Prezentacja klubowicza

Piotr82

Czechowice-Dz.

W klubie od: 21.09.2006
Ilość komentarzy: 68
Ilość postów: 220
Ilość wyświetleń: 69946

górnik/ratownik górniczy, mors, triathlonista, maratończyk, zapalony biegacz i sportowiec

Formularz kontaktowy


Komentarze (68)

Piotr82

chyba się wybiorę

zobacz komentowany news »

Piotr82

nie popadajmy w skrajności, nie można usprawiedliwiać pozostawienia samego 2 latka w samochodzie choćby na 2 minuty

zobacz komentowany news »

Piotr82

wystarczy minuta, żeby jakiś zboczeniec czy porywacz porwał dziecko i później wielkie halo, obławy, poszukiwania, ile było już takich przypadków - bardzo wiele

zobacz komentowany news »

Piotr82

drogie paliwo, wszędzie ceny rosną i koszty też więc i bilety drożeją

zobacz komentowany news »

Piotr82

nie rzecz w tym po co, bo ktoś kto na niego pójdzie będzie miał powód, nie jest to zabronione więc jeśli ktoś nie ma ochoty to nie idzie - proste :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

chyba głównej bibliotece

zobacz komentowany news »

Piotr82

dobrze wiedzieć, postaram się być

zobacz komentowany news »

Piotr82

uważać, to powinno się na piratów drogowych a nie na policję, chyba, że ktoś nagminnie łamie przepisy drogowe i jest owym piratem wtedy rzeczywiście musi na policję uważać

zobacz komentowany news »

Piotr82

jak stary musiał by być taki eksponat? Może coś by się znalazło

zobacz komentowany news »

Piotr82

prace społeczne mogły by być dobrym wyjściem dla tych którzy nie mają czym zapłacić, w mieście dużo jest rzeczy do zrobienia choćby dobry przykład z odśnieżaniem.

Policja czy SM to nie taksówka, żeby odwoziła pijanego do domu

zobacz komentowany news »

Piotr82

wszystko super i fajnie, kino po remoncie, konkurencyjne ceny, ale ... fotele w kinie porażka, miejsca tyle co dla dziecka, raz byłem na seansie na filmie 2,5 h to nogi mi tak zdrętwiały, że jedyne, co myślałem to kiedy się to skończy i jak tu siedzieć, żeby jakoś dotrwać, niestety to był mój ostatni seans w tym kinie, teraz tylko multiplex, tam nigdy z tym problemu nie ma. Do tego brak zaplecza z popcornem, colą itd co jest charakterystyczne dla kin, Świt dużo przez to traci niby takie drobiazgi a jednak

zobacz komentowany news »

Piotr82

to po co to 100 zł lub co łaska. Nie wystarczyło by co łaska i nie było by niepotrzebnych nieporozumień. Rozumiem, że w dni kiedy nie ma rekolekcji siostry nie grzeją i nie jedzą?
Można by napisać że wyżywienie we własnym zakresie i po problemie. Za 100 zł to jest miejscówka na wesele w tym ogrzewanie orkiestra alkohol itd itd. A skoro mają ubóstwo w statusie to niech się tego trzymają i ew gdzieś wisi puszeczka na wolne datki. Jak na mnie to informacja ta przypomina płatne reklamy które pojawiają się tu nieraz. Do tego

Każdy wie, że KK i tak łoży na utrzymanie wszystkich swoich zakonów

zobacz komentowany news »

Piotr82

już dawno zwracałem uwagę na brak zaplecza dla biegaczy w naszym mieście mimo tylu sukcesów na tym polu, przydała by się porządna bieżnia

zobacz komentowany news »

Piotr82

parking dla niepełnosprawnych to co innego, a winą można jechac w kilka osób np z osobą niepełnosprawną. Co do mojego parkowania na deptaku to kto mi zabroni parkować na terenie swojej posesji? jeżeli łamie prawo proszę zawiadomić policję lub straż miejską :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

tak poczeka całe 2 minuty, to straszne

zobacz komentowany news »

Piotr82

trochę wysiłku a kryteria znalazłem po 30 sekundach poszukiwań ;-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

z tego co się orientuje to Burmistrz Błachut nie jest właścicielem czecho.pl to pytanie raczej do redakcji czecho.pl dlaczego o tym czy o tamtym nie wspomina w swoich artykułach

zobacz komentowany news »

Piotr82

stare wraca? Po 1 jest inny burmistrz a po 2 rodzina nie ma już większości w radzie i z musu musi się dogadywać z resztą jeżeli chce cokolwiek przegłosować

zobacz komentowany news »

Piotr82

pewnie, że bierze, jeszcze myśli, że nie wiemy kim ona jest :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

brawo, gratulacje dla burmistrza Błachuta, było to do przewidzenia, nikt nie dał się nabrać na sondaże w których brało 50 osób i na nagonkę niektórych krzykaczy z forum. Jak widać wygrana w 1 turze potwierdza, że społeczeństwo mu ufa, to wzrost o kilkadziesiąt % w porównaniu z zeszłymi wyborami w 1 turze jest sporym sukcesem.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje

zobacz komentowany news »

Piotr82

inauguracja w Brennej przeniesiona na 28 listopada z powodu wyborów, więc normalnie o 15 na żwirowni morsujemy w tym tyg

zobacz komentowany news »

Piotr82

nie tylko sołectwa, inwestycji w ciągu tylko 1 kadencji było tyle, że dotknęły one czechowice i całą gminę, z resztą wygrana Błachuta w 1 turze też jest możliwa. Nie wiem czy pamiętacie jak 4 lata tamu jak to niby z Bergerem nie miał szans a zmiażdżył go bezapelacyjnie, teraz gdy tyle zrobił tym bardziej wygra, przekonacie się o tym już niebawem :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

specjalnie oddałem głos w ostatnim dniu ankiety, żeby zobaczyć o ile wzrośnie poparcie po oddaniu 1 głosu, było to 2%, więc jeżeli 1 głos to ok 2% to można podejrzewać, że głosów nie było więcej niż 50, optuje że było ich coś między 40-70 max więc nawet nie 0,05% wyborców naszej giny :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

może warto podać ile osób brało udział w ankiecie, bo jak 30 to w żaden sposób nie jest to miarodajne

zobacz komentowany news »

Piotr82

być może dla fanów piłki nożnej to jakieś wydarzenie ale jak kogoś piłka nie interesuje? Jeśli chodzi o byłego burmistrza to chyba nie jest to dobry przykład do naśladowania :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

proszę podać źródło z którego wynika, że ich nie ma chętnie zsię z nim zapoznamy, samo zaprzeczenia dla zaprzeczania nikogo tu nie przekonuje :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

w ta niedzielę wybieramy się do klubu morsów do Brennej też na 15:00, w związku z czym nie będzie nas na żwirowni, jest tam inauguracja sezonu morsów i zlot morsów z okolicy, jedziemy w kilka aut, jakby ktoś byłby zainteresowany to prosimy o kontakt

zobacz komentowany news »

Piotr82

myślę, że to co robi burmistrz w wolnym czasie to jego indywidualna sprawa, tak samo z kim to robi :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

to nie kwiecień :-)

zobacz komentowany news »

Piotr82

skoro tak jest jak mówisz to przedstaw na to dokumenty lub chociaż podaj ich źródło.

zuczku cóż za zmiana nicka czyży tamten dostał bana? taki praworządny i porządny obywatel zbanowany no no co na to wyborcy .....

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 562

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275