Forum

Temat: Aktywacja Numeru

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice

Postów: 2612

Data: 29.09.2016; 19:54

Już od jakiegoś czasu na Facebooku pojawiała się nie raz informacja o tym,że udostępnię numer telefonu,z którego będziecie mogli otrzymywać ostrzeżenia o zagrożeniach ze strony pogody.Po wielu trudach w dniu dzisiejszym udało mi się w końcu aktywować mój SPECJALNY NUMER telefonu,z którego będziecie mogli korzystać w najbliższym czasie.Oferta jest skierowana dla osób,które wyrażą taką chęć.Ja nie mam z tego ani złotówki dlatego od razu was o tym informuję.Wychodzę z tą inicjatywą ponieważ wszelkie dostępne ostrzeżenia nie są wysyłane do odbiorców z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jeżeli więc Chcesz otrzymywać ostrzeżenia o zagrożeniach pogodowych wyślij SMS na numer 518 830 242 .W treści proszę wpisać ''TAK.Swoje Imię i Nazwisko'' np. TAK.JAN NOWAK ,lub jeśli chcesz zachować swoją prywatność i anonimowość wyślij TAK. oraz wymyślony nick np. TAK.HEROS.

W odpowiedzi otrzymasz informację o zapisanych danych i będziesz otrzymywać ostrzeżenia o aktualnych zagrożeniach.Wszystkie numery będą podlegać ochronie dlatego proszę się nie martwić o to,że zostaną udostępnione.Jeśli ktoś z was będzie chciał zrezygnować z usługi to proszę mnie o tym poinformować gdyż ostrzeżenia będą wysyłane do wszystkich,''grupowo''. Jeśli zmienisz numer też proszę o taką informację.Głupie,obraźliwe smsy będą wiązały się z natychmiastowym zablokowaniem numeru bez możliwości odblokowania.Jeżeli Ktoś będzie chciał się dowiedzieć np. o pogodzie na zaplanowany urlop bądź weekend bo gdzieś wyjeżdża to postaram się również na takiego smsa odpowiedzieć.Będę także dostępny pod numerem w określonych godzinach ponieważ jak większość wykonuję swoje obowiązki zawodowe,dlatego proszę się nie denerwować z tego powodu jeśli komuś od razu nie odpiszę.Jeśli będziecie chcieli udostępnić komuś mój numer a na pewno tacy się znajdą do oczywiście możecie to zrobić.Wiem,że są wyjątki i nie każdy ma Facebooka dlatego przekażcie te informacje tym osobom,które z takiej oferty chciały by skorzystać.

Jeśli macie bądź będziecie mieli jakieś pytania lub uwagi proszę o kontakt na Facebooku,pocztą e-mail : czechometeopogoda@wp.pl,bezpośrednio pod moim numerem telefonu,a nawet tutaj. :)

Pozdrawiam
CzM.

bok

cz-dz

Postów: 570

Data: 30.09.2016; 00:08

Czy taka baza nie podlega czasem zgłoszeniu do GIODO ?

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 30.09.2016; 08:15

- te "krecik" w domu wszyscy zdrowi ?

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 561

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275