Klub czecho.pl

Libra - przed nami nowy rok szkolny i nowe wyzwani

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

19 sierpnia 2005

Artykuł sponsorowany:

Zbliżamy się do końca wakacji, przed nami nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Może warto podszkolić język obcy a może nauczyć się nowego? Zapoznaj się z ofertą szkoły Języków Obcych Libra i zapisz się .

Libra swoją działalność edukacyjną rozpoczęła w 1999 roku, w roku 2003 swoją siedzibę otworzyła również w Czechowicach-Dziedzicach. Prężnie się rozwijając, objęta została patronatem Oxford University Press, którym nie może pochwalić się żaden inny ośrodek językowy na terenie Śląska Cieszyńskiego. A jest się czym chwalić, bo to wiodąca i jedna z najstarszych organizacji językowych w Europie.

Wszystkim zainteresowanym oferuje konkurencyjną cenę w stosunku do ilości lekcji. Płatność można również rozłożyć w dogodnych ratach, jak i również skorzystać z licznych promocji. Aby usatysfakcjonować swoich klientów, Centrum Edukacyjne Libra oferuje szereg programów lojalnościowych, na przykład: Kartę Stałego Klienta, program Libretka, dzięki któremu udział w kursie przeliczany jest na atrakcyjne punkty - nagrody oraz program Czas to pieniądz, oferujący szereg dodatkowych zniżek i przywilejów. Poza tym wszyscy kursanci otrzymują darmowe ubezpieczenie NNW.

Nauka języka obcego w szkole odbywa się na bardzo dogodnych warunkach. Kursanci mają możliwość poszerzania swojej wiedzy w małych grupach (od 4 do 8 osób). Ponadto program nauczania dobierany jest odpowiednio dla grupy wiekowej jak i znajomości języka. Integralną częścią nauczania są cotygodniowe konwersacje z lektorem zagranicznym.

Szkoła kładzie duży nacisk na rozwój umiejętności skutecznego porozumiewania się. Nie eksperymentuje na kursantach, dlatego właśnie uczy tradycyjną metodą komunikatywną, z kolei praktyczna metoda nauki języka odbywa się o specjalnie dobrane podręczniki oraz pomoce audio-wizualne.

Dodatkowym atutem jest osobisty konsultant językowy, który służy radą podczas trwania kursu, jak i pomaga nadrobić zaległości w razie nieobecności kursanta. I to wszystko bezpłatnie. Co ważne, słuchacze zdają najważniejsze egzaminy językowe FCE, CAE czy ZD.

Na naukę nie jest nigdy za późno, serdecznie zapraszamy!

Centrum Edukacyjne LIBRA
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15
tel./fax (32) 214 61 52


www.libra.edu.pl

Powrót

Nowi klubowicze

Jama

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.05.07

Petryfikator

Kaniów
w klubie od: 2021.05.01

Ewellina

Bestwina
w klubie od: 2021.04.21

sylwiha112

Bielsko-Biała
w klubie od: 2021.04.17

Mariusz7777

czechowice dziedzice
w klubie od: 2021.03.29

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 665

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 298

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270