Forum

Temat: Janusz Korwin- Mikke ma mój głos! 2014

joo

Czecho

Postów: 246

Data: 16.05.2014; 23:51

https://www.youtube.com/watch?v=Buk_nKLQvBo

A ty na kogo będziesz głosować???

Dość PO-PISu i czerwonej hołoty SLD, Palikociarni.

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 17.05.2014; 01:01

A mojego,nie ma.Jak mogę głosować na osobnika,który miejsce kobiety widzi przy garach.Wszem i wobec głosi,że kobiety są z natury,mniej inteligentne od osobników płci męskiej.Bełkotek mnie obraża! Niech się goni w koniczynę.Dziewiętnasty wiek, mamy już za sobą.

AntySocjal

Taka tam dziura

Postów: 153

Data: 17.05.2014; 09:29

@Minerwa
Mam pytanie. Zapoznałaś się z programem KNP i poglądami JKM? Czy bazujesz na przekazie medialnym TVN i TVP?
Jak posłuchasz dokładnie co mówi Korwin to się nagle okazuje, że wcale tak źle to nie brzmi.
Co do praw wyborczych to Korwin jest monarchistą i chciałby zabrać prawa wyborcze wszystkim :)

"Wszem i wobec głosi,że kobiety są z natury,mniej inteligentne od osobników płci męskiej."
On tylko przytacza statystyki. Wina Korwina że w pierwszej setce najlepszych szachistów jest tylko jedna kobieta?
Korwin mówi, że kobiety są inne i mają inne predyspozycje, a nie że są gorsze. U mnie w domu ja zarabiam a w domu mam prace fizyczne, moja żona zajmuje się trójka dzieci i zajmuje się domem. Nie ma że ktoś ma ważniejszą pracę, uzupełniamy się i to jest piękne.

"Jak mogę głosować na osobnika,który miejsce kobiety widzi przy garach."
Brednie. Korwin głosi pogląd, że facet powinien zarabiać tyle (państwo nie powinno go okradać z podatków), aby był w stanie utrzymać rodzinę. Jeśli kobieta chce iść do pracy z powodów innych niż finansowe super niech idzie.
Teraz to tak wygląda, że większość kobiet chodzi do pracy, dzieci do przedszkola lub żłobka, tylko dlatego że państwo krępuje gospodarkę.

"Bełkotek mnie obraża!"
A Ty obrażasz Korwina, nazywając go bełkotkiem. Jak widać wcale nie jesteś lepsza.

Parę linków do przeglądnięcia:
http://www.youtube.com/watch?v=hLjhVsIVuNs
http://www.youtube.com/watch?v=dpR15qy08Qc

Dlaczego wszyscy skupiają się na marginalnych sprawach?
Wyciąga się kontekstu jedno zdanie i magluje do upartego.
Część światopoglądowych poglądów Korwina jest nie do wprowadzenia i on wcale się nie upiera żeby to wprowadzić.

Dlaczego nie rozmawia się o podatkach i gospodarce?

Jeśli o mnie chodzi to wolałbym nie mieć praw wyborczych a żyć w królestwie mądrego króla, mieć wolność gospodarczą i niskie podatki.
Teraz mam prawa wyborcze, ale jestem ciemiężony przez państwo. Okradają mnie w majestacie prawa a dzieci nie są moje tylko państwa.

AntySocjal

Taka tam dziura

Postów: 153

Data: 17.05.2014; 10:26

Tak jeszcze propos manipulacji medialnej.
https://www.youtube.com/watch?v=6cMmQ25wgMI

ToJa

pszczyna

Postów: 55

Data: 17.05.2014; 11:51

Minerwa to dla Ciebie.
https://www.youtube.com/watch?v=KylQmQF-wxU
Proszę poświęć 3 min. a później możemy dyskutować.

icekoala

0o

Postów: 75

Data: 17.05.2014; 11:56

Mi sie wydaje, ze ta super wolnosc wielu ludzi moze zamienic w jeszcze wiekszych niewolnikow finansowych, ot chociazby ludzi chcacych zdobyc wyzsze wyksztalcenie, albo tych nieszczesnikow, ktorych spotka jakas choroba lub wypadek a nie bedzie ich stac na prywatne ubezpieczenie, a 0.5% podatku katastralnego to juz w ogole super sprawa :P

Zawsze uwazalem go bardziej za szalenca utopiste niz polityka, szkoda, ze nie kandyduje do sejmu tylko na ciepla posadke w UE, byloby ciekawiej...

AntySocjal

Taka tam dziura

Postów: 153

Data: 17.05.2014; 12:27

@icekoala
A dzisiaj jest lepiej? Na wykształcenie nie wszystkich stać. To samo z leczeniem. Urzędnik decyduje kto i jak będzie leczony. Często ludzie umierają przed wizytą lekarską wyznaczona rok wcześniej.
Przez 2 lata miałem ubezpieczenie prywatne. Uwierz mi jakość obsługi w porównaniu do NFZ to niebo a ziemia.
Dopisanie do ubezpieczenia córki prywatnie to dwa maile i karta po tygodniu w domu. NFZ dwie wizyty w oddziale o masę papierków.

Co do podatku katastralnego to nie pomysł jest taki, że to właściciel deklaruje ile warta jest nieruchomość i od tego płaci podatek, ale w momencie wywłaszczenia dostaje 150% wartości nieruchomości. Chciałeś być cwany to dostaniesz grosze.

Do tego podatek katastralny zapłacą bogaci a nie biedni jak to masz w przypadku podatku dochodowego.

Do tego lepiej zapłacić lepiej raz w roku podatek, ale mieć niższe koszty życia na co dzień niż oddawać 80% swojego zarobku w podatkach.

Hauntedfor...

epicentrum

Postów: 274

Data: 17.05.2014; 13:14

:D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=yAHr057FNIM

wiecie co... a ja nie zaprzeczam, że może to i racja żeby mu dać szansę. Bo gdyby to wszystko co od lat głosi (skrót myślowy - bo tradycyjnie nie chce mi się rozpisywać), faktycznie przełożył na realne działania, to nie byłoby źle, żeby nie powiedzieć że było by zajebiście.
Ale czy to możliwe? Gdyby mnie przekonał , że dysponuje odpowiednimi instrumentami by wprowadzić tą wizję Polski, to byłabym jak najbardziej za.
Jednak boję się, czy to nie jest taki palikot prawicy.
hmmmm....

blizard25

cz-dz

Postów: 306

Data: 17.05.2014; 13:22

Poglądy Korwina to czysta utopia. Wprowadzenie jego postulatów spowodowało by tylko jeszcze większe napięcia społeczne, gdyż sprytni i zaradni ogołociliby do reszty większość. To nic innego jak ultraneoliberalizm - prywatna służba zdrowia, prywatna edukacja, prywatna emerytura, zatem prymat zysku na wszystkim. Czyli bogaci jeszcze bogatsi a biedni biedniejsi. Tymczasem jak na dłoni widać, że neoliberalizm się nie sprawdził i zbiera tragiczne żniwo.

919

****

Postów: 2284

Data: 17.05.2014; 13:23

Miejmy nadzieję, że wreszcie skarbówka dorwie się do tyłka Mikkego, cwaniaczek szasta pieniędzmi i majątkiem, a pitów nie składa.Bo po co, hazardzista i monarcha z niego całą gębą.Znalazł sobie elektorat smarkatych frustratów podobnych do niego i bryluje żenująco jak małpa na wybiegu, patrzeć na to trudno.
Dyrdymolii o małości kobiet, i nie tylko,jak to zwykle bywa u takich sepleniących, nadymanych wypierdków jak on.

Hauntedfor...

epicentrum

Postów: 274

Data: 17.05.2014; 13:28

Blizzard - bo to nie był neoliberalizm , tylko zwyczajny bandytyzm, nie mający z liberalizmem nic wspólnego. Tak jak ten polski "kapitalizm" nie mający z prawdziwym kapitalizmem nic wspólnego.
Wszystko to jest po prostu złodziejstwem i nic więcej.

blizard25

cz-dz

Postów: 306

Data: 17.05.2014; 13:31

No właśnie ten prawdziwy to jest utopia. Tak samo jak marksizm prawdziwy też utopia. Korwin zatem to utopista.

Hauntedfor...

epicentrum

Postów: 274

Data: 17.05.2014; 13:36

hmmm, może i tak - w sumie w naszym kraju wszystko pozostaje w utopijnej sferze, ze względu na hegemonię cwaniackich postaw. I tylko to się liczy. A im większy cwaniak tym łatwiej swoje cwaniactwo poprze każdą ideologią, która mu akurat w danej chwili spasuje.

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 17.05.2014; 14:03

Korwin mnie nie przekonuje. Nawet za 100 lat nie uda się jego pomysłów wprowadzić. Szybciej odwiedzi go seryjny. Nie mam zamiaru eksperymentować. Najbardziej sprawdzony rząd to rząd Kaczyńskiego. Złodzieje i sprzedawczyki trzęsą POrtkami na myśl o PIS'e. Dlatego zagłosuję na PIS.

AntySocjal

Taka tam dziura

Postów: 153

Data: 17.05.2014; 14:28

"Najbardziej sprawdzony rząd to rząd Kaczyńskiego. Złodzieje i sprzedawczyki trzęsą POrtkami na myśl o PIS'e. Dlatego zagłosuję na PIS."

Powiedz, że żartujesz.
Akurat oni chcą żebyś w to wierzył. Widać, że media dobrze się spisały.

Jak mówił poseł Kurski: Ciemny naród wszystko kupi

Kuba_

czdz

Postów: 71

Data: 17.05.2014; 16:30

misci, no tak Kaczyński jest sprawdzony, ostatnim razem utrzymał się przy władzy całe 3 miesiące zanim koalicja się rozpadła (LPR,Samoobrona i PIS), w tym czasie Giertych wprowadził mundurki, Ziobro ścigał lekarzy, Lepper sprzedawał stołki a sex, a sam premier Kaczyński walczył z białym miasteczkiem i strajkiem pielęgniarek, to faktycznie jest rekomendacja, tak ten człowiek ma mój głos (mam nadzieję że nikt ostatniego zdania nie weźmie na poważnie)

DooMinator22

Czechowice-Dziedzice

Postów: 181

Data: 17.05.2014; 16:41

To ja dodam link od siebie:https://www.youtube.com/watch?v=jxx4HOlp-Bg
Nowa prawica nie jest idealna,nie zbawi Polski czy tez Europy,ale daje cien nadziei ze w perspektywie lat moze byc lepiej.Mysle,ze lepiej oddac glos na Korwina niz siedziec na kanapie i nic nie robic,czy co gorsza dalej glosowac na ta bande zlodziei.

rojal

Czechowice- Dz

Postów: 624

Data: 17.05.2014; 21:02

Odnośnie kobiet ,a wcześniej niepełnosprawnych wyraża się w sposób kontrowersyjny i niejednokrotnie niesmaczny ,jest to jednak zabieg reklamowy ,aby było o nim głośno- widocznie inaczej nie da się przebić do opinii publicznej .Jak widać często pokazywane są reklamy do parlamentu takich partii jak Pis czy Po ,ale ani słowem nie ma wzmianki o Nowej Prawicy .
Lobby pokazuje Korwina w momencie jak powie coś dyskredytującego ,a milczy w sprawie jego programu politycznego -nie jest to waszym zdaniem dziwne?
Głosując na Korwina mówisz NIE !! obecnemu układowi politycznemu.
Ja zagłosuję na Nową Prawicę bo uważam ,że dość już ingerencji Państwa w każdą dziedzinę życia obywateli. Czas na uwolnienie gospodarki wolnorynkowej i minimalizację ingerencji Państwa w tej sferze(dotyczy to między innymi wysokich kosztów pracy). Jako obywatel chce mieć prawo czy ubezpieczę się w ZUS-ie czy też nie.Czy chcę płacić składkę zdrowotną czy ubezpieczyć się prywatnie.Chcę mieć wybór ,którego obecne Państwo mi nie daje mimo demokratycznego ustroju.Dziś Państwo traktuje nas jak małe dzieci mówiąc co wolno ,a co musimy...
Nie głosując dajemy zielone światło obecnej władzy !

919

****

Postów: 2284

Data: 17.05.2014; 21:02

Dżuma czy cholera ? Dla tych co przeżyją, z przydziału dadzą szczepionkę za parę lat i będzie pięknie.

rojal

Czechowice- Dz

Postów: 624

Data: 17.05.2014; 21:16

919 merytorycznie przedstaw na kogo Ty zagłosujesz i dlaczego?

919

****

Postów: 2284

Data: 17.05.2014; 21:38

Merytorycznie z korwinistami ?? Jaja se robisz ?
Wolę pogadać o wilku i kapturku z siostrzenicą. Dla niej usprawiedliwianie wilka za zjedzenie kapturka i babci - "bo był głodny" nie jest tak oczywistym, jak dla was dyskredytowanie połowy ludzkości - kobiet...bo Mikuś musi się pokazać i hmm..wygrać.Żenująca dziecinada.Przepraszam , ale pięcioletnie dzieci są od korwinistów inteligentniejsze.

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 17.05.2014; 21:54

A ja z chęcią zagłosowałbym na tego kto ma w programie oddzielenie władzy politycznej od wykonawczej i sądowniczej
może wtedy zacznie się coś zmieniać .Może także powstać niezależna kontrola

AntySocjal

Taka tam dziura

Postów: 153

Data: 17.05.2014; 22:03

@919
Gdy kończą się argumenty, zaczyna się krzyk i obrażanie.

Twoje poglądy muszą mieć naprawdę słabe podstawy, że boisz się o nich porozmawiać.

Spróbuj mnie przekonać do kandydata na którego zamierzasz głosować.

919

****

Postów: 2284

Data: 17.05.2014; 23:05

Odwracasz konia kopytami, bo to akurat wasz kandydat obraża (choć w gruncie rzeczy nie jest w sanie) wszystko, co nie po jego chorej wizji świata, a głównie rozum i inteligencję człowieka (nawet całkiem przeciętnego). Z koro tego nie dostrzegacie, z wami też coś nie tak, nie mama więc zamiaru dyskutować na poziomie chłopców korwinistów. Pa. Na wyborach zrobię sobie " entliczek, pentliczek.." , a co mi tam , wsio ryba. Oczywiście wykluczając, korwinistów i krypto gejostwo - narodowców. Reszta ... wsio ryba.

giertus_

cz-dz

Postów: 408

Data: 17.05.2014; 23:17

-ludzie o poglądach i mentalności 919 to typowe lemingi co mają w miejscu gdzie powinien znajdować się mózg - trociny , jednostki zmanipulowane pozbawione instynktu samodzielnego myślenia.
Korwin za pierwszym razem niewiele zmieni ale może zamieszać i choćby dla tego warto przy kolejnych wyborach nie wybierać mniejszego zła bo to juz nie działa -tylko radykalizm może coś zmienić .
Uzyskanie znaczącego poparcia w wyborach unijnych może być "sprawdzam" dla politycznej hołoty .

@joo masz rację ......Dość PO-PISu i czerwonej hołoty SLD, Palikociarni - czas na radykalną zmianę .

icekoala

0o

Postów: 75

Data: 18.05.2014; 00:08

Swoja droga to pomijajac juz cale programy roznych partii to uwazam, ze specyfika wyborow do PE kaze mi glosowac na osobe majaca jakies szanse na kuluarowe rozmowy i lobbowanie w interesie Polski niz na populistycznych krzykaczy ;)

blizard25

cz-dz

Postów: 306

Data: 18.05.2014; 00:52

@rojal

"Jako obywatel chce mieć prawo czy ubezpieczę się w ZUS-ie czy też nie.Czy chcę płacić składkę zdrowotną czy ubezpieczyć się prywatnie.Chcę mieć wybór ,którego obecne Państwo mi nie daje mimo demokratycznego ustroju."

A jako obecny emeryt? Z czego finansujemy jego emeryturę?

Składka zdrowotne - osoby starsze - ile wyniesie składka zdrowotna prywatna dla schorowanego starszego człowieka? Młodego zdrowego każdy chętnie ubezpieczy :)

Takie oto są postulaty Korwina, z jednej strony wyglądają dobrze, ale kupy się to nie trzyma. Chyba że zgodzimy się iż osoby starsze i schorowane mogą zdechnąć pod mostem.

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 561

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275