Prezentacja klubowicza

Mickiewicz12

Developerowice-Lokowice

W klubie od: 17.01.2013
Ilość komentarzy: 106
Ilość postów: 187
Ilość wyświetleń: 116048

Formularz kontaktowy


Komentarze (106)

Mickiewicz12

To na pewno ktoś z Platformy ,bo oni są oderwani od rzeczywistości.Szukają forsy w cudzych kieszeniach.Mnie osobiście moje miasto pozbawiło dorobku całego życia znosząc ulgi na mieszkania .W poddasze komunalne wpakowałem ok 200 tys a muszę za nie zapłacić tak jakbym powiesił tylko firanki.To wszystko jest kpina i tak nic nie robicie dla ludzi a jak już coś to zaraz jest podwyżka.Tych samych nazwisk już nie będzie po następnych wyborach-taką mam nadzieję ,że ludzie to nie barany i nie będą drugi raz na was głosować. Pozdrawiam wszystkich myślących podobnie.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Jakbyśmy zarabiali jak Niemce to stawki były by dobre ,ale zarabiamy jak szmaciarze więc obudż się pan ,panie Błachut !

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Kopalnia już nie nasza,spółki związane z nią zwalniają ludzi na potęgę, a tu taka feta,jak za komuny,tylko że wtedy ludzie mieli pracę i nie snuli się po mieście bez celu tak jak to jest dzisiaj w Czechowicach

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Rzuciły się sępy na łatwy żer.Wystawiony jak na tacy,nic nie trzeba robić.Powinni dostac wszyscy po medalu- Za ofiarność i odwagę- :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Najważniejsze że któryś z bosów łyknął kasę i się dobrze bawił ,o co się kłócicie ,patrzeć pod nogi i tyle :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

A zwykły człowiek będzie mógł tam dostać pracę-bo chciałbym bardzo. Co robić ? Jak utrzymać rodzinę? A co z wykupem mieszkań komunalnych? czy idzie coś do przodu,czy będą przywrócone bonifikaty? czy nadal zapora dla zwykłych ludzi. Cały dorobek życia(200 tys) włożyłem w poddasze a będę musiał za nie zapłacić miastu tak jakbym dostał gotowe.Gdzie tu jest normalność panie radny ?

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Ok,Jedrula nigdy nie sprawdziłem :-) to były moje przypuszczenia,dzięki za info,pozdrawiam

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Niechaj robią remont,tylko zachować oryginalność ,tunel jest już zabytkiem! Kto zna historię naszego miasta to wie co się w nim działo podczas okupacji . Obok jest ciekawy schron przeciwlotniczy, który chyba łączy się z tunelem,pośrodku przejścia są drzwi do niego.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Trzeba będzie poprzyjmować ochroniarzy ,sprzątaczki i kasjerki żeby forsa leciała do kilku bosów . Jeśli tak się rozwija nasze miasto to przykro na to patrzeć i nie ma się czym chwalić.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

I tak wszystko z naszej kieszeni jeśli coś zrobią to będzie podwyżka ,tak że nie cieszcie się ludziska z rurek bo jak skończą to zabulicie :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Rajcy zacznijcie patrzeć na ludzi z perspektywy zarobku 1500 zł.Nie można drzeć pieniędzy w nieskończoność . Do zobaczenia na następnych wyborach! Na te same nazwiska nie będę głosował !

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Dzieci ! Nie róbcie tego w domu ! :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Po stołach widać że chodziło o hospicjum właśnie ;) A tak na poważnie to dobry pomysł na promocję knajpy, na którą poszło tyle kasy.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Brawo,tak trzymać! My chcemy podwyżek!W podwyżkach nasza siła! Zabierzcie nam wszystko,do ostatniego grosza ! Wiem że robiliście wszystko co w Waszej mocy.Podziwiam Was.Niech żyje Polska ! Niech żyje Rada Miasta ! Niech żyje Platforma Obywatelska ! A tak na poważnie to wszystko sięgnęło już chyba dna. Pozdrowienia dla wszystkich .

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Sądząc po aspiracjach to wstęp będzie miała tylko szlachta :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Zdjęcie bardzo dobre,ale kopalnia już nie nasza ,a na kopalnioku to kiedyś się działo , teraz wiatr hula

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275