Klub czecho.pl

Oferta inwestycyjna i kooperacyjna

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

6 maja 2004

Prosimy o kontakt firmy, instytucje oraz inne osoby prawne i fizyczne zamierzające sprzedać lub wydzierżawić nieruchomości i lokale pod działalność gospodarczą oraz nawiązać kontakty gospodarcze z innymi podmiotami w kraju i zagranicą.

Referat Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczyna prace nad realizacją wydawnictwa pod tytułem „Panorama gospodarcza Czechowic-Dziedzic.

Przewodnik inwestora i kooperanta”. Celem głównym tego projektu jest promocja gospodarcza gminy, poprzez kierowanie informacji o istniejących na terenie gminy możliwościach inwestycyjnych i kooperacyjnych do środowisk biznesowych w kraju i poza jego granicami.

Planuje się, że wydawnictwo zawierać będzie:

- informacje o gminie Czechowice-Dziedzice, ze szczególnym uwzględnieniem uwarunkowań dla prowadzenia działalności gospodarczej na jej terenie
- ofertę inwestycyjną gminy, czyli nieruchomości będące własnością gminy lub nie będące jej własnością, lecz przeznaczone na mocy planów zagospodarowania przestrzennego do prowadzenia działalności gospodarczej
- oferty inwestycyjne i kooperacyjne osób fizycznych i prawnych z terenu gminy

Wydawnictwo ukaże się w roku bieżącym w wersji dwujęzycznej (polski, angielski) w postaci druku oraz w postaci elektronicznej. Będzie dystrybuowane w trakcie kontaktów z innymi samorządami w kraju i zagranicą, podczas targów inwestycyjnych, w hotelach, ambasadach i wszelkich dostępnych miejscach kontaktów kręgów biznesowych. Przewidywane jest również udostępnienie ofert w internecie.

Osoby fizyczne i prawne zainteresowane bezpłatnym zamieszczeniem w wydawnictwie informacji o swoich ofertach proszone są o przesłanie pocztą elektroniczną krótkiej informacji opisującej ofertę na adres e-mail: strategia@czechowice-dziedzie.pl.

Dodatkowe informacje uzyskać można dzwoniąc do Referatu Promocji i Rozwoju Miasta pod numer 214-71-68. Czekamy na Państwa oferty do 18 maja br.

Referat Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach

Powrót

Nowi klubowicze

Jama

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.05.07

Petryfikator

Kaniów
w klubie od: 2021.05.01

Ewellina

Bestwina
w klubie od: 2021.04.21

sylwiha112

Bielsko-Biała
w klubie od: 2021.04.17

Mariusz7777

czechowice dziedzice
w klubie od: 2021.03.29

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 665

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 298

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270