Prezentacja klubowicza

Jacor

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 01.01.2012
Ilość komentarzy: 110
Ilość postów: 709
Ilość wyświetleń: 181120

Jestem sobą i tylko sobą czyli zwykłym szarym obywatelem. Nie lubię chamstwa,kłamstwa i obłudy,jestem skłonny walczyć z tymi przeciwnościami. Nie oceniam ludzi po tym co kto mi powiedział tylko po własnych obserwacjach i doświadczeniach.

Formularz kontaktowy


Komentarze (110)

Jacor

W końcu najbrzydsze przedszkole w Czechowicach stało się najładniejszym .
Sam od trzech lat tam często bywam z dziećmi i aż się niedobrze wchodziło i wychodziło patrząc na elewację która była od nowości czyli od 41 lat, ja sam ją pamiętam gdy uczęszczałem tam...jeszcze by się nowe ogrodzenie przydało :-)
Sąsiadko przedszkola nie wiem co w tym brzydkiego ,że są motywy dla dzieci na elewacji ,w końcu przedszkole nosi oficjalną nazwę " Zaczarowany Ogród "
Grupy dziecięce w nim to :
Maluchy - Biedronki
Średniaki - Wiewiórki
Starszaki - Sowy

No to o co chodzi ? :-)
Penie ładniejsza dla Ciebie była poprzednia elewacja...ludziom to nie dogodzi nawet w takich sprawach...

zobacz komentowany news »

Jacor

Ktoś tam pisze że jak komunikacja miejska to tylko tu na miejscu a od dalszych tras jest PKS...uważam że jesteś w błędzie bo są jeszcze linie podmiejskie...
To dlaczego Bielskie MZK ma linie do Bestwiny ,Bystrej,Mazańcowic,Międzyrzecza i oczywiście do Czechowic ...
Do Bestwiny linia z Czechowic jak najbardziej by się przydała a do Pszczyny tym bardziej,ktoś tam wspomniał że był już zrobiony projekt na linie do Pszczyny,pewnie że był a nawet już tabliczki z rozkładem były zrobione...
Te linie na pewno przyniosły by PKM dochody...

zobacz komentowany news »

Jacor

Fajnie będą wyglądały pewnie przez niedługi czas...wandale nie odpuszczą jak zwykle.
Przy Starej Kablowni już została wybita jedna szyba w nowym przystanku...
Ania ma rację że najlepsze były te betonowe przystanki,ale te to symbol PRL-u i ponoć nieładne są,niemodne...na szczęście jest taki jeden przystanek zostawiony na pamiątkę,znajduje się przy ul. Legionów w Południowych,ten w stronę centrum.
Został odnowiony i bardzo ładnie wygląda,a ile ludzi pomieści, oho ho!

zobacz komentowany news »

Jacor

pozitivvibration, taką powinni zagrać...

https://www.youtube.com/watch?v=2L1sHDaq_ag

zobacz komentowany news »

Jacor

Panie Krzysztofie, za kierowanie autobusami niech się Pan już nie bierze...jest coś takiego jak odpowiedzialność,na filmie Pan o niej wspominał w kwestii swojej rodziny...proszę ją także uwzględnić wobec innych ludzi, nie wozić ich już nigdy więcej, bo oni też mają swoje rodziny...

zobacz komentowany news »

Jacor

Się rzucacie o postawione żelazko zagradzające wejście na przejście dla pieszych...wystarczy 2 solidnych chłopów i po kłopocie...:-) tico jest lekkie i można go przenieść...

zobacz komentowany news »

Jacor

Rozbiło mnie stwierdzenie kogoś tam ze Dyrektor PKM-u nie pisze prawdy...
Ludzie zastanówcie się co piszecie! Nie ryzykowałby by publicznie napisać czegoś, co nie jest prawdą. Potwierdził to co ma czarne na białym i aż dziw bierze że aż tyle razy dawał mu szansę...
Druga kwestia to taka że tak to jest jak w danym zawodzie jest nieodpowiedni człowiek...
Jazda autobusem to nie zabawa w wożenie ludzi...tak to jest jak za kierownicą tych maszyn siadają tzw. " Kaskaderzy "...tzn. ludzie bez wcześniejszej praktyki,czyli tacy którzy z kat. prawa jazdy "B" od razu idą i robią "D" , wyjeżdżą swoje godziny,prawie pustym autobusem,zdają egzamin a potem zasiadają za kółkiem autobusu wypełnionego pasażerami...dopiero czas weryfikuje czy dany delikwent może nosić miano kierowcy autobusu...kiedyś było inaczej, gdy mój Ojciec jeździł zawodowo to aby podejść do kursu prawa jazdy kat. D trzeba było mieć udokumentowane 3 lata jazdy pojazdem o masie powyżej 3,5 tony,inaczej można było pomarzyć...takie były wymogi, a ruch był o wiele mniejszy niż teraz...takie wymogi powinny wrócić, i wiem że każdy starszy stażem kierowca potwierdzi to, co tu napisałem...pozdrawiam prawie wszystkich kierowców PKM-u :-)

zobacz komentowany news »

Jacor

Miało być że jako mieszkaniec Czechowic-Dziedzic...

zobacz komentowany news »

Jacor

Powiem tak, jako Czechowic-Dziedzic czyli miasta o którym śpiewał na początku " Czechowice-Dziedzice co ja tutaj widzę, same ku.wy , pi.dy i dziewice ..."
To mu wybaczam jako idiotyczny błąd młodości, chęć pokazania się, zaszpanowania...

Teraz jest lepiej, i mimo że nie jestem fanem muzyki tego typu, to nawet mi się podoba...ci co go krytykują niech sami pokażą na co ich stać...

zobacz komentowany news »

Jacor

Fajnie będzie jeżeli plan doczeka się realizacji.A co się stało z pieszymi patrolami Policyjnymi? Chyba już z 2 lata nie wiedziałem,jedynie Strażnicy Miejscy grasują i polują...

zobacz komentowany news »

Jacor

" W przedszkolu nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach wykonano termomodernizację budynku "

Co to za bzdury jak w zeszłym tygodniu dopiero się rozpoczęły pierwsze prace które mają trwać do końca listopada...autorze newsu kto Ci te informacje przekazał ??
Proponuję jechać zobaczyć każdemu kto nie wierzy...

zobacz komentowany news »

Jacor

" Od kilku dni tunel między ulicami Kolejową i Hutniczą został otwarty " a może by tak napisać ze Kilka dni temu tunel został otwarty , a nie od kilku dni został otwarty, jak już coś to JEST otwarty się pisze...kto to redagował ?

zobacz komentowany news »

Jacor

Śmiech na sali...zbliża się otwarcie wielkiego molocha to i rondo musi być piękne...
W zeszłym roku w południowych rondo straszyło chaszczami wielkości zdrowo ponad metr i nikogo to nie interesowało...dopiero na jesień zrobili z tym porządek...

zobacz komentowany news »

Jacor

Zapomniałem dodać jeszcze że Msza Święta za duszę ś.p. Heńka Waliczka jutro o godzinie 8:00 w Klasztorze i 10 czerwca też tam tylko nie pamiętam o której godzinie...

zobacz komentowany news »

Jacor

Ktoś pyta gdzie został pochowany. Otóż zaraz przy wejściu po lewej stronie jest miejsce z urnami . Wesoły Kowboj został spopielony, jego szczątki są zaraz z brzegu nietrudno zauważyć...
A tak w ogóle to nie było tygodnia byśmy nie rozmawiali przy Biedronce albo gdzie indziej na mieście, zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru i ukłonami dla mojej małżonki gdy była ze mną:-) O pieniądze nigdy nie prosił bo jak powiedział mi " Ni mom sumienia by prosić o kasę ojca dwójki dzieci bo wiem że ci ni ma łatwo "
Nigdy nie narzekał na swój los,potrafił pocieszyć gdy mu o swoich problemach mówiłem...
Pamiętam gdy w zeszłym roku wyjeżdżałem na rowerową pielgrzymkę do Częstochowy to życzył udanego spotkania z Panią Częstochowską i prosił o zdrowaśkę w swojej intencji...
Heniu bo tak kazałeś mi mówić do Ciebie a nie per Pan, szkoda że odszedłeś będzie mi Cię brakowało i jeszcze przez długi czas zbliżając się pod Biedronke bede Cie wypatrywal...
Na pogrzebie bylo ok 50 ludzi...

zobacz komentowany news »

Jacor

Niedobra informacja...szkoda Pana Jurka bardzo życzliwego,uśmiechniętego człowieka który zawsze jako lekarz służył pomocą z potrzeby serca...kiedyś był sąsiadem z drugiego bloku i dwukrotnie służył pomocą w nocy u mnie w domu...
Zawsze gdy spotykaliśmy się na ulicy, w sklepie obdarowywał mnie ciepłym i serdecznym uśmiechem...
Spoczywaj w pokoju dobry człowieku [*] [*] [*] do zobaczenia kiedyś po drugiej stronie...

zobacz komentowany news »

Jacor

Chwała Bogu że się odnalazł :-)
Wszystkiego dobrego życzę :-)

zobacz komentowany news »

Jacor

Gościu X masz rację...
A było tak pięknie :

http://towarzystwo.czechowice-dziedzice.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=64&page=view&catid=1&PageNo=1&key=8&hit=1

Szczególnie lewa strona fotki...

zobacz komentowany news »

Jacor

Tak artur,po 1,5 promila taka korba...bo nie wiesz co w dzisiejszym alkoholu jest że po niedużej dawce człowiek nie wie co się z nim dzieje...

zobacz komentowany news »

Jacor

Trzeba zmykać drzwi w mieszkaniach i do klatek schodowych! Na Bestwińskiej w Bloku nr 4 w 1 klatce drzwi są otwarte non stop,poginęło już parę rzeczy z klatek a potem sąsiedzi się nawzajem oskarżają o kradzieże! Jak dbacie tak macie drodzy sąsiedzi...

zobacz komentowany news »

Jacor

A dzieci powyżej 3 lat normalnie płacą? Tj anormalne! Kto przepuścił taki cennik?? W zeszłym roku byłem kilka razy ale w tym roku nie ma mowy...a czemu nie godzina jazdy tylko 45 minut? Barbarzyństwo...wolę jechać do Tychów lub pod Szyndzielnie...

zobacz komentowany news »

Jacor

Co w tym dziwnego? Chyba nic bo przecież teraz tak w Polsce jest że bogatym się daje by mieli jeszcze więcej a biednym się zabiera by mieli jeszcze mniej...

zobacz komentowany news »

Jacor

Ale heca w południowych taka akcja była...popieram komentarz gościa,ten delikwent powinien dostać z 10 pał na tyłek to by od razu wytrzeźwiał!Baran jeden,dobrze że nikomu nie zrobił krzywdy.Jeszcze jedno-koleś jechał w pewnym momencie od krawężnika do krawężnika i to nie jest śmieszne...

zobacz komentowany news »

Jacor

Piękne zdjęcie. Brawa dla autora!

zobacz komentowany news »

Jacor

Wszystkich Świętych

1 listopada Dzień Wszystkich Świętych obchodzimy
i jak co roku na grobach swych bliskich znicze palimy,
a coraz ich więcej po tamtej stronie mamy,
po prostu coraz młodziej umieramy.
80 lat życia staje się rzadkością,
coraz częściej ludzi w średnim wieku klepsydry goszczą.
Ludzie na różne choroby cywilizacyjne umierają,
oraz w wypadkach swe życie oddają.
Choć wojen w naszym rejonie nie mamy,
to sami się chemią zabijamy,
bo żywność różnymi chemikaliami jest faszerowana,
która jest przez nas od dziecka spożywana.
Papierosy setkami też palimy,
czym bardzo sobie i innym szkodzimy.
Za gotówką nie jeden się ugania
i nie widzi że jest bliżej Świętego Piotra spotkania,
bo gdy mamy pracę to w pracoholizm popadamy
i o własne zdrowie wcale nie dbamy.
Stojąc nad grobem dopiero do nas dociera,
co jest warta taka kariera,
że głównie pracą żyjemy
i o najbliższych osobach tak mało wiemy.
Więc 1 listopada nad grobami bliskich się pomódlmy
i nad własnym życiem się zastanówmy...


https://www.youtube.com/watch?v=H4l3Rgq-L1M&feature=related

zobacz komentowany news »

Jacor

Robert79,uważam tak samo jak Ty,to co dotychczas napisałeś to prawda która boli i zobaczysz że zostaniemy zbluzgani i to szybciej niż Ci się wydaje...wiem coś o tym gdy podobnie napisałem półtorej roku temu...pozdrawiam,życzę wytrwałości w tych przekonaniach.

zobacz komentowany news »

Jacor

Jesteś człowieku nienormalny i do tego taki, jak się sam nazwałeś.

zobacz komentowany news »

Jacor

I do tego do kicia na 5 lat dla opamiętani a jak nie pomoże to ręce odrąbać by za kółko już nie wsiadł...

zobacz komentowany news »

Jacor

Ty się myy o mnie nie martw bo ja mam keyboardów w domu więcej,niż Ty zapasu papieru toaletowego...
A tak w ogóle to w Pszczynie było na prawdę dużo ludzi w porównaniu z wczorajszym dniem w B-B gdzie też byłem. Sprzedałem parę rzeczy,dużym zainteresowaniem cieszyły się oryginalne kasety magnetofonowe których sprzedałem dużo. Patrząc po innych kramach,dało się zauważyć ze sprzęt rtv także miał duże wzięcie.
Myślę że u nas też uda się zorganizować taką wyprzedaż,albo Pchli Targ by się nazywało inaczej :-) ;-) Jeśli znajdzie się co najmniej jeden/jedna chętny/chętna,czyli żeby było nas dwoke albo i więcej,to podejdziemy w kilka miejsc,które mam na myśli i zapytamy o możliwość zorganizowania takiej akcji.Proszę o kontakt na maila: jacorekczdz@interia.pl
Proszę o poważne zgłoszenia.

zobacz komentowany news »

Jacor

Albo u Jędruli w piekle...:-) :-) a tak na poważnie to fajny pomysł,tylko gdzie w Czechowicach znaleźć miejsce na takie coś?Może przy jakiejś szkole?

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275