprawiedliwie.,,,:)

zobacz komentowany news »

miastobis

Jakiś czas temu występowały tam dzieci z pp 10,impreza była zorganizowana przez to właśnie przedszkole,aż żal by było gdyby oddać ten budynek na potrzeby np,jakiejś hurtowni!Dziwi mnie tylko jeden fakt,,,miasto nasze nie jest właścicielem tego budynku,,,dziwne ale prawdziwe.

zobacz komentowany news »

miastobis

Pomocy dla takich dzieci nigdy nie jest za mało,piękna sprawa.

zobacz komentowany news »

miastobis

Gratuluje Panie Jacku!

zobacz komentowany news »

miastobis

Jak można dzieci przekonać do książek w dobie komputerowej rewolucji w szkołach?Przecież w tych placówkach w których zostały już wprowadzone komputery zamiast zeszytów i książek,przekonują dzieci do tego że książki są zbyteczne.
Przecież lektury,opowiadania to wszystko można :przeczytać"za słuchawkami na uszach!
Chyba już za późno aby nawet najmłodszych przekonać że książka jest lepsza od komputera,bo to wie tylko pokolenie nieco starsze,które za czasów szkolnych nie wiedziało co to jest komputer,internet czy telefon komórkowy.

zobacz komentowany news »

miastobis

Wierze przede wszystkim w swoje dziecko,więc może jestem pozytywną optymistką a nie naiwniarą?w UM też mają dzieci więc mam nadzieje że rozumieją.

zobacz komentowany news »

miastobis

Tak,,,mam obsesje na punkcie swego dziecka.
Wymyślil

zobacz komentowany news »

miastobis

zdziwiony,jesteś zdziwiony bo to co napisałam to po prostu nie zrozumiałeś.Przeczytaj jeszcze raz,tym razem ze zrozumieniem,myślenie nie boli.To zrozumiesz że chodziło mi o kogoś kto by w um reprezentował prawa dzieci niepełnosprawnych,bo widać ze tak jak ty inni dorośli ich nie dostrzegają.

zobacz komentowany news »

miastobis

Gmina to przede wszystkim mieszkańcy,a na pewno dzieci niepełnosprawne do nich też nalezą.Wiec ja jako rodzic takiego dziecka pod wskazany adres mailowy wyślę propozycję wprowadzenia programu nauczania integracyjnego w jednej ze szkół w naszym mieście.Czy taka propozycja należy do rozwoju gminy?czy raczej zostanie przemilczana,bo przecież jest szkoła specjalna?,,,

zobacz komentowany news »

miastobis

Jacku,możne się zrehabilitujesz poprzez zajęcie się sprawą nauczania integracyjnego w naszym mieście?Bo chyba cala nadzieja w Tobie,aby dzieciom żyło się godniej i lepiej,,,

zobacz komentowany news »

miastobis

Luźne rozmowy o poważnych sprawach,,,dlaczego tylko o takich :poważnych:sprawach jak np,narkomania będą prowadzone te rozmowy?
Zabrakło mi chyba poważnej sprawy(moim zdaniem),jak problem z agresją wśród dzieci-wobec dzieci,jak edukacja rodziców ;zdrowych dzieci:,aby ci nie krzywdzili dzieci niepełnosprawne.
Integracja,tolerancja dla osób niepełnosprawnych,ułatwianie im życia,przełamywanie barier-a nie stawianie,,,,,,
Czy naprawdę musi się w końcu zająć tym telewizja,że w takim mieście o tym się nie mówi?
Z pełnym szacunkiem i ku pamięci wesołego Henia,,,,ale człowiek bezdomny umarł,człowiek pozytywny,lubiany przez wszystkich,dostał wiele ciepłych słów i zwrócił na siebie uwagę,,,moją też,ale są też żywi niepełnosprawni ludzie w środ nas,,,,czemu o nich się nie mówi?Czemu kiedy jeszcze można im pomóc,nikt tego nie robi?
Jakim społeczeństwem jesteśmy że palący marihuanę są godni uwagi a dziecko niepełnosprawne nie,,,,
Który z radnych weźmie ten "problem"na siebie?,,,,żaden,,,no tak,,,za niska pensja,,,

zobacz komentowany news »

miastobis

Ale jeżeli np,w koszu na szkło znajdzie się np,plastik lub papier to w tedy mieszkańcy zapłacą tak jak za odpady nie segregowane.Jak upilnować sąsiada aby przestrzegał zasad segregacji?zaglądając mu do worka?

zobacz komentowany news »

miastobis

Oddawanie własnej krwi,aby ratować zdrowie i życie innym osobą jest godne szacunku,tylko zastanawia mnie dlaczego nie mówi się o tym że w dzisiejszych czasach transfuzja, uważana za jedyny sposób ratowania życia to- mit.
Sam śp Religa udzielający lata temu wywiadu w radiu,mówił o zbyt pochopnym decydowaniu przez lekarzy decyzji o transfuzji(skutki uboczne),o metodach alternatywnych,w końcu o tym że krew-to światowy biznes z którego trudno zrezygnować.
Każdy krwiodawca otrzymuje kilka czekolad,nie zdając sobie sprawy że zanim uratuje ona komuś życie,inni zbijają na niej krocie,,,

zobacz komentowany news »

miastobis

No super w tym wywiadzie same ważne sprawy,dworzec,kanalizacja,sport,,,hmmm,nawet kariera z gitarą :),a dzieci niepełnosprawne i program nauczania integracyjnego?

Halloooo ! p.Burmistrzu, nic na ten temat?,a może to porażka i jakoś to rozwiązać?
Jeszcze 2 lata kadencji,jest czas aby się tym zająć.
Moje dziecko czeka,,,

zobacz komentowany news »

miastobis

Byłam z rodzinką,było fajnie dzieci zadowolone.

Pies sympatyczny a jego opiekun miły :) i z dziećmi ma świetny kontakt.:))

oboje,,,pan i piesek :))

zobacz komentowany news »

miastobis

Dlaczego nie ukazują się komentarze?
Wiem bo mi mówili że napisali od siebie kilka zdań ale od kilku dni żaden się tu nie ukazał.Może ktoś wie dlaczego?

zobacz komentowany news »

miastobis

Ale super!ja z moim dzieckiem będę na pewno!

zobacz komentowany news »

miastobis

Podwyżki???ok ale zróbcie drodzy radni coś dla dzieci niepełnosprawnych w Czechowicach,obgadajcie np,program nauczania integracyjnego choć w jednej szkole.

Pomyślicie drodzy radni o tym?a nie tylko o podwyżce do i tak nie małych Waszych diet.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

michjarz1

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

michjarz

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275