Prezentacja klubowicza

Mickiewicz12

Developerowice-Lokowice

W klubie od: 17.01.2013
Ilość komentarzy: 106
Ilość postów: 187
Ilość wyświetleń: 116028

Formularz kontaktowy


Komentarze (106)

Mickiewicz12

Może się mylę ,ale czytałem że to ulubiony ,,sport" lemingów Donka :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Całe szczęście że nie tuskobus :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Gówniany temat-szkoda pisać

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Tylko nie dryjta się przy otwartych oknach w MDK-U jak trenujecie, bo uszy puchną a i skupic się nie można :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Witam wszystkich,a zwłaszcza lemingi ,którym teraz Jacek Łaszczok z Bielska zrobi dobrze :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Myślę że sprawa tyczy się dobrego dojazdu do centrum handlowego, na razie ta strona -bo może z drugiej będą jeszcze coś wyburzać.Nie chodzi tu o bezpieczeństwo ludzi bynajmniej .

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Budować drogi a nie urzędy !!!

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Jak niewybuch czy też niewypał był koło biurowca to bym się nie przejmował :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Blubek znałem go ,regularnie dostawał złom ode mnie i czsami petko

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Teraz wszyscy żałują a pomóc nie miał kto , bezdomność to wizytówka naszego miasta.No i lemingi rudego,które pozdrawiam przy okazji.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Ruszyły prace sezonowe dlatego jest lekki spadek,ale do września wszystko ,,wróci do normy".Nie ma czym się chwalić.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Knajpy padają ze względu na skąpstwo właścicieli lub wygórowane ambicje połączone ze skąpstwem i tak też będzie w tym przypadku.Zapraszając panią Magdę trzeba zmiany przyjąć na klatę a nie unosić się w imię swojej wizji .Prawda jest bolesna restauracje pani Magdy hulają dobrze więc coś jest na rzeczy.Tutaj próbuje się zaistnieć z kiepskim pomysłem i złą kuchnią.Co by nie robili to i tak zbankrutują .Do prowadzenia restauracji trzeba mieć charakter a tego nie mają właściciele.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Panowie rajcy miejscy tak można pieprzyć w nieskończoność zacznijcie działać-do roboty ! Jak już będzie się działo to dajcie znać.Szansa była dawno- szkoda ćmić ludziom głowy. KONKRETY !!!

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Żaden powód aby się chwalić że Czubaszek będzie w Czechowicach,żaden autorytet ani pisarka .Co robiła wszyscy wiedzą .Jak się POcięła tez można było oglądać.Ale admin jest platformiany to zamieszcza takie info, ratusz też zaprasza więc zostaje skomentować NIE POLECAM kto chce niech idzie -strata czasu. Przy okazji starym zwyczajem POzdrawiam wszystkie zauroczone lemingi :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Porponuję łatki z kolorowego asfaltu będzie wesoło w całym mieście :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Tylko radny z PO mógł wpaść na tak nierealny POmysł . najpierw psy póżniej my :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Jakimi ulicami ? Chyba tym co ponich zostało. W naszym mieście nie ma już ulic :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

klamczyńsk zastanów się co piszesz bo obrażasz ludzi nazywając folksdojczami patriotów .Chyba rodzice niewychowali Ciebie należycie stąd braki w Twojej wiedzy na temat historii .

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Roman masz racje -Henryka Flame było by w sam raz ,zamiast oklepanej nazwy Paderewskiego,ale wielu osobom to się nie spodoba.Zwłaszcza lemingom. :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Największym oszustem jest telewizja właśnie

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

ONNA mnie nie będzie,ponieważ nie lubię ,,spędów" i komercji,ale myślę że na początku przyjdzie sporo osób z czystej ciekawości,póżniej odpuszczą bo młodych ludzi nie stać na przesiadywanie w galeriach handlowych,no chyba że są sponsorowani przez bogatych rodziców,albo sami się sponsorują chodząc do ubikacji z prezesikami niekoniecznie w celu załatwienia się :-}

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Bardzo fajna inicjatywa,to się pamięta do końca życia,brawo -kupa frajdy, a poza tym niezła prewencja przeciwpożarowa.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

No to szykujcie się kochane Bestwiniaczki na lekuśką podwyżkę za wodę i ścieki :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Myślę że nie ma co wydawać następnej kasy na walkę z uzależnieniami,należałoby tworzyć w naszym mieście nowe miejsca pracy i to jak najszybciej wtedy młodzi ludzie nie będą się palentać po mieście bez celu. A pozatym POLICJA powinna być w centrum miasta a nie na peryferiach ,STRAŻ MIEJSKA nic nie robi a w mieście tworzą się ,,oazy żulerskie,, nie będę wymieniał bo jest ich wiele.Kasa ma iść na konkretne cele a nie na pieprzenie przy kawie.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Czyli Jacek Łaszczok :-)

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Jak Pan Błachut obejmował swoje stanowisko to myślałem że w końcu coś się ruszy w naszym mieście i na początku rzeczywiście miał 'power' ale teraz widzę że nic z tego nie będzie,ciągle maglowanie podwyżek,miasto zakładów pogrzebowych,parabanków,lombardów,lumpeksów i pustych pomieszczeń do wynajęcia,po co budować nowe markety? Przecież ludzie mają określoną pulę pieniędzy do wydania ,więc na rzecz nowych marketów ktoś pójdzie z torbami.A jak będzie się doić mieszkańców ciągłymi podwyżkami to tym bardziej nie zostanie na zakupy.FAJNIE SIĘ PODWYŻSZA JAK SIĘ ZARABIA 10 TYS.A CO MA ZROBIĆ SZARAK CO ZARABIA 1500 ZŁ.? ZACZNIJCIE MYŚLEĆ Z PERSPEKTYWY ZWYKŁEGO CZŁOWIEKA !! BO INACZEJ BĘDZIEMY GRZEBAĆ ZA NIEDŁUGO WSZYSCY PO ŚMIETNIKACH. A WY PRZY KAWCE Z PEŁNYMI KAPSAMI BĘDZIECIE OBMYŚLAĆ NOWE PODWYŻKI.

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Co za bzdura,ale ktoś weżmie za to kasę ,myślę że z funduszów unijnych

zobacz komentowany news »

Mickiewicz12

Moim zdaniem komuś z kolesi prezesików brakło taniego opału i stąd cała sprawa z dbaniem o drzewa :-)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275