Prezentacja klubowicza

LiR

Czechowice- Dziedzice

W klubie od: 24.04.2006
Ilość komentarzy: 7
Ilość postów: 31
Ilość wyświetleń: 13818

....:::Love is GonnA sAve Us:::....

Formularz kontaktowy


Komentarze (7)

LiR

Gwindor- odwołując się do Twojego 'ps', które są związane z moimi słowami.

Nie mam ochoty kolejny raz się odnosić do moich słów wyrwanych z kontekstu z mojej prywatnej tablicy, ale nienawidzę niedomówień i insynuacji- stąd to robię.
Niestety tak to zostało zrobione przez jakiegoś fake znajomego- wyrwany komentarz z dyskusji, a emotki powinny domyślnym ludziom wskazywać na żartobliwy ton wypowiedzi- ale tak to już jest, że każdy widzi to co chce- a tutaj ewidentnie jakiś mój życzliwy znajomy, znajoma miał za cel mi coś udownodnić- whatever.

Pewnie zaraz ktoś dopisze- to internet i trzeba pilnować co i gdzie się pisze, ale to juz chyba lekka przesada- Nie jestem 'celebyrtką' żeby wyrywać moje słowa i używać ich niczym ośmieszającego nagłówka więc życzę sobie, by temat został zamknięty.

I jeszcze jedno- jeśli ktoś z moich 'znajomych' (bo poza moich znajomych wiadomości 'błagających' nie rozsyłałam) poczuł się urażony wiadomością z prośbą o głos mógł mi to napisać w pw na portalu zamiast się tutaj wyżalać. Wydaje mi się to naprawdę poniżej krytyki.

Zostawmy już temat wokół zdjęcia mojej siostry w spokoju- co miało być powiedziane zostało i tyle. Miała być fajna zabawa a jakieś kwasy lecę (o zgrozo) !

zobacz komentowany news »

LiR

Nie- ja się nie sprzeczam :). Organizatorzy konkursu sami namawiają do udostępniania zdjęć i zapraszania do głosowania- co jest zrozumiałe, więc ja nie widzę w tym problemu że tak się postępuje.
Ja po prostu bezinteresowanie wspieram SIostrę- a ludzi chyba bezinteresowność w oczy kole :O. True story i tyle.

Co do tematu konkursu i przedstawianych zdjęć-
dlaczego Razor Twoim zdaniem nie są zgodne z tematem?
Tak z czystej ciekawości pytam, bo większość wygląda mi na wakacyjne...

A z kwestią praw autorskich- co racja ro racja.
Co do tego żeby wygrał najlepszy- rzecz jasna- zawsze będą głosy za i głosy przeciw. Każdemu się podoba co innego. O ile pamietam z logo CzDz też było podobnie. I wieloma innymi sprawami. Rzecz normalna.

Tylko nie ogarniam skąd w ludziach tyle jadu, który się sączy nawet w takich lokalnych konkursach ;/. Eh...

Pozdrawiam :).

M.G.S.

zobacz komentowany news »

LiR

Masakra jacy ludzie są zwistni i wścibscy.
Nie chcesz, nie podoba Ci się- nie głosuj! Chcesz, podoba ci się- zagłosuj! Tyle.
Po co te wszystkie nieprzyjemne cytaty? Mam wrażenie, że komuś się nie powiodło w pierwszym etapie i chce innym umniejszyć satysfakcję z bycia w finale. A może kogoś boli, ze swój jakże wolny czas spędzam na tym, by wesprzeć siostrę zamiast cisnąć złośliwości innym online. Cóż...

Nikomu krzywdy ani ja ani moja Siostra nie robimy w związku z tym, że przypominamy o możliwości głosowania- tym bardziej, że tak jak wcześniej wspominałam- o to tu chodzi organizatorom i inaczej wygra się nie da. To nie jest konkurs discovery. Ojej nie sądziłam, że nawet w ramach takiego lokalnego konkursu będę musiała czytać nieprzyjemności i jakieś żałosne insynuacje.

I żeby nie było- teraz się podpiszę wyraźnie.
Nie zrobiłam tego wcześniej, bo nie wpadłam na pomysł żeby zmieniać nick, który miałam już tyle lat, żeby komuś coś udowodnić.

Monika Gach-Skierska

Dziękuje wszystkim za głosy na moją Siostrę:)!

zobacz komentowany news »

LiR

Nie uważam, że wyrażanie swojego zdania jest nieuczciwe bądź niesprawiedliwe.
Tym bardziej wyrażanie zdania nie na stronie konkursu, ale na swojej własnej tablicy na portalu społecznościowym.

Poza tym- takich konkursów nie da się inaczej wygrać niż właśnie- zachęcać do głosowania. Taka jest prawda:). A zachęcanie, udostępnianie to nie jest spam. A właściciele portalu na pewno się nie obrażają z tego powodu, że mają coraz większą liczbę lajków na fajnpejdżu- przecież o to właśnie chodzi.

Bardziej nieuczciwe wydaje mi się wystawianie tutaj pomówienia tego typu i to bez odwagi podpisania się imieniem i nazwiskiem- a śmieszne jest to tym bardziej, że na pewno jesteś osobą z grona naszych 'znajomych' :).

Pozdrawiam i niech wygra najlepszy:)

zobacz komentowany news »

LiR

a tak btw. przecież właśnie o to chodzi organizatorom- żeby poszerzyć grono osób lajkujących fan page, a nie o to, by docenić kunszt fotografa. Taka jest prawda.
Poza tym jak widzę w jakich miejscach były robione niektóre zdjecia- po całym świecie to mam nadzieje, że wygra osoba może ze zdjeciem o mniej spektakularnych widokach, na gorszym sprzęcie, ale która będzie miała większą radość z samej wygranej. Tym osobom, których nie stać na wakacje w tych różnych egzotycznych miejscach świata bardziej przyda się te kilka zł.

zobacz komentowany news »

LiR

Wypraszam sobie teksty typu "kolonia- patologia", gdyż generalizowanie jest obraźliwe dla osób, które nie należą do wyżej wspomnianego kręgu. Tym samy można powiedzieć o całej Polsce, świecie, że to jedna wielka patologia gdyż takie zachowania zdarzają się wszędzie. Zapewne napisała to osoba, która jest kryszałowa i sądzi, że może oceniać innych...

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 558

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275