Prezentacja klubowicza

Roman_Wilk

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 05.12.2012
Ilość komentarzy: 34
Ilość postów: 356
Ilość wyświetleń: 120757

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi i nie bądź drugiemu człowiekowi wilkiem tylko bratem - to moja wilcza zasada życiowa .

Formularz kontaktowy


Komentarze (34)

Roman_Wilk

Banda idiotów, złoczyńców i tyle.
Za moich czasów gdy miałem tyle lat, to by dostali po 25 pał na tyłki od Milicji i od razu by zrozumieli że tak więcej nie wolno robić.
To są efekty bezstresowego wychowania, co będzie za 10-15 lat ? Aż strach się bać .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Wystarczy że pojawi się jakiś temat o kościele - już się wypowiadają ci którzy z kościołem mają tyle wspólnego co woda z ogniem .
Nie podoba się - nie przyjmujcie księdza do domu i nie dawajcie mu w kopercie żadnej ofiary, bo nikt nikogo do tego nie zmusza . Ale też nie piszcie takich bredni bo nie wiecie o co tak na prawdę chodzi , jedynie słyszycie że biją dzwony w kościele lecz nie wiecie w którym i co one zwiastują .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

W latach dziewięćdziesiątych tam się spędzało z rodziną upalne dni, nawet swego czasu ratownicy byli . Jak niedawno to było .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Ja byłem i przed chwilą wróciłem - to centrum to namiastka choćby Sarniego Stoku w Bielsku. Małe, w porównaniu z tym co się wydaje z zewnątrz .
Na głównej alei C.H. nie ma toalet tylko trzeba zjechać na dół ruchomymi schodami na poziom - 1 by z niej skorzystać, a tam ciasno i nowocześnie bo jak się w kabinie krzywo ruszysz to czujnik sam wodę spłukuje w klozecie lub pisuarze .
Gdzie reszta toalet ? Są w ogóle ?
Widać że na chipcika było to stawiane i otwierane , bo np w kilku miejscach robiono coś jeszcze, np docinano kafelki, jakieś słupy malowano itp.
W innych centrach takie coś było ni do pomyślenia .
Czemu nie przełożono otwarcia na spokojnie np. przed Świętami Bożego Narodzenia - to by był najlepiej bo by było zainteresowanie całą galerią a także gorączka przedświąteczna i ludzie by się stratowali np. za jakaś mega promocją jakiejś tandety .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Idźcie naiwniacy na otwarcie, idźcie, już teraz z wieczora stańcie w kolejce pod drzwiami by nie uciekła promocja, bo co wtedy będzie - tragedia bo Zośka kupi tanie perfumy w Rossmanie a Kryśce się nie uda bo nie zdąży . Tadek kupi tani super aparat w Media Expercie a Józek już nie.
Co to będzie , co to będzie ?
Tragedia normalnie, przyjedzie telewizja i będziecie się mogli wypłakać ze wam brakło, naiwniacy .

Co to za obyczaje by obcym do kieszeni walić a naszych ochłapami zaspakajać ?
Polsko - Quo Vadis ??

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Ale jest się z czego cieszyć że nasi będą dla obcokrajowców pracować .
Na przykład w Tesco na kasie przez agencję pracy za 1 Euro na godzinę .
Polsko, Kochana Polsko dokąd zmierzasz ? Do czego ?

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Drogi mamy takie jak każdy widzi a i przygłupów szarżujących po nich nie brakuje, szczególnie widać ich na wymienionych ulicach ,a na Legionów - cisną ile się da bo to w sumie " najlepszy tor " do testowania swojego samochodu i głupoty .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Popieram ten pomysł i oby doczekał spełnienia .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Silesian widzisz to co nieliczni dostrzegają, świat jest coraz to gorszy i głupszy niestety, ludzie się nie liczą ze swoimi bliźnimi tylko walą w nich najgorszym czym się da - od zbluzgania, wyśmiania i ośmieszenia przez pomówienia i oszczerstwa które są w większości nieprawdą. To po to by siebie wybielić , ale to w rzeczywistości nic nie da . Przy tym wszystkim zapominają o jednym najważniejszym, mówi nawet o tym nowa piosenka zespołu PIERSI pt. :" Bałkanica "
" Zasady proste w życiu mam, nie rób drugiemu tego , czego ty nie chcesz sam "
Jakże prosty i dobitny przekaz,
A teraz słówko do lordkaR - jakże prosto Ci napisać ze ja gadam sam ze sobą, nawet znasz niby moje imię ( ha ha ha ) ,a ciekawe jaki długi czas Ci jest potrzebny aby to udowodnić - czarne na białym. Założę się że na pewno będzie to trudne, ale skoro tak rzekomo jest to to udowodnij. Ciekawe czy jesteś na tyle fair .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Aż mi was szkoda naiwniacy .
- E...Zośka! Jyska otwarli w starej kablowni ! Idymy ?!
- Ja idymy tylko poczkej muszę od Ziuty pożyczyć stówaka bym cośik mogła kupić...
Żal, na prawdę żal .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

I bardzo dobrze. Po co moloch w naszym mieście. Choć to już nieuniknione . Centrum miasta już świeci pustkami - co 2 sklep to albo " Sprzedam " lub " Wynajmę " w tej dziurze nie mam możliwości rozwoju, prywatne sklepy padają a jak ten obcy się zacznie panoszyć z tym molochem to w ogóle już będzie tragedia. Polecam by przejechać się do Bielska na ul. 11 Listopada i popatrzeć co się z tą ulicą stało po otwarciu Galerii Sfera II .
Czechowicom grozi to samo .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

I tak powinno być o niedzielę, jak za dawnych czasów ale młodzi tego nie pamiętają i nie potrafią tego zrozumieć .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

No ja nie wiem czy to dobry pomysł w końcu Stachursky to Typ Niepokorny, sam tak o sobie śpiewa " To ja typ niepokorny, nikt nie wie co we mnie tkwi..." Czy takiego rajca nam trzeba ?

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Naiwniacy i tyle. Wpłacić i czekać na towar to tak samo jak zapłacić toto-lotka i czekać na wygraną .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Brawa i gratulacje dla tych chłopaków .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

No ja nie wiem czy to dobry pomysł w końcu Stachursky to Typ Niepokorny, sam tak o sobie śpiewa " To ja typ niepokorny, nikt nie wie co we mnie tkwi..." Czy takiego rajca nam trzeba ?

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Był i to bardzo pozytywną dusza naszego miasta, szkoda że tak nagle odszedł - może wie ktoś co się mu stało na prawdę ? Bo na forum piszą że go zabili albo że zmarł naturalną śmiercią , tu zaś ktoś złorzeczy tym co się do jego śmierci przyczynili a tak w ogóle to on by sobie tego nie życzył by tak na kogoś psioczyć .
Pamiętam wiele wspólnych rozmów z nim , nieraz nawet po pol godzinki żeśmy stawali a i przyznam że kiedyś żeśmy piwko wypili razem. Opowiadał o swojej Rudzie Śląskiej bo tam spędził dzieciństwo i młodość - doszliśmy do tego że zna moją siostrę i szwagra bo tam też mieszkają ,a po rozmowie z nimi okazało się że też go znają i same dobre słowa o nim mówili .
Niestety później los nim inaczej pokierował i został bezdomnym i przyjechał do naszego miasta.
Heniu - bo tak kazałeś sobie mówić, zostaniesz na zawsze w mojej pamięci jako mega pozytywny człowiek. Spoczywaj w pokoju i bądź tam w niebie, dalej " Wesołym Kowbojem " bo myślę że tam trafiłeś . Do zobaczenia kiedyś . Baj .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Szkoda Pana Jerzego, wspaniałego uśmiechniętego człowieka i lekarza z powołania .
Cześć jego pamięci [ * ] [ * ]
Kiedy pogrzeb wie ktoś ?

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Pryma aprilis uważaj bo się pomylisz :-)
Dobry żart :-)

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Idioci i tyle. Teraz licytują kto wie więcej o zmarłym i oceniają : dlaczego, czemu itp...
Dajcie już spokój bo zwyczajnie tak nie wypada, lepiej zmówcie za niego : Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie w światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Mi tam to nie przeszkadza mimo że pójda k. mego domu .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Fajna by była imienia Henryka Flame .

Tu jego biografia dla tych którzy nie wiedzą kto to jest .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Flame

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Dlaczego tam świateł nie ma?
Na przejściu też powinny być bo tam jest ciężko przejść.

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Ciekawe czy ktoś wpadł jak rozwiązać problem i dowiedzieć się prawdy ?
Policjantów i tego kolesia podłączyć pod wariograf i wszystko będzie jasne .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Lawiron ma rację.
Proponuję sobie przypomnieć jakie schody są w Pszczynie.
No właśnie. Takie u nas zrobić i po sprawie.

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Popieram wypowiedź Geminiego. A reszta młodych jęczy i nie wie co i jak dokładnie było.

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

PSS SPOŁEM solidna firmą ? Za drogie ceny i nie fachową obsługę ? Brawo !
Za chleb z własnej piekarni który się kruszy po krojeniu a jak kupi się pokrojony to jest jakby kromki były sklejone. Tego nie idzie jeść, już dawno z mieniłem na pieczywo z innej piekarni a pod nosem mam sklep PSS.
Gratuluje poczucia humoru autorom pomysłu nadania tej firmie takiego zaszczytnego miana :-(

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Dlaczego został usunięty mój komentarz w którym napisałem że 70 zł za takie warsztaty i że moja córka dzwoniła i pytała.
Co w tym komentarzu było niezgodnego ? Różne inne ćwoki ziumoki piszą obraźliwe komentarze to pomimo zwrócenia uwagi administracji nieraz nie są ściągane przez tydzień.
Dziwne bardzo na prawdę. Szkoda tu pisać i się wysilać .

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Xawier to dziwne imię i dziecko zostało skrzywdzone.

zobacz komentowany news »

Roman_Wilk

Jeszcze napiszcie ile trzeba zapłacić za uczestnictwo w czymś takim.
Moja córka chciała iść ale po rozmowie telefonicznej w której została poinformowana jaka kwota to zrezygnowała .

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275