Prezentacja klubowicza

Tutamtu

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 19.01.2012
Ilość komentarzy: 54
Ilość postów: 112
Ilość wyświetleń: 26016

Formularz kontaktowy


Komentarze (54)

Tutamtu

Za coś takiego nie powinni człowieka wywalać z roboty!
W pierwszej chwili współczułem temu człowiekowi,ale teraz nie wiem co myśleć,bo natrafiam na infrmacje że on wcale taki święty nie jest.Piszecie że ma swoim koncie jakieś nagany,upomnienia i w ogóle niezły z niego gagatek.
Skąd macie takie informacje..? Macie oczywiście świadomość,że upowszechniając fałszywe informacje robicie komuś wielką krzywdę..?

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Straszne.Straszne jest zwłaszcza to,że każdy komu nie zasmakuje tam jedzenie jest pozywany do sądu.Matko,a jak się przypadkiem stłucze talerz..?! Na pewno komornik zapuka do drzwi.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Ależ mamy już witacze,od dawna!
Są to witacze robiące w dodatku zdjęcia pamiątkowe. Na pierwszych światłach i na drugich światłach.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Dragon Prinzezz,gdzie tam widać twój dom..?
Tam widać tylko kablownię.Mieszkasz w kablowni?

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Jacek będzie lepszym"nieporadnym" niż radnym.Haha.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Cudowne fotografie!

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Kontrowersyjny..?
O wiele bardziej kontrowersyjne są programy dla nieletnich!
Co do teledysku-Podoba mi się,naprawdę.Kawał dobrej roboty,nie można się czepiać.No i widzę że Biały wyraźnie idzię własną drogą,ma jakąś wizję.
Powtarzam,bardzo pozytywnie się rozczarowałem tym kolesiem.
Powodzenia Seba.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Boję się tam wybrać... Jeszcze mi się wymknie,że zupa była za słona,albo że chleb za suchy i właściciele podadzą mnie do sądu,za zniesławienie!

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Może się mylę,ale myślę że radnym powinna być osoba,która mieszka w Czechowicach,albo chociaż w okolicy.Jak Stachursky chce się zająć sprawami tego miasta,skoro przyjeżdża tu tylko okazyjnie..?
Jak zostanie radnym,to na pewno pierwszym jego pomysłem będzie ratowanie zakładów rowerowych Apollo! Bo mówiąc szczerze,nie sądzę żeby był na bieżąco ze sprawami miasta.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Raaaany,jaki obciach...Aż strach tam iść teraz na obiad,do tej Matalmary.
Powiem,że mi nie smakowało,no i co..?! Też mnie do sądu podadzą..?!!!
Matko,ludzie dajcie se na wstrzymanie,nie ośmieszajcie się dłużej!

zobacz komentowany news »

Tutamtu

No szkoda.Szkoda,że czechowicki zamek popadł w taką ruinę.Ale czy te ruiny opłaca się ratować..? Odbudować do stanu dawnej świetności chyba się już nie da,kupę kasy trzeba by było w to włożyć.
Nie lepiej ratować dworzec kolejowy..?! Póki jeszcze nie jest ruiną...

zobacz komentowany news »

Tutamtu

...No właśnie,a gdzie to miałoby powstać? Może będą zasypywać stawy na Ochodzy i w Ligocie.Prawie jak 200 lat temu w Nowym Jorku!

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Raaany,jak Jacek się za to bierze,to szkoda gadać...Strach się bać,jacy artyści będą tam "chacharować".Arka Noego,jakieś Jarzębinki,a od święta postraszy może Dziewiąta Róża Niewiast,z parafii na Lesisku.
Zresztą jakie to niewiasty? Średnia wieku 85.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Przyglądam się tej wymianie ciosów i powiem Wam,że to straszne...
Oczywiście straszne jest to,że był ten wypadek,ale straszniejsze jest to jak się do siebie odnosicie.Mam wrażenie,że nikomu z was nie chodzi o powiedzenie prawdy,nawet nie o znalezienie winnego tylko o to żeby komuś po ryju nakłaść.Po polsku i po chrześcijańsku.
Gdzie się podział etos..? Bez jaj,nie nabijam się teraz.
Chodzi mi o etos górniczego fachu.Fachu,który podniesiono do rangi takiej,że górnicy mają własne mundury.Fachu tak wybitnie szanowanego ,że górnicy chyba jako jedyni z klasy pracowników fizycznych mają zaszczyt noszenia odświętnej szpady.(Tak,tak,wiem że nie wszyscy).
Kiedyś,a może i teraz nad bramą każdej kopalni wisiał napis"szczęść Boże".
Czytając te przesiąknięte jadem komentarze,zadaję sobie pytanie: Komu ten Bóg ma poszczęścić..?
Myślę,że powinien zawisnąć tam nowy napis.O treści: "Zlituj się Boże".

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Faaajne.Zgadzam się z autorem zdjęcia.Mroźny poranek to jedna z lepszych okazji na arobienie dobrego zdjęcia.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Podniecacie się tym Kauflandem,że ja pierniczę.
MiastoBis zaraz napisze,że ten sklep to znak od Boga,Jacor wyjmie skądś zapomnianą ewangelię,w której ten sklep został przepowiedziany,a ktoś jeszcze zacytuje w całości ustawę o zatrudnianiu nieletnich i kobiet w ciąży.Potem reszta będzie starała się to wszystko powiązać w logiczną całość i ustalić ile diabłów się zmieści na końcu szpilki...
To tylko sklep!!!
Raaaany,nawet sobie nie próbuję wyobrazić,jakie dyskusje toczylibyście na tym forum,gdyby otwarli w Czechowicach dom publiczny...

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Tak,tak,wiem że to zagraniczne filmy.Ale podtrzymuję swoje zdanie-to nie repertuar na Sylwestra.Bardziej na wieczorki dyskusyjne...

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Właściciele tej restauracji to niezłe oszołomy...
Nie wiem,czy się kapnęli,ale taką idiotyczną,nadętą postawą sami sobie szkodzą.Odstraszają klientów skuteczniej niż Magda Gessler swoją wypowiedzią.
Jeśli po całym tym cyrku odnotują spadek zainteresowania,to mogą mieć pretensje tylko do siebie.No i ciekawe,co zrobią jak sąd uzna że nie mają racji..?
Na pewno odwołają się do trybunału w Strassburgu,albo do sądu papieskiego,hahaha!

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Fajnie spędzić w kinie Sylwestra.Poważnie mówię,bez ironii,bo sam byłem parę razy.
Nawet,a może "tym bardziej" fajnie go spędzić w kinie Świt,bo też mi się zdarzyło.Fajna,kameralna atmosfera,towarzystwo,poczęstunek.Ale litości! Repertuar na Sylwestra powinien być nieco lepszy!Niech już puszczą nawet jakieś starsze filmy.Na polskich"komediach romantycznych" z wszędobylskim Karolakiem,czy Adamczykiem można usnąć w dzień,a co dopiero w nocy...

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Właściciele wybitnie chcieli za darmo zrobić sobie reklamę w TVN.
Po cholerę zapraszali M.Gessler,jak nie mieli zamiaru nic zmieniać..!?
Na pewno dostali do łapy jakąś umowę określającą warunki uczestnictwa w programie.I chyba nie potrafią czytać,bo zachowują się tak jakby ktoś ich w coś wrobił,bez ich wiedzy.
ŻENADA.ŻENADA I OBCIACH.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Djiud,nie przejmuj się.Możesz zagłosować na kogokolwiek innego.Skutek będzie ten sam! Na prostym przykładzie: Idziesz do sklepu po piwo.Masz wieeelki wybór.Piwo jasne,lekkie z jednego browaru.Albo piwo ciemne,korzenne o trochę większej mocy,tylko droższe.Ale jeśli wszedłeś do tego sklepu po piwo,to niezależnie od tego co wybierzesz,to i tak będzie to piwo! Tak samo jest z partiami w naszym kraju-każda obiecuje co innego,każda partia ma inne priorytety,ale niezależnie od tego kogo wybierzesz,wybierzesz darmozjadów.Niezależnie kogo wybierzesz,ich obietnice i tak nie zostaną spełnione,a Twój byt nie będzie nikogo obchodził przez 4 lata,do następnych wyborów.
Jesteśmy dla nich maszynką do głosowania.Zwróciliście uwagę,że politycy nie nazywają nas ludźmi..?Nie jesteśmy dla nich ludźmi,obywatelami,tylko ELEKTORATEM.
Jeżdżą spotkać się z elektoratem,są ciekawi ile procent elektoratu będzie na nich głosować,nawet nie są ciekawi zdania elektoratu.Ja mam imię,nazwisko i potrzeby.Jestem żywym człowiekiem.A Wy jeśli checie,bądźcie sobie odsetkiem elektoratu.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

No tak,taka jest prawda.Policja niestety musi stosować się do prawa które w naszym kraju obowiązuje.Wierzę,że samych policjantów to wkurza.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Miałem napisać:"Nic dodać,nic ująć",ale myśli więcej się zebrało po przeczytaniu tego artykułu i Waszych komentarzy.
Tak,to oszywiste że poszkodowany obywatel szuka pomocy na policji.I to oczywiste,że policja powinna mu pomóc.Pamiętajmy jednak,że policja działa stricte w imieniu prawa.A że prawo mamy jakkie mamy,to już nie policji zasługa.Nie będę się tu rozwodził nad moralnością,czy niekompetencją ludzi stanowiących to prawo,bo powiecie znowu że "naganiam",czy uprawiam kampanię wyborczą...
Poniekąd to sami,jako wyborcy jesteście winni temu,że prawo jest złe.Jesteście winni,bo nie rozliczacie swoich faworytów z ich obietnic danych przed wyborami.Nie obchodzi Was,co uchwalają,komu to będzie służyć (albo nie służyć),cztery lata macie polityczne wakacje.A przy następnych wyborach idziecie dumni jak pawie do urn i dajecie drugą szansę komuś,kogo nawet nie znacie.Szansę na klepnięcie kolejnego prawnego gniota,opłaconego przez jakichś karków z Wołomina,Pruszkowa,albo innej zakazanej wiochy.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Lepszym gadżetem byłby ładny magnes na lodówkę,z herbem miasta.Można takie kupić nie tylko w wielkich miastach europejskich,ale nawet tych mniejszych.
Taki kołocz to może i dobra rzecz,ale jak trochę wyschnie,to będą obdarowani takim gadżetem myśleli,że w Czechowicach suche bułki jedzą i nie stać ich na masło.Gadżet sie zje i po ptokach.Okruchami kury się nacieszą.
Ależ to logo mi sie nie podoba.Kolorystyką przypomina elewację ocieplonych bloków,to znaczy ma paletę barw jak wymiociny niemowlaka.A sam kształt kojarzy się nie tyle z miastem,co ( bez złośliwości) raczej z olimpiadą niepełnosprawnych...

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Anty Socjal,widziałem te zdjęcia.Strach się bać...

zobacz komentowany news »

Tutamtu

To kwestia gustu,ale mnie też ten wystrój przypomina raczej cygańską willę pod Łodzią.Na strarym cmentarzu jest mniej gipsowych aniołków,niż w tym lokalu.Dobra restauracja,to nie wybulona kupa kasy na tiule,koronki i atłasy na ścianach.Niech już będzie wystrój jak za komuny,ale jeśli jedzenie będzie dobre,gotowane w higienicznych warunkach i dobra obsługa,to będę wolał tam zjeść,niż w takim barokowo-rokokowym cyrku.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

No żeby było śmieszniej,to wakacje za granicą są tańsze niż nad polskim morzem.I pogoda pewna.Tak jak kiedyś oznaką bogactwa było jeżdżenie na zagraniczny urlop,tak dzisiaj można zaszpanować mówiąc:"W tym roku byłem nad Bałtykiem".

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Muzyka na początku podobała mi sie najbardziej.Coś jakby z westernu...

zobacz komentowany news »

Tutamtu

No to teraz już wiemy,czemu Doris tak się wkurza na pana Mariana.
Masz rację-burmistrz jest odpowiedzialny za kurs franka i za cenę paliwa w naszym kraju.

zobacz komentowany news »

Tutamtu

Niestety,dworzec wciąż straszy.Można by na dworcu nakręcić kolejną odsłonę "Resident Evil".

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 554

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275