Prezentacja klubowicza

lordR

Czechowice - Dziedzice

W klubie od: 04.06.2008
Ilość komentarzy: 208
Ilość postów: 1096
Ilość wyświetleń: 236725

Formularz kontaktowy


Komentarze (208)

lordR

Sapek,a co tu masz wstydliwego... :)

zobacz komentowany news »

lordR

Firmy zostały wybrane w ramach przetargu, czyli złożyły najkorzystniejszą ofertę. Prawo zamówień publicznych nie pozwala wybrać kogo się chce...

zobacz komentowany news »

lordR

Nrzekactwo jest spowodowane tym, że dobra wola nie leży po stronie władz naszego miasta. Ale z Twojego toku myślenia wnioskuje, że zamiast narzekać to powinienem wykonać telefon do szefa jakiejś dużej firmy, żeby zechciała w Czecho zainwestować... :)

zobacz komentowany news »

lordR

Trzymam za słowo...

zobacz komentowany news »

lordR

Nie zapominajmy o ulicy Kolejowej to również "perełka" naszego miasta. Możemy się pochwalić jeszcze ul. Towarową i Niepodległości. Jednym zdaniem-miasto ze słomianym zapałem, dużo obiecanego mało zrobionego.

zobacz komentowany news »

lordR

Jakie miejsca pracy, niezły żart... Markety dziś zatrudniają ludzi przez agencję, za tą pracę bez ubezpieczenia prawa do urlopu czy innych świadczeń, ludzie dostają grosze. Taki pracownik z dnia na dzień powiadamiany jest czy jutro będzie pracował czy nie i na ile godzin ma przyjść. A to, że niszczone jest nasze miasto przez samochody obsługujące budowy tych sklepów to jakoś nikogo nie obchodzi.

zobacz komentowany news »

lordR

Bczuś nie tak nerwowo, napisałem przecież, że wiedzę nieraz, że na nowym parkingu dużo wolnych miejsc a ktoś parkuje własnie w tej chwili swoje auto na ulicy czy chodniku. Również zauważyłem, że w godzinach wieczornych jest bardzo trudno znaleźć miejsce. Cóż czytanie ze zrozumieniem to ważna umiejętność w życiu...

zobacz komentowany news »

lordR

Często widuję kierowców na tej ulicy, którzy mimo wielu wolnych miejsc na nowym parkingu parują na ulicy lub chodniku, tak wiec nie jest winna tylko spółdzielnia. Przyznaje jednak rację wieczorem w tych rejonach łatwiej trafić szóstkę w totka niż znaleźć miejsce parkingowe.

zobacz komentowany news »

lordR

Oj tam nie ma co się martwić, jak markety powstają to i będą do czytania gazetki reklamowe. W tym mieście nic się nie opłaca, prócz handlu spożywką, bo jak widać markety nas lubią.

zobacz komentowany news »

lordR

Moim zdaniem za te pieniądze lepiej byłoby wyremontować ul. Kolejową. Zgadzam się z przedmówcami nie ma jednego racjonalnego argumentu żeby budować nową drogę w tym układzie komunikacyjnym.

zobacz komentowany news »

lordR

Aż się poczułem bezpieczniejszy... :)))))))

zobacz komentowany news »

lordR

Radny, tam jest życie u nas wegetacja. A i z Ciebie taki radny jak z kaczki kura.

zobacz komentowany news »

lordR

Prostak wtedy to by się nazywało urlop a nie święto :)

zobacz komentowany news »

lordR

Dziś przy niedzieli mniej osób pracuje, a w sobotę więcej osób szło do pracy.

zobacz komentowany news »

lordR

Masz rację qwety powiem szczerze nawet o tym nie wiedziałem, bo ja to święto obchodzę jako katolik.

zobacz komentowany news »

lordR

Żuku masz rację ilu ludzi tyle opinii. W kwestii pracy pracowników grup, które wymieniłeś to wiadomo, że nie jest możliwe, żeby nie pracowały. Jednak te grupy zarabiają znacznie więcej niż pracownicy marketów, a po drugie bez kupowania w sklepie można się obejść a bez pracy tych ludzie nie jest to możliwe. Co do stacji benzynowych, przyznam sprawa jest trudniejsza, ale są dystrybutory samoobsługowe, tak więc myślę, że tez dałoby radę.


qwerty myślę, że nie masz racji i to co opisujesz to noc świętojańska. A to święto, które dziś obchodzimy to święto początku Kościoła. Ale ja jestem fasadowym katolikiem to i się nie znam i jestem zaślepiony :)

zobacz komentowany news »

lordR

I jeszcze jedno Normalny w Niemczech w święto wszystko pozamykane, w sobotę po południu już nic ni kupisz, tak wiec nie wyciągaj tu że niby coś skażone jest Polską, jak Ci nie pasi to po co wracałeś.

zobacz komentowany news »

lordR

Normalny, Ty ze swoimi dziećmi chcesz spędzać czas, pracownicy sklepów też. Po drugie jest Was dwoje zawsze jedno może iść na zakupy po południu. Po trzecie większość sklepów otwarta jest do 21, a Tesco w Bielsku całą dobę. Wychodzi na to, że jesteście niezorganizowani, bo kiedyś nie każdy miał samochód, sklepy były krócej czynne i było ich mniej i ludzie byli zaopatrzeni.

qwerty a skąd wiesz, że się nie wydarzyło, to w co Ty wierzysz jeśli mogę spytać?

zobacz komentowany news »

lordR

Powiem Ci, że wydawało mi się, że tylko ja tak myślę, zgadzam się z Tobą w 100% w tej kwestii.

zobacz komentowany news »

lordR

No ale jak się ma własny biznes to we święta pracuje się z wyboru. Po drugie ja pracuje czasem nawet w noc sylwestrową , czy we święta i też nie narzekam, taka robota, ale sam sobie ją wybrałem. Cóż droga będzie tylko komu potrzebna jak w najbliższej okolicy znajduje się ul. Dojazdowa z praktycznie zerowym ruchem. Tak wiec budowa tej drogi dla miasta nie ma żadnego znaczenia komunikacyjnego, a wręcz odwrotnie. Ale to poza tematem i ja się nie znam.

zobacz komentowany news »

lordR

Chodzić nie muszę, ale co byś powiedział jakby Twoja żona lub córka musiały pracować a takim markecie. Ciekawe jak by Ci było jak wszyscy jadą gdzieś w niedziele a żona do pracy.

zobacz komentowany news »

lordR

I bardzo dobrze, w każdą niedziele sklepy powinny być zamknięte.

zobacz komentowany news »

lordR

tylko ul. Łukasiewicza jest również powiatowa, tak więc miasto nie miało nic do powiedzenia w kwestii budowy.

zobacz komentowany news »

lordR

A mówiłem ojcu, żeby nie wyciągał auta z garażu :)

zobacz komentowany news »

lordR

Grzesiu znam mniejsze miasta, które mają opłaty za parkingi.

zobacz komentowany news »

lordR

Kornik co boisz się zatrzymać i pomyśleć nad swoim życiem, tylko to czego się boimy traktujemy wrogo.

zobacz komentowany news »

lordR

u mnie dalej lód:) ale przynajmniej czasy wojska się przypominają:)

zobacz komentowany news »

lordR

Opłaty potrafią podnieść, ciekawe co się z kasą dzieje bo jak widać w infrastrukturę nie inwestują. I pewnie z tydzień będzie trwała naprawa. Bo na ul. Towarowej nic się nie dzieje.

zobacz komentowany news »

lordR

Ulica Łukasiewicza jest droga powiatową.

zobacz komentowany news »

lordR

Sajgon sponsorujemy też szpitale i oddziały psychiatryczne możesz się tam udać na pewno Ci pomogą.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 563

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275