Prezentacja klubowicza

smerf

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 19.11.2005
Ilość komentarzy: 33
Ilość postów: 29
Ilość wyświetleń: 11307

Formularz kontaktowy


Komentarze (33)

smerf

A taki ładny. Amerykancki był ;)
Biedna kobiecina twraz się nie wypłaci.

zobacz komentowany news »

smerf

No naprawdę wzmożone te policyjne kontrole.
Wyjazd o 7 Czechowice - Pyrzowice
Powrót do Czechowic o 12 i jakoś ani pół patrolu po drodze.
Nawet w ich stałych miejscach na śląsku.
Chyba, że to dopiero za tydzień w poniedziałek.
No albo niebiescy sami nie byli w stanie wyjechać rano na drogi.

zobacz komentowany news »

smerf

Hmmmm nie kapuje tego miasta.
Ogłaszają, że przetarg wygrała firma EKOPLUS nawet na ich www jest informacja kiedy odbierają śmieci.
Dziś rano przyjeżdza jakaś osobówka koleś wręcza mi fakturę za usługi jakiś swistek papieru i 4 worki. No spoko okazuje się że śmieci odbierac będzie w zabrzegu firma KOMGAZ kontenera nie dostanę bo mam swój prywatny. 4 worki dali a jak braknie to co mam sobie kupić czy co ??? Bo przez ten czas 2 wory plastików już się nazbierały. Popiół to niby do czego mam zbierać ??? wysypywać przd bramą ??? Odbierają raz w miesiącu i to jeszcze mam zgłaszać 2 dni wcześniej. Czyli ok piec czyścimy 1 raz w miesiącu.
Jak wogólę z tą segregacją ?? mokre , suche g..wno widło i powidło do jednego kontenera. Plastik/folia do wora, szkło do wora a inne odpady to co ?? poprostu wszystko w ten jeden kontener. To niby co takiego się zmieniło ???

zobacz komentowany news »

smerf

I co się stresujecie.
Wystarczy poszukać.

Harmonogram:

http://www.pim.czechowice-dziedzice.pl/www_1.0/jrp/harmonogram2012.pdf

zobacz komentowany news »

smerf

BUAHAHAHAHA ROTFLLLLL !!!!! co to jest ??? Sam nie mam zdolności plastycznych ale qna bez jaj proszę !!!!! No to mamy piękną wizytówke miasta :D

zobacz komentowany news »

smerf

hehe dyskoteka na Traugutta niezły ROTFL !!!!
pewnie melina u Eryka albo Hatali ;]

zobacz komentowany news »

smerf

Hmmmm dziwne. Bo jechałem tamtędy o 16:10 i korek sięgał już praktycznie pod światła na Ligockiej. A po 2 to stłuczka miała miejsce na wiadukcie koło wspomorzenia a nie na wysokości Węglowej. Ale to tylko taki mały szczegół.

zobacz komentowany news »

smerf

Hmmmm czy to nie to samo skrzyzowanie ktore ponownie łatali tydzień temu ???
Chyba daje to coś do myślenia, no nie.

zobacz komentowany news »

smerf

Calosc sprawy zwiazanej z woda w tej wsi jest jedna wielka paranoja.
Niech ktos mi wytlumaczy jedna sytuacje.
Mieszkam w domu prywatnym do ktorego nie ma doprowadzonej kanalizacji, awiec posiadamy osadnik do ktorego odprowadzane sa scieki. Wiadomo ze za wywoz osadnika trzeba zaplacic , miasto tego nie pokrywa.
To dlaczego korw... mac na rachunku z wodociagow mam oplate za scieki !!!!!????

zobacz komentowany news »

smerf

No brawo proponuje nobla temu co to wymyslil. Mega kretynski pomysl. Niech ktos sobie tu przyjedzie i pojezdzi to moze zczai o co chodzi. Jeden kierunek powienien byc od Traugutta do grabowic a nie tak jak teraz zrobiono.
Wlaczenie sie do ruchu z dolnej na Glowackiego tez nie jest jakims madrym pomyslem. Niestety ale nie widac samochodow jadacych w dol z ul glowackiego a teraz auta jadace tedy do WMD musza z grabowickiej skrecic w lewo na dolna, przejechac do konca i pokonac mega zakret ponad 90stopni aby dostac sie na glowackiego i dalej w lewo na grabowicka. A nie prosciej od traugutta w dol odrazu na grabowicka a w drodze powrotnej z grabowickiej w prawo na glowackiego i jest sie na Traugutta bez jakiegos bladzenia po uliczkach. I tak na odcinku od Glowackiego do Grabowickiej ul. Dolna mogla zostac 2 kierunkowa.
Postawcie jeszcze z 3 fotoradary i nasza dzielna SM swoja fabia i juz wogole spelnienie marzen.

zobacz komentowany news »

smerf

spoko tylko czemu tak pozno !!!!

zobacz komentowany news »

smerf

nie wiem nie bylem ale z tego co widzielm na kopalni to sciagneli do nas straz z calego wojewodztwa.
Takze mial kto robic. Ale raczej nie ma sensu pompowac wody jak leje no nie ? Bo to i tak nic nie da.

zobacz komentowany news »

smerf

Mortician - tak ciezko wpasc na to ze takich wezwan jak twoje bylo tysiace ???? Ale ze ty dzwoniles to mieli sobie odpuscic wszystkich i jechac odrazu do ciebie, Bez obrazy ale wez ty pomysl troszku.

zobacz komentowany news »

smerf

HAHAHA !!!! No i tak sie wlasnie rodza ploty na wsi :)

zobacz komentowany news »

smerf

Sam sie qr.... przenies. Ciekawe czy cibie by bawil myjnia pod okniem swego mieszkania ???

zobacz komentowany news »

smerf

Jaka jest roznica miedzy biletem za 35 a tym za 28 ??
Co ten za 28 stoi przed kinem ???

zobacz komentowany news »

smerf

Szkoda ze w czecho remontuje sie boczne uliczki uzywane przez kilka osob a nie te glowne i wazniejsze. Przyklad ul. Ślepej. No chyba ze Betonit robi to na wlasny koszt wsumie to droga dojazdowa do nich. A ta kostka to mala przesada przy samochodach poruszajacych sie tamtedy zaraz nic z niej nie bedzie.

zobacz komentowany news »

smerf

No tam to chyba sa one naj mniej potrzebne !!!

zobacz komentowany news »

smerf

0,12 gramów marihuany. HAHAHA normalnie maja sie czym chwalic !!! No wsumie ilosc hurtowa, moze to byl glowny zaopatrzeniowiec w dragi na terenie slaska. Kpina

zobacz komentowany news »

smerf

Lata temu mialem podobna sytuacje. Z panami policjantami po sluzbie. Tylko mi sie naszczescie skonczylo na szarpaninie i kilku ciosach bez wizyty na komendzie.
Ja bym im nie odpuscil, zdeczka zaduzo sobie pozwalaja.

zobacz komentowany news »

smerf

No No Jarusiu gratulacje :)

zobacz komentowany news »

smerf

a ja spalem smaczniutko, w takich warunkach jeszcze lepiej sie siumka :)

zobacz komentowany news »

smerf

Predzej na granicy Goczalkowic i Pszczyny a dokladnie zaraz za swiatlami w goczalkowicach. Przezylem ten korek zaczynajacy sie juz przy cmentarzu w czechowicach. Teraz zaluje ze niemam CB :(

zobacz komentowany news »

smerf

Do oooooooo:
A do takiej z MediaMarkt probowales :)

zobacz komentowany news »

smerf

Rudy w tym tekscie sie troszku mylisz "...Kontrola szczepień ?Na dzień dzisiejszy nie ma obowiązku noszenia książeczek czy zaświadczeń więc jak chcą to kontrolować..."
Piesek po zaszczepieniu dostaje identyfikator (blaszke z wybitym numerem) ktory to ma obowiazek wisiec przy jego obrozy. Gdy piesek sie zgubi badz ucieknie wtedy wiadomo czy byl szczepiony oraz do kogo nalezy. Jakie to proste :)

zobacz komentowany news »

smerf

Hmmm a jakiej 1 pomocy mial jej udzielic ten szkrab ???

zobacz komentowany news »

smerf

Zal czlowieka, ale momentami sami sie o to prosza. Moze to glupio zabrzmi ale mam nadzieje ze to byl ten bezmozg co na Traugutta mijal mnie dzis na jednym kole !@#$!#@ Debilizm sie szerzy [*]

zobacz komentowany news »

smerf

Hehe spoko sam mam psiaka i popieram taka akcje. Ale powiedzcie mi gdzie sie takie kosze i darmowe torby utrzymia na tej wsi jak tu ludziom nawet przystanki przeszkadzaja . Takze podejzewam ze toreki to sobie bedzie nosic z domku bo darmowki by szybko znikly :)

zobacz komentowany news »

smerf

Hmmmm ten problem nie dotyczy tylko mieszkancow 22.
Ale to jest fakt gdyby nie garstka osob dokarmiajacych kociaki bylo by po problemie. Najciekawsze jest to ze jedna z tych osob nie jest mieszkanka bloku lecz pobliskiego domku. Niech sobie teraz te kotki wezmie do siebie na ogrod !!!!!

zobacz komentowany news »

smerf

Hehe a ja sie spotkalem z sytulacja pouczenia, anulowano mi mandacik za postoj na drodze p.pozarowej :) Co prawda po wielkiej awanturze w komendzie strazy ale sie udalo :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275