Prezentacja klubowicza

simongr

Zihuataneho

W klubie od: 21.08.2006
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 673
Ilość wyświetleń: 48824

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

simongr

Gekon, a sprawdzałeś gatunek muzyczny proponowany przez Army of Lovers? Więc to jedynie kopia, ze względu na ubiór i jak ktoś zauważył, w każdym gatunku znajdziesz kopiujących.

zobacz komentowany news »

simongr

Ed Hardy, ciekaw jestem, czy ta pani modelka wie, co ma ubrane? ;)

zobacz komentowany news »

simongr

Dożywocie? Chyba ktoś sobie kpi!!! Albo nie ten skurwiel zarabia na siebie sam, albo stryczek! Innego wyjścia nie widzę. Zaostrzyć prawo, tego teraz potrzeba w polskim sądownictwie

zobacz komentowany news »

simongr

"co się paczysz" genialne hehehe

zobacz komentowany news »

simongr

Złapać i nie wsadzać do więzienia, czy poprawczaka, bo takich ludzi ten sposób kary nic nie nauczy. Kazać zapłacić za szkody, a jak nie ma z czego, to niech zamiata ulice w mieście, sprząta, zarabia najniższą stawkę i wtedy będzie miał z czego oddać. Wkurwia mnie fakt, że takim ludziom wszystko uchodzi płazem,a normalni ludzie muszą pokutować za nich.

zobacz komentowany news »

simongr

W takim razie Barthezz wybacz, ale nie rozumiem tego, co robisz? Mówisz, że Orkiestra to tylko przykrywka dla Owsiaka, żeby mógł się nachapać pieniędzy, po czym wrzucasz 10zł do puszki? Presja środowiska Cię do tego zmusiła, czy jak? Ja, jeśli już z czymś się nie zgadzam, to się z tym nie identyfikuje, nie pomagam, nie rozmawiam na ten temat i już. W Twoim postępowaniu jednak przejawia się typowa polska mentalność. Skoro ja nie mam, to dlaczego inni maja mieć, zwłaszcza kiedy mają więcej... Wybacz, ale mówiąc o tym, że żuk jest żałosny, czy też wszyscy ci, którzy na Ciebie najechali sam wpisujesz się w tę żałość niestety. Nie podoba Ci się, nie dorzucaj się, nikt Cię do niczego nie zmusza, a wypominanie czegoś, to kolejna cecha narodu, który kocham, jednak która strasznie mi na nerwy działa.Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

simongr

Ja chciałbym dodać od siebie, w stronę bartheza i jemu podobnym moje słowa kieruję. Mówisz o tych milionach tak, jakby tobie się należały i tobie ja kradł. Przeraża mnie podejście do życia niektórych ludzi. Nie interesuje mnie to ile Owsiak wziął, czy weźmie do swojej kieszeni, ja tam nikomu w portfel zaglądać nie będę. Ważne, że w szpitalach jest sprzęt, na który większość szpitali nie stać. A tak na podsumowanie, gdzie te pieniądze, które z paliwa miały iść na rozbudowę dróg, albo gdzie te pieniądze, które co miesiąc płacę na NFZ, kiedy czekam pół roku na wizytę u specjalisty? Chyba nie tak, to miało wyglądać...

zobacz komentowany news »

simongr

No i dostaną wyrok w zawiasach i tyle. A gdyby tak musieli odpracować szkody, może pomyśleli by drugim razem

zobacz komentowany news »

simongr

Gaba, nic dodać, nic ująć!!! Tylko, żeby inni chcieli to zrozumieć...

zobacz komentowany news »

simongr

bulgulator a ty myślisz, że na dole to górnicy, śpią czy o co kaman, bo ja do końca nie rozumiem twojego toku myślenia. Odpowiedz sobie na pytanie, na czym oparta jest polska gospodarka energetyczna, a zrozumiesz, dlaczego górnicy potrafią coś wywalczyć w Warszawie. W Niemczech i innych rejonach Europy otwiera się zamknięte kopalnie, jak myślisz, dlaczego? Bo ktoś ma za dużo siana i nie wie, co z nim ma zrobić, czy może dlatego, że jest to opłacalne? Jak tak czytam niektóre wypowiedzi pod tym tematem to sobie myślę, że telewizja nieźle wam mózgi wyprała, jeśli jeszcze w ogóle je macie!
pozdrowienia dla nieświadomych faktu, że z główką coś nie tak mają!!!

zobacz komentowany news »

simongr

no ile powiedz sepeusz? Bo jesli twierdzisz, że to tylko przez WOŚP, to ja widzę tylko jedno wyjście dla ciebie. Toruń czeka!!!

zobacz komentowany news »

simongr

to bardzo prawdopodobne, że feel nie zacznie o 22:15 bo na każdym koncercie i na każdej imprezie tego typu zdarzają się poślizgi, większe lub mniejsze, ale zawsze!!!I jeśli władze miasta chcą , żeby pokaz sztucznych ogni był o czasie to koncert megagwiazdy będzie krótszy niż 45 minut;)

zobacz komentowany news »

simongr

yyy a kto to pisał w ogóle?Podejrzewam, że autor, bądź autorka nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z pisaniem artykułów, bo to co tutaj zostało popełnione ciężko zakwalifikować do czegokolwiek:/ Niestety tekst niskiego lotu, ale jak to się mówi, praca czyni mistrzem, dlatego proponuję do pracy się zabrać!Co do tematy pracy również mam pewne wątpliwości!

zobacz komentowany news »

simongr

natomiast życzliwemu, któremu z żalu coś chyba ścisło, proponowałbym niewypowiadać się na forum jeśli ma pisać takie dziwne rzeczy......

zobacz komentowany news »

simongr

do sebek: tak czytam ten twój komentarz i zaczynam się zastanawiać, czy się śmiać, czy płakać....janek burger dobrym burmistrzem???To dzięki niemu bezrobocie spadło???Wątpię i to bardzo! Ty i ten burmistrzyna od siedmiu boleści przypominacie mi bohaterów książki Niecewicza - "Powrót posła"- chwalicie to co stare (czyli tak naprawdę nic, a pięknym tego przykładem może być nasz zawodowy plac 1-maja i słynny już w całej polsce zimniok), a boicie się tego co nowe, chyba, że chodzi tu tylko i wyłącznie o pieniądze, bo jak mówi strae polskie powiedzenie - "jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze"! Czechowice potrzebują zmian, a pan Marian, jako burmmistrz to mam nadzieję tylko początek!

zobacz komentowany news »

simongr

może być gorzej? Wercia85 o czym Ty w ogóle do mnie mówisz?14 lat w czechowicach nie działo się nic. Mamy niby XXIw, a w ogóle tego po naszym kochanym mieście nie widać? Gdzie te 7miln euro, które można było wykorzystać na rozudowę naszego miasta? Cz-Dz są w bardzo dobrym położeniu geograficznym i można by było to wykożystać, jednak Jasiu wolał uczęszczać na bankiety i inne tego typu imprezki oraz za nic nie robienie inkasować nie małe pieniądze! Jasiu, jeżeli masz w sobie choć trochę godności to sobie odpuść, a ty Wercia lepiej załóż swój mocher i puść sobie radio M, pokazując tym samym, jak bardzo niektórzy są zacofani i mają klapki na oczach, bojąc się zmian!Życzę ci powodzenia i trwania w tej stangacji, badź sobie roślinką i wegetuj, ale innych do tego nie mieszaj!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 558

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275