Prezentacja klubowicza

elwa

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 06.11.2011
Ilość komentarzy: 24
Ilość postów: 78
Ilość wyświetleń: 17257

Formularz kontaktowy


Komentarze (24)

elwa

Też mi się to nie podoba, że jest coraz więcej miejsc w Czechowicach gdzie można spotkać pijane osoby. Panoszą się w tych miejscach, a one mają służyć nam wszystkim mieszkańcom. Omijam z dzieckiem te miejsca z daleka bo nie chcę żeby widziała ludzi w takim stanie :/
Co do naszej SM-rozumiem, że ktoś im wydał takie polecenie, że w dniu dzisiejszym "obstawiają" fotoradar. Ale na miłość boską, jak to wygląda jak siedzą w tej swojej Fabii, a szyby mają poprzysłaniane kurtkami! Wczoraj, przejeżdżając koło nich pomyślałam sobie, że to szczyt bezczelności. Jak to świadczy o naszej gminie? Co sobie myśli osoba nietutejsza?
Tymczasem, tuż pod siedzibą SM, na skwerze przy ul. Mickiewicza trwa impreza w najlepsze.... Priorytety chyba powinny byś inne!

zobacz komentowany news »

elwa

Czy ktoś wie, od kiedy będzie otwarta kryta pływalnia?

zobacz komentowany news »

elwa

Po co tyle narzekacie? Mieszkam akurat przy trasie jednego os-u. Pod moim domem na podjeździe stało 15 samochodów, nie miałam gdzie za parkować po przyjeździe do domu...Drogi były pozamykane... I co z tego? Auto zaparkowałam opodal i zrobiłam sobie spacerek krótki do domu. Wyszło mi to tylkko na dobre...
Jak był rajd to akurat wszyscy najbardziej niezadowoleni musieli pilnie pojechać na zakupy czy gdzieś tam... Jak jedzie traktor z obornikiem to im to akurat nie przeszkadza, że ulica zabrudzona...Ehhh
Ludzie, a potem narzekacie jeszcze bardziej, że nic się w czecho nie dzieje! Wiadomo, że taka rozrywka skierowana jest do okreslonej grupy fanów, tak jak rajd rowerowy czy dni czecho! Ale wtedy też znajdzie się jakiś niezadowolony!

zobacz komentowany news »

elwa

Bestwina chyba nie wyraziła zgody na przebieg drogi S1 prze teren jej gmny...

zobacz komentowany news »

elwa

Urzędnicy- proponuję więc poświęcić trochę czasu na zadumę...a nie tylko na picie kawki... JESTEŚCIE DLA NAS! a nie dla siebie!
Ps. niedawno pisano na czecho o otwarciu nowej jednostki w naszym UM. Dla kogo ona powstała? Dla Kowalskiego czy dla syna lub córki urzędnika?

zobacz komentowany news »

elwa

Ok godz 15 jechałam akurat DK-1 w kierunku Pszczyny i minęłam dwa auta policyjne+ tzw "lodówe". Po drodze na Katowice spotkaliśmy jeszcze parę samochodów policyjnych. Nie wiem czy kontrolowali prędkość czy tylko przejeżdżali. W samych Tychach i Katowicach też sporo było dziś radiowozów.
Punkt kontroli prędkości był za to na wyjeździe z Bielska w standardowym miejscu...

zobacz komentowany news »

elwa

Podoba mi się ta torba miejska :)

zobacz komentowany news »

elwa

Nie rozumiem tych żali. Najliczniejsza rodzina dostała rower, a że w jej szeregach było też najmłodszy uczestnik to on tez dostał rower! Moja córka była w gronie 3-latków, najmłodszych na rajdzie, ale ona nic się nie zmęczyła bo siedziała wygodnie w foteliku! Temu brzdącowi należał się ten rower bo chłopaczyna zasówał całą trasę! To jest uczciwe. Jeszcze parę lat temu moja rodzina (wówczas jeździło nas na rajd ok 14 osób ) zgarniała nagrody główne (najliczniejsza rodzina, najmłodszy uczestnik). Zdarzały się jednak takie rajdy, że nic nie wygrywaliśmy i żadne z nas nie płakało!
Moja rodzina traktuje rajd jako forma rekreacji, możliwość spędzenia wspólnie, zdrowo wolnego czasu...nikt z nas nie pojechał tam, żeby zgarniać nagrody!!
Cecha Polaków: zawiść! Jakie dzieci płakały? Co to za pomówienia o ustawionym losowaniu? Czy 3,4-latki wiedzą, że za udział dostaną rower....nie, jeśli im rodzice nic nie powiedzą!
Z niecierpliwością czekamy na następny RRR

zobacz komentowany news »

elwa

Zgadzam się z Tobą jedynaku, że czasy są ciężkie. Pamiętam jednak, że 10lat temu moja mama też tak mówiła jak Ty teraz. I nie chodziła i nie kradła... Też było nam z mężem ciężko jak studiowałam i byłam w ciąży, ale nawet przez moment do głowy mi nie przyszło, żeby coś ukraść.
Co do kradzieży-nie zgodzę się z Tobą, że kiedyś tego nie było.
Czy praca jest...hmmm... moim zdaniem jest. Sama straciłam pracę w zeszłym roku w październiku, a od listopada miałam już nową. Brat podobna sytuacja tylko, że w trzy tygodnie nowa praca. Trzeba ruszyć się z domu bo praca sama do drzwi nie zapuka!
Pewien obcokrajowiec z którym pracuję i mieszka w Polsce od 20 lat powiedział nam, że cechą narodu polskiego jest narzekanie i zawiść i ja się z tym zgadzam.
Antku, Ty zareagowałeś więc masz czyste sumienie. Wszyscy narzekają na pijanych kierowców, a tu taka reakcja. To jest smutne.

zobacz komentowany news »

elwa

Nie zgadzam się z Twoją mentalnością Jedynaku... Według mnie gadasz po prostu głupoty! Czyli możemy kraść bo nie mamy pieniędzy? Nie może być społecznego przyzwolenia na takie sytuacje!

zobacz komentowany news »

elwa

Nowe sklepy dają nowe miejsca pracy...
Sarno Stok chyba ma się całkiem dobrze skoro akurat trwa jego rozbudowa... Gemini skąd te informacje, że upada?

zobacz komentowany news »

elwa

Jacor, ale żeś pojechałeś po bandzie...

Dobrze, że temat został uzupełniony o podstawowe informacje.

zobacz komentowany news »

elwa

A jakieś dokładniejsze informacje? News opracowany "po lepkach"

zobacz komentowany news »

elwa

Choćbym miała nie wiem jaką biedę to bym nie poszła kraść. Taki mam światopogląd. I tyle w tym temacie!

zobacz komentowany news »

elwa

Nie chcę twojego powodzenia...
Zapracuję sobie Bieda jest u tych co się pracy szukać nie chce i liczy się że praca sama do mnie przyjdzie!

zobacz komentowany news »

elwa

Koko, powiesz dziecku:
Kochanie, nie martw się, tatuś pójdzie zrobi napad na bank i przyniesie pieniążki...będziemy mieć co jeść...
Proszę Cię...praca jest! Brat stracił pracę w listopadzie a za 2 tyg miał już następną! Nie siej paniki!
Też się rejestrowałam w UP w październiku bo nie chciałam zostać bez ubezpieczenia bo pracowałam na zastępstwo...Wiesz, co? Rejestrując się miałam już prace od listopada. Za ten czas dostałam zasiłek i się przeżyło!
Ale uwaga! Za dwa m-ce kończy mi się okres próbny, więc pro forma pójdę coś ukraść lub zrobię napad na bank, żebym miała co dać dziecku do jedzenia....
Qwa żałosne jest takie myślenie!

zobacz komentowany news »

elwa

Nie ma takiego usprawiedliwienia na złodziejstwo, że nie ma pracy!
Ciekawe kto z nas chciałby, żeby mu ukradziono coś na co ciężko pracuje, a inny by przyszedł i mu to zwędkował-bo nie ma pracy!
A praca jest, trzeba tylko poszukać. Sama praca do nas nie przyjdzie!!!!

zobacz komentowany news »

elwa

HAHAHA...mocna fota! Brawo dla tego kierowcy...
Szkoda, że na żywo nie mogłam tego zobaczyć!

zobacz komentowany news »

elwa

Czyli wszystko niestety po staremu... Pan M. jest taki bezczelny, bardzo niesympatyczna osoba jak dla mnie!

zobacz komentowany news »

elwa

Podoba mi się ta propozycja. Mam gorącą nadzieję, że takowa filia powstanie.
Obecnie na rynku jest bardzo duże zapotrzebowanie na taki rodzaj usług jak opieka paliatywna. Zawsze chciałam żeby w cz-dz powstał jakiś szpital, ale taka filia też jest ok! Zawsze to nowe miejsca pracy, a zwłaszcza dla pielęgniarek! (obecnie jest bardzo ciężko o znalezienie pracy :( w tym zawodzie)

zobacz komentowany news »

elwa

Ale historia! Dobrze, że facet miał tą piłę w domu, jakby na to nie patrzeć uratowała mu życie!

zobacz komentowany news »

elwa

Zawsze się zastanawiam jak bardzo człowiek musi być zdesperowany, że nie widzi wyjścia z sytuacji i próbuje popełnić samobójstwo... Uratowanemu mężczyźnie życzę spostrzeżenia 'światełka w tunelu' a policjantom biorącym udział w akcji gratuluję szybkiej i zdecydowanej akcji!

zobacz komentowany news »

elwa

Czy sama poprawa stanu wizualnego tunelu poprawi bezpieczeństwo? Według mnie nie!
Tunel powinien być monitorowany a służby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa w Naszym mieście zwiększyć częstotliwość patroli w jego okolicy to osoby spędzające swój "wolny czas" w tunelu dwa razy się zastanowią nad miejscówką na schadzkę!

zobacz komentowany news »

elwa

Jak ktoś ma lepkie ręce to wcale nie musi być biedny. Też nie mam czarujących zarobków i nikomu nie chodzę kraść ani paliwa ani innych rzeczy!
Jak kogoś nie stać na utrzymanie samochodu to niech się przesiądzie na komunikację miejską!
Nie znoszę takiego światopoglądu, że to przez polityków bądź niskie płace!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 562

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275