Prezentacja klubowicza

Mikkel

Cz - Dz

W klubie od: 06.10.2009
Ilość komentarzy: 70
Ilość postów: 164
Ilość wyświetleń: 61068

Formularz kontaktowy


Komentarze (70)

Mikkel

Oj ja sie tez obawiam, ze nasza wioska to za maly klient docelowy na taka inwestycje... W wiekszych miastach ma to racje bytu, w mniejszych.... kto tam bedzie robil zakupy... no nie wiem... Z drugiej strony przy takiej inwestycji musza byc przeprowadzone szczegolowe analizy, symulacje, pilotarze bo to nie jest postawienie kiosku ruchu. Jesli nie byloby to oplacalne, inwestor nie wszedlby w ten biznes. Pozyjemy, zobaczymy. Na poczatku na pewno bedzie BOOM, a w miare plynacego czasu klienci beda odplywac do swoich okolodomowych sklepikow.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Klasyka... Tutaj mozemy sobie pokrzyczec, pojeczec, ponarzekac i pobuczec, a oni i tak beda robic to co uwazaja za sluszne dla nich, smiejac sie przy tym. Ja znam tylko jedno, skuteczne rozwiazanie na sytuacje gdy urzednik, ktory podczas wyborow nalgal zeby wygrac, a nastepnie szasta pieniedzmi spoleczenstwa w nieekonomiczny sposob. Niestety grozi za to od 8 lat do dozywocia. Ktos kiedys sie wscieknie i zrobi z tym porzadek.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Logo?
-Kpina... lub jakis dowcip...

zobacz komentowany news »

Mikkel

Fiu, fiu, sami elokwentni, oczytani erudyci u nas w uRZEDZIE mIASTA. W koncu popijajac czwarta herbate i zagryzajac drugie ciacho trzeba sie czyms zajac i poczytac jeden z 43 tytulow. Bardzo chetnie poznam ta liste.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Biedak.... Teraz bedzie tego co raz wiecej - ludzie co raz bardziej zadluzeni...

zobacz komentowany news »

Mikkel

I wszystko kosztem zieleni lub boiska na ktorym dzieciaki powinny ganiac za pilka... Na mysl przychodzi mi pewna piosnka: "Betonowe place zabaw, dwie hustawki, dwie slizgawki. Jestes Tarzanem w betonowej dzungli..." http://www.youtube.com/watch?v=Mv8blioqg9E

zobacz komentowany news »

Mikkel

Wielkie halo... bylem i wiele sie nie dowiedzialem. Rownie dobrze ja moglbym takich konsultacji udzielac i zbierac za to urzedowe sakiewki.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Zgadzam sie - bardzo waski zakres wiedzy....

zobacz komentowany news »

Mikkel

Shit happens, powodzenia w kolejnej walce!

zobacz komentowany news »

Mikkel

Jesli ktos reflektuje odsprzedac karnet za rozsadna cene to moge rozwazyc jego oferte :) ->Priv

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 563

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275