Prezentacja klubowicza

Dezynsektor

Pszczyna

W klubie od: 24.07.2013
Ilość komentarzy: 42
Ilość postów: 291
Ilość wyświetleń: 20228

:D

Formularz kontaktowy


Komentarze (42)

Dezynsektor

Czegoś tu nie rozumiem.
Wstęp do artykułu:
"Za pośrednictwem posła Stanisława Szweda temat niebezpiecznego skrzyżowania drogi krajowej nr 1 z ulicami Lipowską i Świerkowicką trafił do Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej."

Natomiast w tekście artykułu stoi jak byk, że poseł skierował jedynie zapytanie w tym temacie, zaś temat w Ministerstwie już dawno był. A co więcej, okazuje się że jest on tam na dosyć dalekim etapie.

Nieładnie. Jeśli ktoś przeczyta po łebkach, to co mu utkwi w pamięci? Że poseł Szwed załatwił to, że Ministerstwo zajęło się w końcu skrzyżowaniem.
Jak nie trawię PO i ich popapranych rządów, to w tym momencie uważam tą manipulację za przegięcie.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@Zbychu@

Jak wytłumaczę?

A tak:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lobbing_polityczny

A jak poszperasz to i potencjalnego lobbistę/ów namierzysz :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@Zbychu@ daje pierwszeństwo prasie przed raportami GUS ? I nie jest ważne dla niego czy jest prawicowa, czy lewicowa? Obojętne, prasa to prasa i ta racja jest wystarczająca by wierzyć w jej wiarygodność?

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

A cóżem to za honor zaznał od ciebie mocium panie, żeś mnie pozdrowił. O jam niegodny zaiste takie uhonorowania.
Czujesz się zapewne co najmniej zacnym Sherlockiem, lesz zaiste niegodnyś jego sławy. On, Wielki Detektyw, daleki byłby od uwierzenia w swój geniusz odkrywając rzeczy przecież oczywiste :-).
A wytłumaczenie tej jakże zawiłej dla ciebie zagadki chłopcze jest takie - nie chciało mi się logować, a przypomniał mi się zgniły Ink w twoim wykonaniu, i to wszystko . A tu taka radość odkrywcza . Żem się nie spodziewał :-) ( jak to szło? inko gnito ? hahaha). Zakładałem, że będziesz wiedział przez to, że to ja, ale widzę że dla Ciebie to nie lada odkrycie :-)
Krok po kroku kompromitujesz się coraz bardziej drobny numerku :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@gall@ ociekłeś obłudą tak, że aż ci z brody kapie. Obrzydlistwo.

Zauważ drogi rozmówco, ze nie ja tu nawoływałem do bojkotu tej akcji. Zauważ również, że nie wypowiadałem sie tutaj, ponieważ temat nie dotyczył mnie. Zauważ także, że to jeden z was, a może to jeden ty, nie mógł znieść mojej nieobecności w tym temacie i wywołał mnie do tej naszczekiwanki, po raz kolejny siejąc w moją stronę pomówienia i jakieś insynuacje. Przecież to już są ewidentne objawy jakiejś psychozy. A ja nie mam zamiaru być jej ofiarą.
Szanuję i popieram inicjatywę ludzi nie tylko stukających w klawiaturę, sam również jak już wspomniałem, robiąc coś człowieczego dla innych, z czego jestem dumny bo mam powody. I mam gdzies ze jestem dla was bufonem. A niech jestem, ważne, że dla innych jestem pomocną istotą człowieczą.
I gdybym nie był pewien, że jak to w naszym kraju bywa: im więcej rzucanego g...a, tym więcej widzów , czytelników i słuchaczy - byleby krew lała się strumieniami - tym większa popularność tematu a co za tym idzie, również osiągnięcie sukcesu w danej sprawie, tobym nawet się nie odezwał do tego analfabety @919@, szczególnie po tym jego zgniłym Inku, szkoda byłoby mojego czasu.
Jednak mając na uwadze zasady współczesnej popularności ( czym kieruje się również samo db230698.) ,postanowiłem w taki właśnie sposób dodać swoją cegiełkę w omawianej akcji i pociągnąć ten cyrk dla dobra idei, a na pohybel (słowo zapożyczone od @drobnyżuczek@) idiotom.
Wiem że to perfidne, ale, ostatnio pokochałem perfidię . Jest skuteczna w walce ze szkodnikami , czym się zawodowo zajmuję :)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Dokładnie tak @Gallu@. Nie udało mi się sięgnąć tych czerwonych pięt oficjalnie, teraz postaram się dokonać tego z pomocą zgnitego Inka. :)

Krok po kroku całe to wasze topniejące towarzystwo odkrywa swoje prawdziwe oblicze przykryte do tej pory grubą zasłoną która dla mało bystrych jawiła się atłasem, a dla spostrzegawczych już od początku trąciła stęchłą i śmierdzącą starą derą, pod którą skrywa się po prostu najzwyczajniejsza w świecie zajadła głupota nietolerująca wszystkiego co dobre i pozytywne. Nic więcej. No, jeszcze gdzieś tam pod nią , cicho pochrapuje zgnity Ink :)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Poczułem się wywołany do tablicy tym watykańskim ateizmem :). Wchodzę, czytam, czytam, a tu @919@ umiera z tęsknoty za mną i widzi mnie nawet jak mnie nie ma :)
No to jeeeeeej, jak mógłbym się nie odezwać :). jeszcze se chopak coś zrobi i po co mi to :)Więc wywołany jak WILK z lasu dodam swoje 3 grosze. Mnie jakieś zorganizowane Szlachetne paczki nie interesują ze względu na to, ze ja sam (z zoną) oddaje taką paczkę 2 razy w miesiącu dalekiej rodzinie mojej żony, która ma nieciekawą sytuację zdrowotno - finansową. Daję ile mogę i chwała mi za to, bo mógłbym być takim trutniem jak niektórzy ,co ograniczają się tylko do kłapania dziobami lub stukaniem w klawiaturę.
Wiekszości postów z tego tematu nie ogarniam dlatego się nie wypowiadam.

Ale INKO GNITO również mnie zabiło :) Taki entelektualista - specjalista od wklejania wszystkiego co przyklejalne i wklejalne, a tu taka wpadka, aż na samo dno Rowu Mariańskiego :). Toż to wstyd mocium panie :).

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

:-) @Minerwo@ moja perełko Ty. Czy już mówiłem , że jesteś wieeeeelka?

Ironia. Czymże ona jest? Czyż nie jest nieograniczoną formą wyrazu? Czyż nie jest kategorią w estetyce? Czyż przez to nie dopuszcza się w niej szerokiego zakresu wyrażeń, określeń? Także tych potocznych, żargonowych, a nawet wulgarnych wtedy kiedy jest to umotywowane podkreśleniem sedna ironii ?
Zastanawiam się do dziś, dlaczego mnie nie zbeształaś za "dodanie gęby" i "upupienie". A taki byłem pewny że to uczynisz :-) Ale. Co się odwlecze, to nie uciecze :-) Znowu mnie zaspokoiłaś o bogini :-). Padam do stóp twych o pani. Jam nie godzien twej uwagi.
(gdybyś wzięła powyższe słowa za "dobrą monetę", to zaznaczam, że znowuż jest to ironia :-) )
@Drobnyżuczek@ , robaczku ty. Nie chcesz, ale musisz. Oj, miałem jakoś się tam odnieść do tego pisadła twojego, ale................ pech, zapomniałem co tam wycisnąłeś z mózgowych czeluści. Podejrzewam, że było to dalsze mantrowanie. Więc pozwól, ale daruję już sobie to ciągłe pisanie tego samego.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Hahaha a ta zaś mantruje. Wy macie niezłe kuku :-).

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@919@ tak by ci to pasowało gdybym był jakiś tam klerykalny, zmoherowany czy co tam jeszcze. A tu dupa :-) Ateizm w czystej postaci, ale tobie to nie przeszkadza aby nadal operować antyklerykalnymi argumentami i bredić wciaż o inkwizycji. No jeśli nie masz innych, tylko takie, no to w porządku. Będę nadal z pobłażliwością czytał jak sie miotasz i motasz, bo najzwyczajniej w świecie pojąć nie możesz, ze możesz nie mieć racji jako rusofil, w swej kato i polofobii, co na każdym kroku ja jako ateista ci wytykam. I dlatego mój ateizm ci przeszkadza, bo tak fajnie byłoby oblać mnie czarna farbą i zbić populistycznym chłamem moją krytykę twej marnej postaci. . A tu dupa, jak to było.....mocium panie haha

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Myślę robaczku, że @unforgiven@ sięgając do żródła typu ściąga.pl, uwzględnił żenujący poziom intelektualny twój i twoich przyjaciół, Chcąc być przez was zrozumianym (pewnie czytał moje ciągłe utyskiwania na kompletne nierozumienie przez was czytanych treści), sięgnął do tekstów dających możliwość odczytania ich sensu, ludziom na waszym poziomie intelektualnym i o tak niskim stopniu rozwoju umysłowego. Moim skromnym zdaniem, uważam ze i tak sięgnął za wysoko jak dla was, czego dowodem jest chociażby wypowiedź @Drobnegozuczka@.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

"Zgniła staromowa", :-) słowa ignoranta intelektualnego. Tymi słowami określiłeś wagę swego intelektu wobec tych, którzy go mają w przyzwoitych ilościach. Czyli w skrócie , poległeś na polu hańby. :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@919@
Chcesz mi dodać gębę? Uważaj żebyś się przypadkowo nie upupił :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

:-D tak nawiasem, fajnie to wygląda jak piszesz do mnie, a jednak nie do mnie :-D.
Zaprawdę, cała świta @Drobnego@ to wysokie loty głupoty i jej błoga nieświadomość :-D.
Nie macie pojęcia jak śmieszni jesteście dla coraz większej publiki jak widać :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@919@, muszę wyprowadzić Cię z błędu, ale ani jeden mój wpis tu nie wszedł, czego bardzo żałuję. Więc niestety, ale to nie ja tym razem miałem okazję pokazać ci twoją żałość. I to nie jedyny błąd który tu popełniasz. Co czyni cię prześmiesznym stworzeniem, zajadłym do upadłego, rzucającym pomówieniami i zwidami na lewo i prawo.
Czytaj sobie dalej tego racjonalistę, a ja i inni pozostaniemy w nadziei, że dzięki temu w końcu twój umysł zlasuje się na amen i uwolnisz nas od tej twojej bazgraniny.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@dk@ możesz sobie to tak wytłumaczyć. Ja jedynie powiem, że czasami szkoda głowy na bezcelowe walenie nią w mur. Argumenty, którymi się podparłeś, uświadomiły mi przepaść intelektualną między nami, co niesie za sobą dalszą bezcelowość tej rozmowy.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@dk@ jeżeli jęz. polski ma być argumentem na to, że nie byliśmy państwem podległym, to ja z tą chwilą poddaję się.
Co do logiki i zrozumienia czytanych treści, również się z tą chwilą poddaję.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@Drobny@ osiągasz wyżyny bezmózgowia. Ty w ogóle jeszcze cokolwiek kojarzysz? Tyle wyczytałeś z tego co napisałem do @DK@ ?.
Pozwól, że opuszczę twoje marne towarzystwo robaczku. Trzymaj się brachu, bo widzę, że kiepsko z tobą i na merytoryczną pogawędkę nie ma szans. Znowu przegrałem zakład. :-(

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@dk@, taka mała rada. Unikaj w dyskusji czegoś takiego, jak nadinterpretacja. Jeśli nie byłeś pewien o co mi chodziło w twierdzeniu, że ruscy zajęli miejsce szwabów, to należało to najpierw wyjaśnić, a później się odnosić do faktu. W innym wypadku, Twoje słowa, że: "Pisząc, że Rosjanie zajęli miejsce Niemców sugerujesz, że ich rola i cele jakie założyli były tożsame. " - podjąłeś się zinterpretowania tego, co miałem na myśli. I niestety Twoja interpretacja jest chybiona, ponieważ sugerowałem ni mniej, ni więcej - tylko to, że było to nasze przejście z jednego zniewolenia w drugie. I proszę, nie nazywaj tego sojuszem, bo tak samo za sojuszników musiałbyś uznać i nazywać naszych zaborców. Z tym , że oni mają mniej naszej krwi na rękach, niż czerwoni. Błagam, ludzie, zacznijcie czytać literaturę, szczególnie tą historyczną. Jest arcyciekawa , a i pomaga w wyważonej ocenie nawet tego, co próbuje się nam wciskać . A i bardziej zasadne będzie wtedy wypowiadanie się w takich tematach. Bez takiej merytorycznej wiedzy, błądzi się jak dziecko we mgle, lub staje się takim chamskim dyletantem, jak przykład @Drobnego@, @Minerwy@, @919@, @Galla@ .
Wtedy, kiedy koncza sie merytoryczne argumenty, zaczyna się posługiwanie pomówieniami mającymi na celu zdewaluować wypowiedzi przeciwnika dyskusji, oraz posługiwanie sie: faszyzmem, klerem, pedofilią, nazizmem, i co tam jeszcze....itd itd. Ten mechanizm opisał na forum unforgiven. Jest to celowe działanie, zaciemniające obraz dyskusji, wprowadzające chaos. Czyżby wymienione przeze mnie osoby, przeszły szkolenie w tym zakresie? Sa wynajęte? Jak tak, to przez kogo? Dostali zadania od samego guru? :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@Dk@, ale gdzie ja coś porównałem? Napisałem , ze Ruski przyszły by zająć miejsce szwabów. A nie było tak?
@Minerwa@, kto cię słucho. Tyś gupio baba jest. Zrozum to w końcu. Znam tyle mądrych kobiet, sam miodzik. A ty, jakaś taka pusta i zasuszona jesteś. Ale nawijasz i nawijasz. Do upadłego.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Aport ! :-) :-)
Mam teraz w oczach psa goniącego swój ogon :-)
Więcej tu takich :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

No, łżesz doskonale jak na czerwońca przystało :-)
Faktów nie zmienisz jednak. Choćby nie wiem co :-)

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Adminie, proszę nie usuwać tych wypowiedzi @Drobnego@. Niech inni zobaczą kim na prawdę jest, by nikt już nie dał się nabrać na jego pozorowaną jakość. Takimi wpisami dobitnie pokazuje to, co inni już dawno dostrzegli.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Nie, ja po prostu lubię historię. Szkoda tylko, że nasza polska ziemia nosi takie proste chamidła jak twoja marna postać. Gdy argumentów brak, to u prymitywa zaczynają się obelgi. Gorzej jak racjonalnych argumentów nigdy nie było.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@D.D.@ Dopiero teraz zauważyłem Twój wpis.
Chciałem Ci powiedzieć, że tow, Stalin był uwielbiany przez dzieci. Poważnie. Był bardzo miłym człowiekiem. Także niejeden rodzinny oprawca na zewnątrz bywa idealnym , miłym człowiekiem, mającym matkę itd itd. Także niejeden niemiecki żołnierz siadywał na skrzynce na ziemniaki , wspominając matkę i dom rodzinny. Sam od swojej babci właśnie tego rodzaju wersję słyszałem. I co? Mam z tej radości wznieść pomnik ? Nie pamiętając o niemieckim okrucieństwie?
Nie zapominajmy o jednym, że Rus przyszedł tylko zająć miejsce Niemca. I zajął. Na 50 lat. A my jesteśmy mu wdzięczni i palimy znicze. Matrix.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Ponieważ @Drobny@ nie zrozumiał mojej wstrzemięźliwej postawy wobec wypowiedzi @Dk@, muszę wyjaśnić, iż powstrzymałem sie od komentarza dlatego, ponieważ artykuł do którego link tu zamieściłem wstrząsnął mną bardzo, uświadamiając mi , że nawet ta wiedza którą sam w tym temacie posiadałem była znikoma w porównaniu z przedstawionymi w tym artykule faktami. Ogrom i zakres bestialstwa czerwonych jest dla mnie nie do pojęcia mimo tego wszystkiego, o czym i tak już wiemy (Katyń, Sybir...).
Dlatego wypowiedź @Dk@ odebrałem jako bezzasadne i niesprawiedliwe spłycanie tych tragedii. Potwornych tragedii na masową skalę, czynionych wręcz doktrynalnie, z założenia i strategii.

Ponizej, po raz kolejny ten link :

http://www.polityka.pl/historia/284023,1,kobieca-gehenna.read

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Co ty masz z tymi kmiotami? Kompleksy pochodzeniowe?

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@dk@ wybacz, ale pozostawię to bez komentarza.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

@919@ to naucz się wklejać, albo nie ściemniaj, tworząc wokół siebie aurę podejrzeń o posiadanie rozumu.
Jak taki durny jesteś to pal te znicze. Zacznij od siebie. Głupota to jedna z klęsk tego świata.

zobacz komentowany news »

Dezynsektor

Masz tłuku jeszcze raz:


http://www.polityka.pl/historia/284023,1,kobieca-gehenna.read

Artykuł zawiera 2 strony.

Żadnych zniczy. Sobie zapal, ku pamięci rozumu, który zasnął w twojej głowie na wieki .
Mam nadzieję, ze kiedyś takie słowa będą karane, tak jak karalne jest propagowanie nazizmu. I bekniesz za te swoje znicze, pewnego, pięknego poranka.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275