Prezentacja klubowicza

Dziamdziak

Maryjanowek

W klubie od: 03.10.2011
Ilość komentarzy: 25
Ilość postów: 260
Ilość wyświetleń: 23787

chamstwo chamstwem,glupote glupota,klina klinem czyli naprawiam forum czecho.
<br><br><br>jestem stworzony przez was samych.jestem waszym cieniem i przeklenstwem ktory powstal na wasz obraz i podobienstwo.stworzyliscie i obudziliscie

Formularz kontaktowy


Komentarze (25)

Dziamdziak

biedronka ma duzo polskich produktow ale nie samymi biedronkami polska stoi.mnie niepokoi to ze u niemców jest w hipremarktach taniej bo maja podobno wieksza konkurencje i musieli zejsc z cenami. zarabiaja o niebo wiecej a maja duzo rzeczy taniej.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

i dobrze!wezykiem ale przynajmniej bezpiecznie!

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

no brawo!coraz lepiej sie dzieje w naszym grajdolku!

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

sie mi spodobalo.jak to bylo? to co ma twoja to nie bor tylko bobr?

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

ujales mnie tym swoim uporem jedynak. upewniles mnie tym samym, ze wyjatkowo nie pasujesz do wypracowanego latami obrazu typowego wiesniaka i prymitywa za duzym kolkiem duzego samochodu. zonka wiedziala co robi i dobrze, ze wyrwala cie z tej matni. z tym zwiedzaniem, to chyba jednak troche tez przesadziles. co mozna zwiedzic kolo drogi oprocz kibelkow, parkingow i lesnych krzaczorow?

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

z bylym tirowcem dyskutuje. z bylym. dlaczego z bylym i dlaczego tak kulturalnie? bo byl krotko tirowcem. nie wytrzymal pewnie tego dziadostwa i mentalnosci oraz presji tych oszolomow wiec rzucil ta haniebna robote. inaczej dalej by jezdzil tirem, udawal wszechmogacego na drodze, bluzgal przez radyjko, byl zlosliwy i chamski dla innych uzytkownikow drog, bzykal tirowki i myl sie z butelki. do ciebie to faktycznie chyba jednak nie pasuje. jak wiesz wyjatki tylko potwierdzaja regule. gratuluje nawrocenia na wlasciwa droge.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

lekarze sa w porzadku. tirowcy nie. nie pije piwa z tirowcami bo pozniej znowu mi kogos po pijanemu przejada.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

po co mam patrzec co wyczyniaja w czasie pauzy jak widze co robia na drodze i jak bluzgaja na cb. to mi wystarczy. skonczone baraby i wulgarne chamiska. w zyciu nie zdecydowalbym sie na trase z tirowcem, bo brzydze sie chamstwem, prymitywami i tirowkami. byc moze akurat ty jestes tym wyjatkiem potwierdzajacym regule. jednak opowiadanie kawalow nie jest dla mnie wykladnia tego, jaki jest czlowiek.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

do moich sklepow gdzie kupuje towar woza busami albo wlasciciele swoimi osobowkami. chleb ma byc jak chleb a nie rozsypywac sie po trzech godzinach i czerstwiec do wieczora. nie bronie cwaniakow z osobowek bo tez mnie czasami irytuja. nie zmienia to faktu, ze tirowcy to czesto niokrzesane chamy nie tylko na drodze. otworz oczy chlopie i zacznij myslec na drodze bo osobowek sie nie pozbedziesz. z tirami moze byc jeszcze roznie. tiry na tory! poza tym nie jestem przeciwnikiem tirow tylko wulgarnych, oblesnych chamidel, siedzacych za ich kierownica a to roznica.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

no nareszcie zaczynasz kminic. otwierasz umysl i zaczynasz dostrzegac rzeczy do tej pory niedostrzegalne. a na dk1 byles w koncu, bo miales zagadac dopiero jak popatrzysz i zrozumiesz. dk1 to jest moja zmora. kilku moich znajomych tam zginelo a kilku bylo rannych. wszyscy przez ciezarowe ktore jechaly za szybko i na czerwonym, bo byli ponizej nog kierowcy ciezarowki.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

fanzolisz jak potluczony. wlasciciel firmy przewozowej jest szczesliwy, ze go kazdy szofer okrada twierdzac ze ma przepal a oszczednosci sprzedaje na lewo, tirowcy jezdza ostroznie i delikatnie i do tego sa wzorem cnot wszelakich na drodze. chlopie! tys chyba w sanatorium za dlugo siedzial bo takiego steku bzdur dawno nie czytalem.
stan se chlopie na skrzyzowaniu z dk1 przy cmentarzu i popatrz jak sie jezdzi tirami na czerwonym i z jakimi predkosciami i jak sie robi oszczednosci nie hamujac na ograniczeniach. idz i postoj tam 15 minut i pozniej opisz cos chlopie widzial.
tirem tos ty jezdzil ale chyba w worku na palecie i na pace pod plandeka. jak piszesz takie farmazony to z ciebie taki kierowca jak z jacora wirtuoz.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

jedynak gdyby tirowcy uzywali tych swoim malutkich mozgow i zdawali sobie w pelni sprawe z tego ile klocuszkow wioza, to by nie przekraczali nagminnie dozwolonej predkosci a czasami moze nawet udaloby sie im zatrzymac na czerwonym swietle. tylko skad by wtedy wzieli oszczednosci ktore pozniej odsprzedaja okradajac tym samym szefa? nie wierzysz, stan przy ktorymkolwiek skrzyzowaniu z DK1 ze swiatlami i popatrz, co sie dzieje. pozniej przejedz sie do pszczyny w korku i zobacz jak sie jedzie za tlukiem blokujacym pas i podyskutujemy.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

jedynak mlody jestes. jazda na zakladke znana jest nawet prymitywom z ciezarowek blokujacym lewy pas i wprowadzajacym swoje porzadki na drodze. za granica potrafia jezdzic kulturalnie. tutaj nie. jak juz nie jezdzisz ciezarowka to pogadaj najpierw z kolegami jak wyglada teraz przeladowanie samochodu i pozniej pogadamy. tak samo bredzisz jak ci co mowia, ze jest tyle kontroli trzezwosci, ze na drogach pijani to rzadkosc.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

jezeli na dwoch skontrolowanych dwoch jest pijanych, to to plaga. co by bylo, gdyby policjanci zaczeli sprawdzac nie okazjonalnie alkomat czy jeszcze dziala, tylko systematycznie? pewnie po czecho jezdziloby kilka samochodow.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

tak jest. prymitywy i matoly z tirow doskonale wiedza co to znaczy jazda na zamek ale tylko poza granicami naszego kraju, bo blokowanie lewego pasa i blokowanie plynnosci ruchu kosztuje tam za drogo, zeby cwaniakowac i chojraczyc. tutaj cwaniakuja i staja sie wulgarnymi chamami na drodze. macie racje. tutaj wszyscy powinni ustawiac sie od razu tylko na jednym pasie. bo tirowcowi sie nalezy szacunek. nawet wtedy gdy swoja przeladowana kupe zlomu rusza z miejsca tak powoli ze wjechaloby przed niego plynnie 30 osobowek. ale co tam. niech stoja, bo jasnie krol prymityw dziurawych szos jedzie.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

Uporczywa jazda lewym pasem z mala predkoscia przy duzym natezeniu ruchu powinno byc karane. tak samo jak blokowanie lewego pasa przy zwezkach przez matolow glownie z tirow. jazda lewym pasem przy pustej drodze jest bezpieczniejsza, gdyz nie musimy walczyc z koleinami, dziurami przy poboczu i zgubionymi przez innych uzytkownikow drog elementami samochodow.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

bo nasze firmy zbyt latwo mozna namierzyc jak cos spapraja?

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

Sraty pierdaty!
male sklepy maja sprawdzac bo duze hipermarkety i wiele dupnych firm jest zwolnionych z podatkow. jak ktos robi miliony obrotu, to go zwolnic z podatku. jak ktos ciula zeby przezyc i oplacic zus i podatki to mu dowalic. brawo.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

czasami dzieciom jest zimno i przy -5 i to juz po 30 minutach stania za kare na balkonie.
bieznie najlepiej calkiem wylaczyc z ruchu nawet pieszego. niech sobie bedzie wypielegnowana i bedziemy se na niom spozierac.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

raz w roku jest taka impreza. leje wieje sypie znowu leje, psa nikt nie wazy sie wyrzucic na pole a lol smyczy bajtla na spacer. dlaczego? bo eskimos i ciulata pogoda mu nie straszna? bo dzieciak jest jak niedziwedz polarny? bo chce miec l4 na dziecko? nie. zeby miec powod do narzekania.wrrrrr. bylo wsadzic dupe w autobus i jechac sie wykapac z dzieckim do kaniowa z morsami.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

jaki to smutny prima aprilisowy zart a jaki bliski rzeczywistym potrzebom.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

jakos dotychczas deszcz i latanie dziur na kaluzach drogowcom nigdy nie przeszkadzalo.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

Stolki opanowane i o to chodzilo. myslisz ze cokolwiek beda robic? a po co?

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

czepiasz sie.
przeciez kazdy wie ze tutaj wszyscy pisza co sie podoba bez sprawdzenia czy cokolwiek sie zgadza. szkoda nawet reagowac bo to i tak nic nie zmienia i nie zmieni.

zobacz komentowany news »

Dziamdziak

Jak mogli policjanci zatrzymać pijaków, skoro oni sami się zatrzymali na samochodach lub na drzewie?
Gdyby były u nas w wiosce kontrole trzeźwości, to można napisać, że kogoś tam zatrzymali. Tylko wtedy policja nie wyszłaby zza biurek. Tyle by było do pisania raportów!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 558

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275