Prezentacja klubowicza

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dróg

W klubie od: 18.09.2010
Ilość komentarzy: 425
Ilość postów: 1167
Ilość wyświetleń: 505121

czechowice.pl/forum.html

Formularz kontaktowy


Komentarze (425)

Gemini1Duo

Oszczędzaj energię, zgaś zbędną latarnię!
Po co mają świecić? W ciemnościach nie widać rozwijającego się bajzlu.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Można, można...ale trzeba obuchem przez łeb zaliczyć, żeby dotarło.
Drugoroczni gimnazjaliści nie powinni popełniać tekstów.
Powinni?

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Zastanawiam się, kto skrzywdził rodziców dających swoim potomkom różne zryte imienia.
Całe szczęście, że jak dorosną, będzie możliwość zmiany.
Ale te upokorzenia jakich doznają ze strony rówieśników...tego nikt im nie wynagrodzi...
Mamuśki, Tatuśki...zastanówcie się nad swoimi decyzjami.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Alwares, wiesz co to ściema?

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Radny, masz okazję się wykazać. Napisz, kto oszukuje nawet w kwestii liczebności mieszkańców.
O ile masz odwagę, i mocodawcy Ci pozwolą...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Najwyższy czas na Hymn Czechowic-dziedzic. Tytuł już mamy: burmistrz, burmistrz über alles.
Jak tam z premiami w UM? Będzie akcja charytatywna wzorem marszałków RP?
Fakt i Nasz Dziennik są zainteresowane...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Tak proste sformułowanie, a ty się gubisz. Czy tylko Gemini przegląda Portal?
Więcej wyobraźni, może się przydać na niwie samorządowej...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Panie Radny, Pan w temacie. Prosimy o szczegóły i wykładnię.
Bez pozdrowień.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

I tu się Radny mylisz. Nie czytam, bo nudne i monotonne te twoje powiastki. Pisz dalej...
Pozdrowienia od meneli ze skweru przy ING.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Słońce, spaaadaj! Minerwa to moja Bogini, wara.
No nie, o Bogini?

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Własnie na tym polega odśnieżanie chodników, na przerzuceniu śniegu na skraj jezdni.
Swoja drogą, do kogo należy chodnik? Kto jest jego właścicielem? Niby z jakiej racji mam odśnieżać nie swoje?
Ale nie ma...jest ustawa, jest paragraf...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Słońce Peru napisał: "natomiast Ty nie tylko ze masz sugestywny nick to i zachowanie tutaj wraz z Twoimi wypowiedziami sugeruje w każdym poście że jesteś niby tym radnym. zaczynam się zastanawiać czy to nie jakaś psychoza maniakalno- depresyjna. lub rozdwojenie jaźni".
Kurde, JACOR?

Panie (bez)Radny...ewidentnie jesteś Pan tubą "z Urzędu", co cieszy mnie niezmiernie. Jeżeli nie mylę się w swoim osądzie, wniosek jest jeden. Mimo wszystko UM interesuje się tym, o czym tam "na wsi gadają". Nie jest to jednak zainteresowanie wynikające z troski o szczęście i dobrobyt mieszkańców. Wybory coraz bliżej...
Kwestia nieszczęsnych wiat. Wysoka cena wynika tylko z "wdzięczności", którą wykonawca okazuje zleceniodawcy nie dopłacając do interesu, ewentualnie "jadąc po kosztach". Od lat mam styczność z różnymi firmami, wykonawcami, kontrahentami i wiem jak się "kręcą biznesy".
Reszty nie komentuję, bo mi się nie chce. Ale pisz Pan, chętnie poczytamy weryfikując to czy tamto.

Wytrwałości w dążeniach i duuużej dawki ostrożności-życzymy.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Cóż, Panie Radny...wczytaj się Pan w słowa Natsumi, dokładnie. I w słowa Słońca Peru. Z równą wnikliwością.
Bacznie się Panu przyglądamy, być może warto poświęcić odrobinę uwagi.

Trochę czasu zajęło stworzenie elaboratu pod moim adresem. Pokuszę się o teorię spiskową: czyżby cały sztab komponował tę operę? Mniejsza o to, nie w tym rzecz.
Podjąłeś się Pan dzieła negowania mojej negacji, więc działaj Pan. Byle konsekwentnie i sprawiedliwie, przekonując, iż jestem w błędzie. Być może mnie Pan przekonasz, bo bywam elastyczny, ale mieszkańców naszej mieściny będzie trudno. Mają oczy, uszy i umysły otwarte. Widzą, analizują i wyciągają wnioski. Wnioski na przyszłość, już nie tak daleką.
Niewiele czasu zostało obecnej ekipie na poprawę wizerunku, a osobiście wątpię w sukces takiego przedsięwzięcia. Bo znam realia. Nadejdzie czas pobudki z pomocą kubła zimnej wody i z rączkami w nocniku. Brzydkie stwierdzenie, ale trafne.

Kampania wyborcza? Już? Tak wcześnie? Kto wie, kto wie...

Pozdrowienia od klasy średniej, Panie Radny.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Podwiązki-zdecydowanie TAK. Nawet 3 x TAK.
Karminowa, Ty tam na chłopaków zaglądaj, a nie na podwiązki. Tak będzie...zdrowiej.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Nie dość, że przed drzwiami to jeszcze w wilgotnym, piwnicznym przeciągu...

"Po raz pierwszy organizowane w Bielsku-Białej spotkanie będzie miało miejsce w progach Piwnicy Zamkowej na Wzgórzu".

Owocnej nasiadówy.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

No, Radny, Twoja kolej. Funkcja społeczno-publiczna (chyba) zobowiązuje Cię do złożenia wyjaśnień, tak wypada i jest mile widziane wśród dżentelmenów.
Zobaczymy czy nim jesteś...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Taaak? Tyle na szkolnictwo i takie tam?
Panie Radny, przepraszam bardzo, ale gdzie się podziały stypendia dla uczniów ponadprzeciętnych, reprezentujących nasze Miasto w różnorakich konkursach i olimpiadach wojewódzkich, a nawet ogólnopolskich?
Wspieranie oświaty to nie tylko Orliki i podwyżki (także te ukryte) dla pedagogów. Nie twierdzę, że im się nie należy.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Ooo...CK się znalazł :)...
Swoją drogą...szukanie naocznych świadków po tylu latach to...ekwilibrystyka. Niewielu dożyło, niewielu pamięta.
Ale najazd sovieckiej hordy mogli zapamiętać...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Tak Arturze. To coś w rodzaju dawnych zebrań PZPR. Z tym, że tu ktoś nielichą kasę zgarnie. A jakże, na koszt podatnika. Wszak państwo bogate i zasobne...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Radny, bicie piany to nie wszystko. Konkrety, na to ludzie czekają. Tymczasem, gdy trzeba stanąć okoniem (np. kwestia ul. Klasztornej), Radny "robi rybkę". Że go nie było, że się zamyślił, że coś tam.
Wszelkie inwestycje prowadzone są bez głowy, bez wyobraźni. Najpierw asfalt i chodniki, potem kanalizacja. Słynne nowe rondo (rzekomo sfinansowane przez prywatnego inwestora) to czysta kpina. Rowerem ciężko wyrobić.
Interpretacja ustawy śmieciowej...śmiech. Nowa furka dla SM, przejmowanie zobowiązań finansowych od Powiatu...no, Radny, daruj. A to tylko wierzchołek.

Tak się zastanawiam...czy Jaśnie nam Panujący namaścił Cię, niczym "Prometeusza", czy Ty sam, z własnej woli?
Pamiętaj, to nie XIXw. i ciemne (?) chłopstwo. Ludzi mamy mądrych i wykształconych. Co będzie jak będziemy chcieli rozliczyć Ciebie i Twoich mocodawców?

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Antygórnik, zazdrościsz? Jak taki mądraliński jesteś, idź pracować w kopalni...na dole, jak na ciebie-wystarcza dwie godziny.
Walnij twoją rzekomą "pracą" na Fiacie. Komu potrzebne włoskie badziewie? Kto kupuje te wątpliwej jakości trumny na kółkach? Trzeba wdrażać i promować alternatywne środki transportu, nie opierać się tylko na obcokrajowych złomach.

Już rzygam tymi Pandami, Puntami, Alfami i resztą makaroniarskich jeździdeł.
Cały świat rzyga...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Dla ruska 3,7 promila to leciutki rausz. Oni w kosmos latają z sześcioma promilami, a tu jakiś problem...

Takim idiotom powinno się konfiskować pojazdy. Odsiadka-bezwarunkowo, w maksymalnym pułapie.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Tej wiadomości szkoda nawet komentować. Nabijanie w butelkę...nikt ślepy ani głupi nie jest, widać bezsens "działalności"magistratu.
Sam styl wykonawstwa sławetnej kanalizacji daje wiele do myślenia.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Kiedyś...takie rzeczy się działy. I podobnie jak dziś...pod dywan.
Czeski (niemiecki) pracodawca zatrudnia wielu ludzi z "łapanki", którzy bladego pojęcia o robocie pod ziemią nie mają. Ten wypadek, tragiczny w skutkach, nie jest pierwszy. I nie jest ostatni. Czy ktoś odpowie karnie za ekwilibrystykę i prowizorkę? Na Urząd Górniczy nie liczcie.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

arturtt9, ja widziałem, ja... strażowóz na parkingu, załoga na dyżurce.

Ciekawe, tak strasznie dbają o niezamarzalność bezdomnych, a porządku z nimi, koło parkingu na Mickiewicza (w okolicy kina) zrobić nie potrafią. I to o rzut cyklistówką od własnej, strażniczej siedziby.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

U mnie (też w Czechowicach) leży ok. 5-7 cm śniegu. Zgodnie z zapowiedziami meteorologów może spaść jeszcze 15-20. A sypnie na pewno...

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Drogowcy znowu zaskoczeni? Jakoś nie widać działań. Akcja "Zima" odwołana?

Właściciele posesji do łopat. Odśnieżać chodniki wzdłuż swoich posesji. SM zawiesiła czasowo sprzęt pomiarowy na kołku, teraz będą poprawiać finanse w inny sposób.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Te ptaszyska są jadalne?

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

Romanie Wilku...dowiesz się w swoim czasie.

Z Wielkiej Księgi Przysłów:"jedna jaskółka wiosny nie czyni" i "niejednemu psu Burek"...

Kto załapie to załapie, kto nie jarzy-jego strata.

zobacz komentowany news »

Gemini1Duo

No, kur...mają tupet! Najgorsze przekleństwa cisną się na usta.
A kto daje podwyżki zwykłym śmiertelnikom? Na dobrą sprawę funkcja radnego powinna być pełniona społecznie, bez wynagrodzenia. Rano do roboty, a po południu na sesję... darmozjadów już wystarczy.
Wizja taczek staje się coraz realniejsza. Na szczęście rośnie w naszej Gminie nowa siła, która przy najbliższych wyborach zmiecie stary skostniały układ.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 563

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275