Prezentacja klubowicza

lordR

Czechowice - Dziedzice

W klubie od: 04.06.2008
Ilość komentarzy: 208
Ilość postów: 1096
Ilość wyświetleń: 236723

Formularz kontaktowy


Komentarze (208)

lordR

Droga redakcjo ul. Renarda w żaden sposób nie łączy się z DK1, proszę o rzetelne info a nie klepanie artykułów na ilość...

Oto dowód:)

http://maps.google.pl/?ll=49.926152,18.992714&spn=0.000723,0.001206&t=h&z=20&layer=c&cbll=49.926182,18.992859&panoid=L240HlxpbdhZ716Ha_a8ug&cbp=12,90.76,,0,-0.25

zobacz komentowany news »

lordR

To, że nie można być odpowiedzialnym za coś czymś się nie administruje. Harmonogram, który jest przedstawiony to pierwsza tura do łatania, potem następne będą, ale ACO! popatrz na warunki pogodowe i jaki jest sens łatania.

zobacz komentowany news »

lordR

Ul. Szkolna jest drogą powiatową, miasto jej nie utrzymuje. Lipowska to samo. To jest harmonogram miesięczny.

zobacz komentowany news »

lordR

Czytanie ze zrozumieniem polecam... :) Artur zagubiony to Ty jesteś:), Wtajemniczona ciekawe w co bo chyba nie w czytanie :)

zobacz komentowany news »

lordR

Panie Pług, za chodniki są odpowiedzialni właściciele posesji wzdłuż których są położone, tak więc nie gadaj bzdur tylko chwyć się łopaty.

zobacz komentowany news »

lordR

A To, to nie moje pojąć krzyczycie na nich, że robią to czego chcecie...:) po drugie i powiat i gmina łatają, najważniejsze dużo gadać nie ważne czy prawdziwe info.. :)

zobacz komentowany news »

lordR

Ciekawe miejsce na zgłoszenie tematu przełomów, lepiej zadzwoń do ZDP w Bielsku-Białej, bo pisanie na forum nie załatwi problemu.

zobacz komentowany news »

lordR

Fachury się odezwały. To jest łatanie masą na zimno, łata się tylko te największe przełomy, żeby Wasze auciny nie cierpiały, ale Wy znający się na wszystkim zaraz od debilów wyzywacie, jak nie wiecie nie gadajcie debilizmów.

zobacz komentowany news »

lordR

A co z chodnikami, bo jakoś mało mieszkańców jest obowiązkowych i stosuje się do ustawy o utrzymaniu czystości...

zobacz komentowany news »

lordR

I jeszcze jedno, ciekawe dlaczego Czecho nie napisało o nie odśnieżonym chodniku ani słowem, a tak promowało swego czasu ustawę o utrzymaniu czystości, zero konsekwencji bo zdjęcie jednego i drugiego zagrożenia macie, do dzieła panie i panowie redaktorzy.

zobacz komentowany news »

lordR

Na moje oko jest to skutek kradzieży elementu dającego się sprzedać na złomie, bo wygląda mi to na studzienkę teletechniczną. Jestem tylko ciekawy dlaczego nie zgłosił tego do UM tylko tu dla paru punktów przesłał. Po drugie ciekawe czy Czecho.pl zgłosi ten fakt czy tylko znów zapełni stronę pięknym artykułem. I jeszcze jedno za tą infrastrukturę odpowiada jej właściciel.

zobacz komentowany news »

lordR

Czyli jednym słowem szał inwestycyjny w południowych, wręcz ofensywa:) A w centrum się buduje, rujnuje i buduje tą samą drogę...

zobacz komentowany news »

lordR

Drogi Panie radny mówił Pan coś o inwestycjach na południowych i gdzie one? Bo Hiacyntów będzie ze 100m a Cichej ze 150 sądząc po kwotach przeznaczonych na zadania. A takie szumne zapowiedzi Pan wygłasza a tu ilość wręcz kosmiczna. Po drugie zastanawia mnie jedno po co SM patroluje nasze miasto o 7 rano na ul. Niepodległości, zamiast robić to o 23 czy 2 w dzielnicach gdzie nie ma oświetlenia i monitoringu miejskiego, z całym szacunkiem ale to jest parodia.

zobacz komentowany news »

lordR

Niech pan powie jakich? No ale na tym łączniku to nie jest jedna czy dwie wanny tylko kilkadziesiąt,a to robi różnicę. No nie było pewne ale było prawdopodobne, a to już dużo, żeby inwestować tam gdzie kanalizacja nie była planowana, bo Chyba mi Pan nie powie, że o dotację można było występować tylko na ul. Klasztorną.

zobacz komentowany news »

lordR

No w sumie parkujące tam wanny obsługujące budowę nie powinny być problemem, co tam że się leciutko drogę zniszczą, kogo to obchodzi. Po drugie to jak miasto sobie dało wcisnąć ul. Kolejową bez uregulowanych gruntów, tego nie rozumiem. Po trzecie ul. Klasztora która była remontowana w 2011 po kanalizacji będzie nadawała się do kolejnego remontu, a nie wierze, że nikt nie wiedział, że będzie tam budowana kanalizacja czy to nie marnowanie środków, nie lepiej było zrobić coś na południowych gdzie kanalizacja nie będzie budowana?

zobacz komentowany news »

lordR

Ja rozumiem nauka rzecz ważna, ale z całym szacunkiem nasze miasto nie jest ośrodkiem akademickim i czy taka biblioteka ma sens? Po drugie Gmina z własnych środków taką inwestycję będzie prowadziła chyba z 20 lat. Po trzecie myślę, że jest wiele potrzebniejszych rzeczy np. remont ul. Kolejowej czy Niepodległości. Ciekawi mnie jedno dlaczego nowa droga koło kablowni stała się parkingiem dla aut, a nie jest otwarta dla ruchu.

zobacz komentowany news »

lordR

Skoro projekt już jest to po co wracać do koncepcji? Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi.

zobacz komentowany news »

lordR

Lepszą komunikacje z urzędem buaaahhaa... Raczej chyba lepiej ul. Mickiewicza jechać to jest najlepsza opcja, drugą którą można wybrać to. ul. Dojazdowa o znikomym ruchu pojazdów. Jeżeli ktoś nie chce się martwić czy przeskoczy wspaniałe skrzyżowanie ul. Niepodległości, ul. Mickiewicza i ul. Kołłątaja to może jechać przez ronda a potem ul. Niepodległości. Można wybrać jeszcze opcję dojazdu do urzędu przez ul. Kolejową, następnie ul. Niepodległości.

zobacz komentowany news »

lordR

Super pora rozgrywania meczu...

zobacz komentowany news »

lordR

No to punkty ujemne, za wprowadzenie redakcyjiii w błąd, i nie będzie czapeczki... :) Jak pisałem, trzeba zgłosić do odpowiedzialnych za to a nie wywlekać trawę z ronda na forum... :)

zobacz komentowany news »

lordR

lanie w kiblu..... kluczowy element, bo tak film trwałby o wiele krócej... :)

zobacz komentowany news »

lordR

Takie zgłaszanie to jest jakby zgłosić np. napad do gazety. Owszem o sprawie będą pisać ale nie podejmą działań celem zatrzymania przestępcy. To tak samo zgłosiłeś to czecho.pl i co jutro przyjdą z kwiatami i obsadzą to rondo????

zobacz komentowany news »

lordR

I co myślisz, że jak tu ten temat został poruszony to jutro na rondzie będzie pięknie i cudownie. Może i jestem maruda ale co Czecho.pl jutro jak mniemam zadzwoni do administratora ronda i sprawa zostanie rozwiązana...

zobacz komentowany news »

lordR

Zamiast zaalarmować czecho.pl to trzeba było zadzwonić do Zarządu Dróg Powiatowych w BB. No ale za zdjęcia i danie tematu będą punkciki,a potem wspaniała koszulka i czapeczka. Nauczmy się wykorzystywać wykorzystywać głowę do myślenia, a nie tylko do noszenia czepeczki na niej...

zobacz komentowany news »

lordR

Marianka wystarczy trochę poszukać i oświadczenia też są podane do publicznej wiadomości... :) miłego szukania

zobacz komentowany news »

lordR

Nie ma kasy, nie ma sportu.

zobacz komentowany news »

lordR

Panie Grabowicki, skoro uważa Pan, że coś było nie tak proszę zadzwonić do UM i złożyć skargę. Nie nie występuje jako rzecznik. U mnie nawet teraz beczkowóz jest.

zobacz komentowany news »

lordR

http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/index.php?option=com_content&task=view&id=2831&Itemid=93

http://www.rpwik.tychy.pl/

Pierwszy link do strony UM tam wszystko jest rozpisane, to jest oficjalna strona. Portal Czecho jest prywatny i zamieszcza co chce.

Drugi link to co do odpowiedzialności. Jak widać RPWiK jest spółką tak więc Panie Grabowiec jakie dyspozycje może tam wydawać burmistrz???

zobacz komentowany news »

lordR

Na załączonym plakacie jest cały program Pani Blondynko... :)

zobacz komentowany news »

lordR

I po co te emocje, przecież to i tak nic nie zmieni.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 563

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275