Forum

Temat: Nie zagłosuję na Marianka!!!

ondraszek

Czechowice Dziedzice

Postów: 281

Data: 07.10.2010; 23:12

Widzę, że bardzo zależy Ci na poznaniu mnie. Proszę bardzo, idź do Sądu, już wielu mi tym groziło i jakoś nikt się nie zdecydował, bądź pierwszym! Bądź odważny, bądź twardy jak Tommy Lee Jones w "Ściganym"
Jak myślisz, kto wygra? Ja jestem spokojny o wynik. A tutaj masz cytaty Twoich wypowiedzi, pewnie zapomniałeś, więc przypominam:

"Gość: Paweł Lubiński Data: 26.09.2008; 16:27
re drobny żuczek- Pare razy zdąrzyłeś mnie obrazić,operujesz moim nazwiskiem i mimo,że prosiłem abyś się ujawnił to tego nie zrobiłeś. Myślę więc,że narobiłeś w portki ze strachu i dalej piszesz jako drobny- tylko co? pijaczek, menda, kanalia, cwaniak?.Muszę niestety używac takich inwektyw wobec takiego kundla jak ty, bo takie kundle wielorasowe najwięcej szczekają a i tak nic z tego nie wynika.Powtarzam wiec raz jeszcze,że inicjatywa uprządkowania terenu i samago pomnika została zgłoszona z sali na ogólnym zebraniu mieszkańców osiedla Lesisko w X 2007. Podjęto wtedy zgodnie ze statutem uchwałę .Zarzad osiedla jako jednostka pomocnicza gminyjest zobligowany do przekazania jej radzie miejskiej pod obrady.Nie wiem czy takie wyjaśnienie ci wystarczy,i czy jestes w stanie pojąć o co chodzi. Mam nadzieje,że odpisujac na ten komentarz podpiszesz się imieniem i nazwiskiem na co niecierpliwie czekam."


"Gość: Paweł Lubiński Data: 28.09.2008; 08:06
re drobny żuczek: No to się rospisałeś. Utwierdziłes mnie w przekonaniu,że jesteś jednak tchórzem i nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem.Inwektyw użyłem celowo aby cię sprowokować( co zresztą się udało ) i za co zaraz przeprosiłem. Uważam ,że dyskusja z tobą nie ma sensu do czasu kiedy się nie przedstawisz.Odpowiem jeszcze na twoje pytania:1 Prosiłem cię abyś się przedstawil z imienia i nazwiska lecz ty oczywiście to przemilczałeś,2.Wcale nie pcham się na świecznik, bo czy działanie w radzie osiedla to jest świecznik? 3. Co do poglądów politycznych to mam do nich takie samo prawo jak ty i każdy obywatel RP.4.Protokoły z zebrań mieszkańcow z listą obecnosci są do wglądu i tam możesz wszystko sprawdzić.Przepraszam,za błąd ortograficzny z którego zrobiłes sensację,lecz kto nie robi błędów, chyba tylko ty który nic nie robi tylko pisze pisze pisze i co z tego pisania wynika? odpowiedz sobie zresztą sam.Mimo wszystko pozdrawiam i zapraszam na spotkanie mieszkanców które odbedzie sie 10 pazdziernika o godzinie 16,30 w sp.4 ul Studencka na którym bedziesz mógł wypowiedzic się w sprawie podziału środków finansowych na 2009 rok,zadac pytania burmistrzowi i przewodniczacemu RM oraz mnie który jest ci solą w oku. ps. Liczę nadal ,że się ujawnisz i wtedy mozemy podyskutowac na równych warunkach"

"Gość: Paweł Lubiński Data: 01.10.2008; 21:43
re do drobny żuczek po raz ostatni:Czy twój stan psychofizyczny się pogorszył? Myślisz o radnym S.Kopciu a piszesz o radnym B.Kopciu czy to skleroza czy demencja starcza,bo ty podobno nigdy się nie mylisz!!!!! PS.Podana data spotkania byla oczywistą pomyłką, spotkanie odbędzie sie 10 pazdziernika o godz.16.30. I to by było na tyle. Bez odbioru"


A tutaj masz recenzję Twoich wypowiedzi:
"
peregrinus Data: 29.09.2008; 11:51
Wypowiedż,która nie prezentuje niczego,poza czystym rasistowskim chamstwem,nie zasługuje zazwyczaj na nic więcej,
jak po prostu na zignorowanie.
Panie Pawle - autor jawnie obelżywej,otwarcie rasistowskiej
wypowiedzi ( drobne pijaczki,menty,kundle wielorasowe itp )daje
po prostu swoje żenujące świadectwo własnego chamstwa,
prymitywizmu i braku kultury.
Drogi Panie - obelgi są czymś dużo bardziej kompromitującym
swojego autora,niż ofiarę.

Pozdrowienia dla >drobnego żuczka<?

I jeszcze jedna wypowiedź peregrinusa:
"
Gość: peregrinus Data: 02.10.2008; 11:35
"Skleroza-demencja starcza-twój stan psychofizyczny się pogorszył-osobnik-sprytny cwaniak-daje upust swojej nieudolnosci-narobił w portki ze strachu(sic???)-pijaczki-menty-kundle"
Panie Przewodniczący Osiedla-czy wolno wszystko?
Przypominam-mowa prowadzi do czynów.
Konstytucja RP Rozdz.II art.30
Przyrodzona niezbywalna godność człowieka stanowi żródło wolnosci i praw człowieka i obywatela.Jest ona nienaruszalna,a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.
Panie Pawle,Przewodniczący Osiedla to władza w skali makro.
Europejska Komisja Praw Człowieka w art.10 & 2-wolność słowa i wypowiedzi pociąga za sobą obowiązki i ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
Usiłując w pseudonaukowy sposób wykazać,że drobny żuczek ma mniejszy iloraz inteligencji od Pana,Moderator tego forum
złamał art49a Prawa Prasowego czyli opublikował materiał
zawierajacy znamiona przestępstwa.
Panie Przewodniczący Osiedla-byłoby wielką niewrażliwością zaprzeczenie temu,że proponowane przez Pana,dzielenie mieszkańców,może powaznie wzburzyć emocjonanie i mentalnie
co najmniej niektórych,a prawdopodobnie wielu mieszkańców
Czechowic-Dziedzic.
Panie Pawle,stara zasada negocjacji mówi:
Bądz twardy dla problemów ale miękki dla ludzi."

Moje posty są inspirowane Twoimi "wypowiedziami". Przypominam je tylko mieszkańcom Czechowic- Dziedzic, w razie gdybyś zechciał kandydować. Mamy wszyscy prawo do pełnej informacji o osobie publicznej. Nie podaję żadnych faktów z Twojego prywatnego życia a jedynie pokazuję Twój stosunek i poszanowanie drugiego człowieka.
Życzę powodzenia i do zobaczenia na sali sądowej!



Krzys

Czecho

Postów: 2

Data: 08.10.2010; 16:42

Ja tez nie zagłosuje na Marianka.

zorzapolnocy

czechowice-dziedzice

Postów: 18

Data: 09.10.2010; 13:03

Ja tym bardziej, zwłaszcza po tej chwalbie na swój temat i swoich "osiągnięć" w Gazecie Czechowickiej. Uważam również, że następne 4 lata rządów tego pana to będzie totalna porażka dla naszego miasta. Już teraz zachowuje się niczym cesarz, a co dopiero się z nim stanie, jeżeli wygra te wybory. Aż strach się bać!

xela_5

czechowice-dziedzice

Postów: 26

Data: 09.10.2010; 21:57

Czy Marianek, czy kto inny i tak będzie "ciągnął" w swoją stronę

ondraszek

Czechowice Dziedzice

Postów: 281

Data: 10.10.2010; 10:52

I tu się mylisz! Pani Burmistrz Alicja Ogiegło nie jest skorumpowana, nie ma licznej rodziny, dla której trzeba by znów z 16 nowych stanowisk stworzyć, jest czuła na ludzką krzywdę z nastawieniem na obronę najsłabszych, biedniejszych obywateli Miasta i potrafi rządzić silna ręką. Jesli dobierze sobie odpowiednich zastępców, to w końcu ruszymy z miejsca, i nie trzeba będzie chwalić Burmistrza za położenie nakładki asfaltowej, jako jednego z nielicznych "osiągnięć"
Już najwyższy czas wybrać kobietę na Burmistrza, bo męskie miernoty zrobią z Miasta Czechowice- Dziedzice wioskę. Dążą do tego z jednego powodu, sołtysem jeszcze żaden z nich nie był!

tumivisi

Tumivisiów

Postów: 1015

Data: 10.10.2010; 11:55

Pomimo wielu różniących nas z Drobnym poglądów, pomimo wielu wcześniejszych kłótni i bluzgania na siebie, tuż obrzucania się guanem, zgadzam się z nim w tej ocenie.
Znam Alę, choć bardzo, bardzo dawno jej nie widziałem.
Mając nadzieję, że od dawnych czasów nie zmieniła się ani na jotę oprócz zyskania doświadczenia.
Mam gdzieś to, z jakiego ugrupowania będzie startowała i ile ich zmieniła, żeby w końcu zrobić coś dla miasta.
Dla mnie może nawet startować z Trzeciego, Niezależnego Odłamu Zaruściałych Dziewic Partyjnych RPW.
Mam nadzieję, że nadal w cechach swojego charakteru Alicja Ogiegło posiada to, czego zdecydowanie facetom piastującym dotychczasowe różne funkcje w Czechowicach bardzo brakuje.
Ala miała po prostu jaja.
Również poprę Alę w najbliższych wyborach.
Niestety.
Faceci się nie sprawdzają, bo do polityki pchają się praktycznie tylko życiowi nieudacznicy, pierdoły bez kręgosłupa moralnego i kolesie kolesiów, którym dopchanie się do koryta uratowało życie, bo nic innego tak naprawdę nie potrafią robić.
To zresztą zaczyna być ogólna cecha gatunku męskiego, który lada moment zacznie masowo chodzić do kosmetyczki, do solarium, "manikirzystki" i godzinami przebierać w kolorowych ciuszkach.
My potrzebujemy w końcu kogoś z jajami do rządzenia naszym miastem.
Skoro jednak największe jaja do tej pory posiada kobieta, to niech się dzieje wola nieba!
Drobny- a teraz kombinuj, skąd się dobrze znamy, bo jesteś blisko ;o)

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 10.10.2010; 18:20

Drobny,tylko nie napisz,że z tumi znacie się z wizyt u kosmetyczki!
Poprostu się załamię,wpadnę w depresję i zamknę w sobie:)

tumivisi

Tumivisiów

Postów: 1015

Data: 10.10.2010; 18:46

Uspokoję Cię droga Minerwo.
Nic z tych rzeczy. ;o)
Nie wiem jak Drobny ale mnie w takich miejscach nie uświadczysz.
Ja sam rozprawiam się w zaciszu swojej przestronnej łazienki, ze swoimi kompleksami, prycholami i włoskami, które rosną nie tam, gdzie powinny ;o)

A na Marianka i tak nie zagłosuję.
Za jasną cholerę!
Skończył się jego kredyt zaufania u mnie.
Dozgonnie.
Amen.

ad_fontes

czechowice-dziedzice

Postów: 54

Data: 10.10.2010; 19:03

A ja na pewno zagłosuję na Mariana!

ondraszek

Czechowice Dziedzice

Postów: 281

Data: 10.10.2010; 19:25

Na szczęście "ad fontes" jesteś jedną z nielicznych , bezkrytycznie patrzących w piękne oczy a nie na działalność(jej brak). Ludzie Twojego pokroju też mają prawo wyborcze i mogą z nim zrobić co chcą, nawet głosować na Błachuta i Kwaśnego. Tylko po co? Czy naprawdę nie widzisz konieczności zmian?

tumivisi

Tumivisiów

Postów: 1015

Data: 10.10.2010; 19:25

Tylko później nie narzekaj ;o)

boba

czechowice-dziedzice

Postów: 781

Data: 10.10.2010; 19:36

Na teraz głosuję na Mariana. Chyba, że pojawi się jakiś inny lepszy kandydat. Z tego co czytam, z PO wystartuje Alicja Ogiegło lub Puchała. Z RPW nadal nie wiadomo kto. Z PIS ponoć miał startować Mizera, ale to już chyba nieaktualne.

Reasumując:
NI -Błachut Marian
PO -Alicja Ogiegło lub Jacek Puchała
RPW - ??????????
PIS - Mizera ????????

Miejcie litość nad rozumem w tej dyskusji. Nie krytykujcie tak ostro, wybór jest bardzo ograniczony.

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 10.10.2010; 19:46

Ja też nie zagłosuję na Maniola.Szansę to ja mu dałam 4 lata temu.
Niestety nie postarał się!Na głupią nie trafił.Drugą szansę można dawać komuś,kto wpadł pod tramwaj i 1/3 kadencji spedził w szpitalu.

gaba_

czechowice-dziedzice

Postów: 2112

Data: 10.10.2010; 21:57

Nowa Inicjatywa starego koryta ( PIS) –
Marian Błachut

Rodzina Prawo Wspólnota ( PIS) dosłownie , reszta wykluczona- weteran Kwaśny, a katecheta Kopeć

PIS Mizera – zakochał się.
Amen i dzięki Bogu !

OWS- Jacek Puchała
(wendeta po swojsku)

PO – Alicja Ogiegło ( z krainy czarów). Gdzie diabeł nie może, tam baba pomoże ! Wniosek nasuwa się sam, czas na kobiety, skompromitowani, skorumpowani, zeszmaceni samce ALFA z czarciej łaski,
do lamusa !

ondraszek

Czechowice Dziedzice

Postów: 281

Data: 10.10.2010; 23:47

Zygmuś wystartuje z Pis- u? Czyżby tylko ta partyjka kanapowa mu została? Nie zazdroszczę mu, odejść z polityki z taką skazą na honorze..., nigdy już tego nie nadrobi. A taki był przyzwoity, co się to z ludźmi porobiło?

gaba_

czechowice-dziedzice

Postów: 2112

Data: 11.10.2010; 08:59

O ile sobie dobrze przypominam, pan Mizera zawsze był w PIS, a teraz wróble ćwierkają, że dopadł go syndrom Marcinkiewicza i już nie wystartuje.

ondraszek

Czechowice Dziedzice

Postów: 281

Data: 11.10.2010; 12:00

Syndrom Marcinkiewicza? Jednak 98 % facetów, to dupki.

podnozekbu...

Czechowice-Dziedzice

Postów: 106

Data: 11.10.2010; 13:09

Kaziu,Kaziu,Kaziu-odkochaj się z cioci...../drobny żuczku,ondraszku itp./

ondraszek

Czechowice Dziedzice

Postów: 281

Data: 11.10.2010; 13:36

Zbierajcie kasę na imprezę pożegnalną. Lecicie z UM raz na zawsze! Po 20 latach nieudolnych rządów facetów, czas najwyższy na kobietę na stanowisku Burmistrza. Tą kobietą jest Alicja Ogiegło. Możecie sobie pisać bzdury i kłamstwa o życiu prywatnym, i tak to nic nie zmieni a skutki kłamstw mogą być przykre.
Błachut przegrywa wybory na Burmistrza a z Rady znika raz na zawsze Rodzina Prawie Wspólnota i Nowa(stara) Inicjatywa.
Dobrej zabawy na imprezie pożegnalnej! Tylko się nie pospijajcie z żalu za utraconymi stanowiskami.
P.s.
Nie mam na imię Kazimierz.

fromnorth

czechowice-dziedzice

Postów: 243

Data: 11.10.2010; 14:12

Nie wiem czy wiesz, drobny, ale szkodzisz Pani Alicji. Twoje poparcie dla Tej Pani to ujma!!

ondraszek

Czechowice Dziedzice

Postów: 281

Data: 11.10.2010; 14:18

Może i masz rację, że przynosi to ujmę, ale nie chcę zgrzeszyć i popierać Błachuta. Chociaż właściwie to nie grzech, to głupota!

trabi

Czechowice-Dziedzice

Postów: 186

Data: 11.10.2010; 23:39

fromnorth, jesteś w błędzie Ondraszek jest opiniotwórczy,czy ci się to podoba czy nie.A najgorsze(dla twoich idoli) jest to ze ma rację.

podnozekbu...

Czechowice-Dziedzice

Postów: 106

Data: 12.10.2010; 08:15

"O czasy!o obyczaje!dożyliśmy w demokracji sytuacji,że średnio inteligentny,plujący jadem na każdego kto ma inne zdanie jest dla równie"Inteligentnych inaczej"opiniotwórczy.Rację miał pewien polityk mówiąc,że Polska to dziki kraj.Pozdrowienia dla normalnych.

gaba_

czechowice-dziedzice

Postów: 2112

Data: 12.10.2010; 08:32

Normalnie, raczej nie bywa się czyimś podnóżkiem i nie ocenia się spraw z podnóżkowej persprktywy, ale podnóżkom trudno to zrozumięć , więc się inicjują i wspierają w swojej przykrej sytuacji.Można tylko współczuć.

podnozekbu...

Czechowice-Dziedzice

Postów: 106

Data: 12.10.2010; 08:45

Pozdrowienia od profesora Bełkota gabuś.

fromnorth

czechowice-dziedzice

Postów: 243

Data: 12.10.2010; 10:07

,,Ondraszek jest opiniotwórczy". W swoim kręgu mitomanów - zapewne. Z tego co wiem to jest traktowany jako lokalny szowinista, skrajnie nieobiektywny i skrajnie nieprzychylny osobom o innych poglądach.

trabi

Czechowice-Dziedzice

Postów: 186

Data: 12.10.2010; 10:29

Panowie engin,podnóżekburmistrza,fromnorth widać wyrażnie ,walczycie o życie.Co z wami będzie jak układ się rozwali?

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 562

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275