Forum

Temat: Nie zagłosuję na Marianka!!!

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3528

Data: 01.11.2010; 22:32

Tak, tylko spójrzcie na temat na stronie głównej, jak niejaki romantyk ją szkaluje. Już kiedyś to zrobił a potem przepraszał na poczcie prywatnej. Zadałem sobie trochę trudu wtedy aby podpytać, ponieważ nie chcę aby ktokolwiek wiedział kim jestem, więc i pani Alicja nie mogła wiedzieć. Okazało się, że nigdy nie była na żadnej kolonii w Grecji. Jest to wierutne kłamstwo. Takimi sposobami chcą wygrać wybory.

reporter

Czechowice-Dziedzice

Postów: 193

Data: 01.11.2010; 22:58

to forum na jakieś ważne ,konkretne tematy a nie reklama,,,,,,,kto sie tu reklamuje za burmistrzem to jak by sie g,,,mazał...

julie_green

Czechowice-Dziedzice

Postów: 7

Data: 14.11.2010; 09:36

Sprawowanie władzy to ciężki kawałek chleba. O ile ktoś do tego podchodzi poważnie. Może też być całkiem udanym ubawem, okresem obrastania w dostatki i słoninkę. Bez względu jak się władzę sprawuje, to efekty zaczynają być widoczne czasami dopiero po latach. A tak się składa, że właśnie trochę lat minęło. Jak jeden dzień. Na drugie tyle przygotuj się… A pfe, co za koszmarna wizja! Czechowice-Dziedzice były kiedyś atrakcyjnym miastem.. Rozwijającym się, prężnym ośrodkiem przemysłowym o stale wzrastającej liczbie mieszkańców. Czas przeszły jest wskazany. O kilku lat znaczenie miasta spada i coraz bardziej Czechowice-dziedzice staja się prowincjonalnym punktem na mapie. Ze wszystkimi konsekwencjami prowincjonalizmu. Owszem, bez problemu można wskazać czynniki gospodarcze i takie tam balcerowiczowskie Ważne Powody. Ale to tylko fragmenty układanki. Nasze czechowickie władze dokładają starań, aby sytuację tą pogłębić. Fajnie jest być władzą na prowincji. Nikt nie podskoczy Ważnym Personom, z ich ust spływa sama Prawda i Mądrość, a spod ich piór wychodzą Dzieła Wiekopomne.

nikt

miasto

Postów: 725

Data: 14.11.2010; 10:16

julie_green - to są ogólniki bo taka jest rzeczywistość -zmieniając w twojej cudownej myśli Czechowice na wiele innych miast Śląska i całej Polski opis zawsze będzie trafiony - a wielu przypadkach Czechowice są w lepszej kondycji na tle przemian gospodarczych ostatnich kilkunastu lat .

-

julie_green

Czechowice-Dziedzice

Postów: 7

Data: 14.11.2010; 10:50

Tyle tego dobrego nasz włodarz zrobił przez 4 lata. Zasługuje na szacunek mieszkańców i dozgonną wdzięczność. Swoimi decyzjami zapewnił miastu chyba już trwałą opinię prowincji. Jakieś przedwyborcze personalne ataki są w jego rozumieniu chybione i niepotrzebne. Przeciwnicy produkują tony makulatury wskazując jak to źle się dzieje, jak to popełniany błąd za błędem, z których to materiałów wynika, że przez te decyzje (podobno chybione) nikt władzy w Czechowicach nie lubi (czyt. Protokoły RIO). A to nie jest prawda. No bo jak tak można – każdy ruch został zaplanowany, przygotowany i konsekwentnie wprowadzony w życie. Jak? Dlaczego? Zaraz to ulegnie wyjaśnieniu. Obok Czechowic-dziedzic jest takie Bielsko-Biała na przykład. Moloch! Kupa narodu się po ulicach pęta, gdzieś tam biega, coś załatwia. Ratusz sobie stoi wielki i poważny. Koszmarna to wizja. Czy nie lepiej na uboczu, cichutko i miło sobie żyć bez pospiechu? Bez okropnej wizji obywateli spieszących do pracy i z pracy, na zakupy i z powrotem? Bez władzy odległej? Dlatego tez władze Miasta Czechowic-Dziedzic przez ostatnie lata zapobiegał jak mógł ziszczeniu się takiego czarnego scenariusza. I NIE MASZ ZA TO WDZIĘCZNOŚCI.
c.d.n

nikt

miasto

Postów: 725

Data: 14.11.2010; 10:57

julie_green - coś mi to pachnie przepoczwarzonym zuczkiem ??

zippdog

czechowice-dziedzice

Postów: 41

Data: 14.11.2010; 11:09

Brawo julie! Super się czyta.
Czy na sali jest lekarz?! nikt to - ja; ja - to nikt wszędzie widzi jakieś robale!

julie_green

Czechowice-Dziedzice

Postów: 7

Data: 14.11.2010; 12:09

I co dalej?
Przecież istnieje realne zagrożenie, że z takiego sąsiada molocha przypałęta się prywatny biznes. Dla nich w Czechowicach atrakcyjne mogą być ceny pomieszczeń biurowych, ceny działek czy inne koszty. Na diabła! Na szczęście jest metoda. Prosta i skuteczna. Wystarczy po prostu zlikwidować coś takiego jak centrum miasta i już. Wszystkie urzędy i organy decyzyjne rozrzucić po mieście i już. Niech sobie próbują coś załatwić. Dla porządku w stawianiu wszystkiego na głowie trzeba by jeszcze przenicować strukturę miasta na drugą stronę. Policja na peryferiach, po mieście buszujący po napojach wyskokowych. Teraz każdy napływowy ma obłęd w oczach. Poza tym, komu potrzebna jest policja w mieście?

nikt

miasto

Postów: 725

Data: 14.11.2010; 12:22

czysta zukomania !

Piotr82

Czechowice-Dz.

Postów: 220

Data: 14.11.2010; 19:22

zuka banują co chwile to zmienia nicki i dalej sieje zamęt. Ciągle narusza regulamin forum, powinni go na ip zbanowac raz a porządnie to już by się pod żadnym nickiem nie zalogował. Nadaje na Mariana a sam do zwykłego regulaminu forum nie potrafi się dostosować jak każdy normalny forumowicz

Victorious

Czechowice-Dziedzice

Postów: 534

Data: 14.11.2010; 19:28

Piotr82, wiele osób lamie regulamin, ja balansuje na granicy albo też go łamię.

Sprawa jest tego rodzaju, ze niektóre osoby blokowane są za "byle co". Inni łamią perfidnie regulamin i pomimo zgłaszania tego faktu administratorowi forum, nie ma żadnej reakcji.

Przykład: wklejanki linków lub artykułów z komercyjnych portali. Czecho.pl zareagowało dopiero jak zostali postraszeni onetem. Chyba szybko policzyli ile by ich to kosztowało...

Jeżeli regulamin ma być przestrzegany, to niech traktuje wszystkich równo.

zippdog

czechowice-dziedzice

Postów: 41

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 16-11-2010 godz. 08:27 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §3, §4

nikt

miasto

Postów: 725

Data: 16.11.2010; 07:11

julie_green - czyli zuczka z krainy czarów - ta pani już powiedziała wszystko a nawet więcej i dlatego już jej tu nie ma - niech sobie jątrzy na tamtym forum - a sonda wyrażnie wskazuje że jej szanse tak jak i program są siebie warte -czyli mierne .

aras860

Ligota

Postów: 209

Data: 16.11.2010; 10:03

Ja napisze tylko tyle:

Popatrzcie lat parę wstecz (kadencja Bergera) i słowa jakie wypowiedział, nie pozyskujemy środków z unii europejskiej, ponieważ są to pieniądze ciężkie do pozyskanie, a także nie pewne, Marian powiedział że jeśli zostanie wybrany to stworzy komórkę która będzie się zajmowała pozyskiwaniem środków unijnych, i co mało zawdzięczacie Marianowi i dzięki jemu pomysłowi? Parki, Ronda, sale sportowe dla waszych dzieci, remonty szkół, parki rekreacyjno sportowe, place zabaw, monitoringi, odnowione kino, odnowiony urząd miasta... reszty nie chce mi się pisać ponieważ albo jesteście prostakami albo tego nie widzicie i nie chcecie widzieć....

tylko2

Cz-Dz

Postów: 231

Data: 16.11.2010; 10:12

aras860...

taka już ludzka natura... najprościej mówić co jest źle i co się nie podoba :)....
a słowa pochwały przez gardło nie przejdą ...

a jakie wszyscy mają świetne programy?... damy, dołożymy, doinwestujemy, przeznaczymy środki...

ale niech napiszą komu wezmą? :D:D

mnie przeraża loby nauczycielsko-lekarskie w radach ... brońmy się przed tym i takimi ludźmi bo ich sposób myślenia wypaczony przez ZNP, związki zawodowe, przywileje itp nie jest zdrowy dla ogółu społeczeństwa.

Piotr82

Czechowice-Dz.

Postów: 220

Data: 16.11.2010; 10:46

dokładnie, mowa jest tylko czego nie zrobił albo co niby miał zrobić ale ani słowa pochwały nie słyszałem o tym co zrobił w przeciągu tych 4 lat, a jest tego sporo. Inny kandydat nie jest żadną gwarancją, piękny i bogaty program i rzekome wyrywanie pieniędzy jeśli nie chcą ich dać to tylko wymysł a zderzenie z rzeczywistością bywa okrutne, bo tacy krzykacze palą wszystkie mosty i jest tylko gorzej niż było a później trzeba je odbudowywać co jest podwójną pracą

natsumi

Czechowice-Dziedzice

Postów: 515

Data: 16.11.2010; 11:51

W naturze ludzkiej leży wiele.
Np. zamiast się douczyć, coś poczytać, najpierw sprawdzić, to w pierwszej kolejności jakaś grupka pisze głupoty bądź naiwnie zaczyna wierzyć w przed wyborcze slogany.

Fakt, pozyskanie środków unijnych to nie łatwa sprawa. Dla naszej gminy to nawet science fiction.

I co z tego, że mniejsze gminy pozyskują więcej środków.
Co z tego, że potrafią lepiej przygotować wnioski.

Przecież tu są Czechowice, Burmistrz chce, ale nie może. On zawsze chce, tylko coś na końcu nie wychodzi.

zors

Czechowice- Dziedzice

Postów: 166

Data: 16.11.2010; 12:07

Jak to nie ma tego co zrobil Maryjan? A podarunki dla wykonawcow? Jednemu to nawet poł miliona podarowal. A sprzedaz nieruchomosci? Po pol ceny sprzedawał. Zas nie mowcie ze nic nie zrobił ten geniuś.

aras860

Ligota

Postów: 209

Data: 16.11.2010; 12:49

Nie obrażając paru moich przedmówców o których mogę powiedzieć że piszą mądrze i wiedzą o co chodzi to nadal widać prostactwo i nieoczytanie innych prostaków na forum... Ale dla takich ludzi mam prezent na mikołaja podam wam taką magiczną stronę na której jest wypisane wszystko, uchwała po uchwale, sesja po sesji, kto, komu, dlaczego za ile, co będzie, co zostało zrobione, itp., itd.....

A tutaj prezent dla prostaków: http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/

zors

Czechowice- Dziedzice

Postów: 166

Data: 16.11.2010; 12:56

Sam sobie dajesz prezenty?

natsumi

Czechowice-Dziedzice

Postów: 515

Data: 16.11.2010; 13:01

A po co rozdajesz w prezencie strone Urzedu Miasta, tym samym i obecnej władzy, w tym M. Błachuta?

Jeśli to ma być twój argument, to szczęść Boże, powodzenia.

aras860

Ligota

Postów: 209

Data: 16.11.2010; 19:29

Człowieku jaki Ty płytki jestes sa tamsprawozdania z kazdej sesji jak wejdziesz zobaczysz i ujrzysz takze ile zostalo ustaw zaklepanych i inwestycji wtedysobie przypomnisz jakduzo zostalo zrobione.... Prezenty sa dla was, ja prezentów nie potrzebuje stac mnie na to zeby je sobie robić samemu...........

natsumi

Czechowice-Dziedzice

Postów: 515

Data: 16.11.2010; 20:48

To rób prezenty sam sobie, ja wolę robić innym.

aras860

Ligota

Postów: 209

Data: 16.11.2010; 22:36

Nie będę prowadził debaty z tak prymitywnym człowiekiem jak Ty... Poza tym schodzimy z tematu...

natsumi

Czechowice-Dziedzice

Postów: 515

Data: 17.11.2010; 19:34

Po pierwsze znamy to z BIP i wiemy co zostało zrobione, a co nie.

Po drugie: Drogi adminie, ja dostałam żółtą kartkę za to, że nazwałam kolegę burakiem.
Wyzywanie ludzi od prymitywów, prostaków itp itd jest lżejsze?

Dziwne kryterium.

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 17.11.2010; 19:47

Następnym razem,natsumi,nazwij tego kolegę burakiem cukrowym:)
Co do kryteriów na tym forum,to natrzeżwo nie rozkminisz:)

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 562

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275