Prezentacja klubowicza

Szczurek

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 23.11.2005
Ilość komentarzy: 14
Ilość postów: 41
Ilość wyświetleń: 10411

Formularz kontaktowy


Komentarze (14)

Szczurek

Do "pasażer" nie chodzi o to aby dać komuś PKM tylko żeby miał on osobowość prawną, a i tak był w rękach miasta. Co do linii do Pszczyny itp. to nie wiem czy jest to opłacalne. Jeśli by było to zapewne takie linie by były. Poza tym PKM to nie PKS żeby jeździł do różnych miast.
"Dokładny obserwator sprawy" Co do zakupu autobusów używanych nie wiem czy słyszałeś opinie samych kierowców na ich temat, a wyrażali się bardzo źle. Od nich to już wole stare Ikarusy :) ponieważ były wygodniejsze i cichsze niż te 2 używane, które mamy. I ludzie obudźcie się to nie są już czasy PRL żeby na nasz rynek trafiał inny towar, gorszej jakości niż za granicę.

zobacz komentowany news »

Szczurek

Mam kilka pytań.
1. Jaki był cel tego strajku?
2. Dlaczego zablokowano pociągi skoro jechali w nich zwykli ludzie (np. do domu, pracy, szkoły)?
3. Dlaczego strajkowano w zakładach pracy skoro jak wiadomo na strajku tracą wszyscy (zakład pracy oraz pracownicy)?
Jeśli chciałby mi ktoś to wyjaśnić czekam.

zobacz komentowany news »

Szczurek

A może te Pepiki dają nam pracę? Nie pomyślałeś o tym? Jeśli droga będzie prowadziła przez tereny wydobycia węgla to nie będzie wydobycia, nie będzie pracy

zobacz komentowany news »

Szczurek

Za wszystko za nich zapłacić. Masakra. Ludzie obudźcie się czemu ja mam płacić (z moich oraz innych mieszkańców gminy podatków) za wasze podłączenie. Dlaczego gdy ktoś się buduje podłącza wszystko za własne pieniądze, a za was trzeba zapłacić? Państwo ani gmina nie są fundacją charytatywną żeby płacić za wasze podłączenie do kanalizacji. Chcecie mieć kanalizacje płaćcie, chcecie mieć szambo pod domem nie płaćcie.

zobacz komentowany news »

Szczurek

Do kolabor

Ul. Cienista 32d jak na zdjęciu :)

zobacz komentowany news »

Szczurek

Do JAJA

"Przez cały rok w placówce będą się odbywały bezpłatne programy edukacyjne z udziałem psa, objęte Honorowym Patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach. "

zobacz komentowany news »

Szczurek

Jak czemu podwyżki? Podwyżka wody, ogrzewania oraz wywozu nieczystości nie są zależne od spółdzielni, a to jest wliczane do czynszu. Podwyższono podatek. I gdzie tu wina spółdzielni? Wiadomo że nie ma nic za darmo, a lokale są drogie.

zobacz komentowany news »

Szczurek

Niestety widziałem sytuacje i powiem tak TAM JEST PARKING Z WYZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI!!!! Niech redakcja sama sprawdzi. Wjechali drogą i zatrzymali się na parkingu i nie mogli przejechać przez słupki na chodniku a nie przez auta. Pogratulować informatorów.

zobacz komentowany news »

Szczurek

Do ABC
"W ramach projektu planuje się wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w celu pełnego wykorzystania Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej (SEKAP)"
jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem nie było by tego komentarza. SEKAP to oni mają. Brakuje im zintegrowanego systemu do pełnego wykorzystania SEKAP. Czyli porządnej bazy danej i serwera do odpowiedniego połączenia komputerów.

zobacz komentowany news »

Szczurek

Do wszystkich którzy zadają pytania kto może zostać. PISZE "Przypomnijmy, że ławnikiem może być wybrany ten, kto posiada obywatelstwo polskie i korzysta w pełni z praw cywilnych i obywatelskich, ma nieskazitelny charakter, ukończył 30 lat, a nie przekroczył 70. Osoba, która chce zostać ławnikiem musi być zatrudniona, prowadzić działalność gospodarczą lub mieszkać w miejscu kandydowania co najmniej od roku. Ławnik musi mieć minimum wykształcenie średnie oraz dobry stan zdrowia. "

zobacz komentowany news »

Szczurek

A nikt z was nie pomyślał że dowody się wymienia po to by je uaktualnić na przykład o aktualne zdjęcie, podpis. Data ważności jest dodatkowym potwierdzeniem że dowód jest twój? Podczas brania kredytu przez internet jest potrzebna właśnie ta data. Jest to dodatkowe zabezpieczenie że masz ten akurat dowód. Dane takie jak pesel oraz seria można znaleźć w różnych dokumentach ale datę ważności podaje się tylko w niektórych przypadkach. A wydanie nowego dowodu jest bezpłatne.

zobacz komentowany news »

Szczurek

W czwartek na ulicy węglowej od strony DK1 rozwaliłem sobie felgę na jednej z dziur o wymiarach 1 m x 1,5 m głęboka na 15-20 cm to jest porażka. Czemu tych dziur chociaż nie zasypią na razie albo takich wielkich nie oznakują. Tam akurat latarnia nie świeciła i nic nie było widać. Ale najlepsze było to że na policję czekałem 2 godziny. Oni to mają czas.

zobacz komentowany news »

Szczurek

Jeśli chodzi o ewakuacje i mapkę to jest na stronie UM
http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/
Jeśli chodzi o wodę pitną to lepiej się zabezpieczyć bo słyszałem że jak spuszczą więcej wody to zaleje ujście wody pitnej (informację od straży pożarnej)

zobacz komentowany news »

Szczurek

http://www.youtube.com/watch?v=AGhudYv8ZNQ

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275