Prezentacja klubowicza

SerZDziurami

()

W klubie od: 05.02.2013
Ilość komentarzy: 9
Ilość postów: 124
Ilość wyświetleń: 22639

Formularz kontaktowy


Komentarze (9)

SerZDziurami

Mylą się bardzo ci,którzy piszą,że teraz wspominamy żałujemy a nie pomagaliśmy... Pan Heniek bardzo dobrze wiedział,że może liczyć na pomoc prawie każdego. On miał wielu przyjaciół. Wiedział do kogo może iść na fuche dorobić,wiedział kto dla niego puszki odkłada. A wyrwanie z bezdomności? On tego nie chciał! A piszą tak tylko ci którzy go nie znali, i to właśnie ci ludzie są hipokrytami.Nie my.


Spoczywaj w spokoju Heniu

zobacz komentowany news »

SerZDziurami

Oj kuba kuba właśnie dobrze,że chciało im się poruszać tyłkami przygotować wszystko i wrzucić do sieci lepsze to niż nagrać jak banda gamoni znęca się nad kolegą a potem sruuu do sieci i ubaw ja tu widze coś pozytywnego!

zobacz komentowany news »

SerZDziurami

Posłuchaj gościu pode mną. To nie jest takie proste żeby zauważyć ,że coś jest nie tak. Moja koleżanka rok temu powiesiła się.Też miała problemy ale miała przyjaciół rozmawialiśmy,zwierzała się nam,nigdy nic nie wspomniała,że ma dość życia nic po niej nie było widać! W sobotę razem balowaliśmy, w niedziele zaprosiła nas na grilla ale niestety nie doszło do niego... Nie zwalaj na matkę na rodzinę na znajomych. Ty jak widzisz kogoś kto ma problemy to pytasz się czy przypadkiem nie chcę się powiesić? ! Można rozmawiać dużo z osobą w depresji ale to nic nie daje czasami jest to chwila a czasami diabeł się uweźnie jak mawia moja matka.

zobacz komentowany news »

SerZDziurami

kuba to nie o to chodzi,"że szpan,że pokazać się w necie" ja w tym widze coś więcej moda na harlem pewnie i minie uwierz mi lepsza taka "twórczość" niż... sam wiesz

zobacz komentowany news »

SerZDziurami

A ja powiem,że bardzo fajnie! A najfajniejsze jest to,że młodym się chce! Troche pomysłu,trochę kreatywności i efekt pozytywny :) Lepsze takie pomysły niż to co wyprawia zazwyczaj młodzież ! To naprawdę fajny pomysł !!!! tylko ciekaw jestem co na to pan dyrektor ? czy była zgoda na realizację pomysłu w szkole?

zobacz komentowany news »

SerZDziurami

może by tak krawat zamiast muszki?

zobacz komentowany news »

SerZDziurami

SZLACHTA SIĘ BAWI A MY ROZPIERDZIELAMY AUTA NA DZIURAWYCH DROGACH! ALE PRZYNAJMNIEJ CEL SZCZYTNY, TYLKO CZY NIE ZAPŁACILIŚCIE WIĘCEJ ZA TĄ IMPRE NIŻ ZEBRALIŚCIE KASY??

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275