Prezentacja klubowicza

albaaa

Czechowice

W klubie od: 31.07.2011
Ilość komentarzy: 45
Ilość postów: 492
Ilość wyświetleń: 49910

...
Niektórzy ludzie są tak biedni,że jedyne co mają to pieniądze...

Formularz kontaktowy


Komentarze (45)

albaaa

Po za tym jak możesz się doczytać pies pomaga dzieciom , rodzice zadowoleni więc?

zobacz komentowany news »

albaaa

blondyneczko a co cię obchodzi co kto robi z własną kasą?

zobacz komentowany news »

albaaa

Haha! Gratulacje dla drużyny i zaręczonych :D

Fajny pomysł :P

zobacz komentowany news »

albaaa

W maseczkach do szkół? Tylko stresują te dzieciaki :/ Może (ale to może) w szkole się nie zarażą ale w autobusie,sklepie nawet w domu już tak. Przynajmniej reklama dla szkoły jest.
Świńska nie świńska chodzi o przypadki gdzie występowały powikłania po grypie a wszyscy od razu,że świńska...

zobacz komentowany news »

albaaa

Drobny ma sporo racji,przemyślcie jego słowa.
Radzę też poczytać archiwum, Pan Czader ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać.
Potrafi powiedzieć nie kiedy inni krzyczą potulnie tak .
Śmierdzi manipulacją :)

zobacz komentowany news »

albaaa

Ktoś kto kupuje alkohol z niewiadomego źródła mimo tylu tragicznych historii ,ostrzeżeń, nagłośnienia sprawy jest po prostu idiotą !!! :)

zobacz komentowany news »

albaaa

Rodzice zdrowych dzieci Może dajcie szanse dzieciakom niepełnosprawnym! Sami jesteście rodzicami ,nie macie w sobie ani odrobiny empatii? Przecież dzieci chore nie są gorsze! A przy okazji jaka to będzie lekcja tolerancji dla waszych maluchów. Nie mówcie "nie bo nie" zastanówcie się. Nie można być samolubem i myśleć moje dziecko jest zdrowe więc mam w d... .

zobacz komentowany news »

albaaa

Zbieramy!Zbieramy!

zobacz komentowany news »

albaaa

Aaaa! Trzeba było tak od razu! Teraz już wiemy dlaczego opłaty za wodę i ścieki poszły w górę no i jeszcze podatek od nieruchomości...

zobacz komentowany news »

albaaa

Już jacyś właściciele chcieli pozwać tvn czy do procesu doszło?nie wiem...
Moim zdaniem sprawa zostanie zamieciona pod dywan i wątpię czy macie Państwo jakieś szanse z prawnikami TVN-u.
Szkoda mi męża właścicielki wydawał się ok i pewnie teraz pluje sobie w brode bo KuchenneRewolucje to był chyba jego pomysł...

zobacz komentowany news »

albaaa

A ja gratuluję Państwu determinacji :) ale w takich sytuacjach ręce opadają...
Postawy policji nie skomentuje... ciekawe jak się będą tłumaczyć gdy te zbiry posuną się o krok dalej i gdy komuś naprawde stanie się krzywda....

zobacz komentowany news »

albaaa

Klasyczny "przekręt nigeryjski" poczytajcie o tym w necie za nim wyśmiejecie oszukanego.

zobacz komentowany news »

albaaa

Wyrazy współczucia dla rodziny...

zobacz komentowany news »

albaaa

parko
tak to już jest gdyby nie uratowali drugiego samochodu właściciel pewnie byłby oburzony ",że stali i się patrzyli a mogli przecież szybe wybić..."
Ludzie niczego nie doceniają !

zobacz komentowany news »

albaaa

@bok
Mi się wydaje czy Ty jesteś podły? Nikt z nas niewie co się dokładnie stało a piszecie takie rzeczy , że ręce opadają...
Gdzie są rodzice ktoś pyta,"małolaty szukające mocnych wrażeń"... hmmm ciekawe jakie będą wasze dzieci skoro jest przyzwolenie na gwałty i obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 roku życia bo narazie krytykujecie dziewczyne(nie wiedząc co się stało,nie znając szczegółów) a zachowania gwałciciela nie potępiacie.Dziwne.

zobacz komentowany news »

albaaa

WoW!
Łowy udane faktycznie...

zobacz komentowany news »

albaaa

Po wysłuchaniu tego wywiadu jestem naprawde w głębokim szoku nierozumiem jak mozna byc tak podłym człowiekiem (mam na mysli matki tych dzieci) ... straszne!

zobacz komentowany news »

albaaa

W końcu coś pozytywnego :)) gratulacje

zobacz komentowany news »

albaaa

Biały powodzenia ja oczywiście trzymam kciuki :) i naprawde do wszystkich "krytyków" nie mam pojęia gdzie wy w nim widzicie dzieciaka , który wykonuje utwór "Cz-Dz"

Powinniśmy go wspierać niepodoba sie? Można to napsać w sposób kulturalny bez jadu... Krytyka jest też ważna ale prawdziwa a nie takie szambo jak piszą niektórzy...

Brawo i tak wygrałeś ten program wiesz to :)i masz racje najważniejsze jest to co będzie po...;)

zobacz komentowany news »

albaaa

Wiedziałam,że znajdą się mohery,które przyczepia się do wuuulgaaaryzmów:P
Uprzedzająć,wiem wiem dzieci wchodza i słuchają tylko,że dzieci to nie takie słowa znają.

Edzia ty taka katoliczka i takie słowa,na samochód mówisz? haha!
Powtórze kobieto pieprzysz jak potłuczona,nie podoba się to po co tu wchodzisz?

Kawałek dobry i szczery

zobacz komentowany news »

albaaa

loki bierzesz sobie ten kawałek aż tak do serca, czyżby był o Tobie ? :P ludzie więcej dystansu

zobacz komentowany news »

albaaa

Kornik Ciebie się po prostu nie da czytać!

zobacz komentowany news »

albaaa

złodziejska "szajka" 15 i 17 lat , BOSZE!!!!!! Dzieci lepiej już przed tymi komputerami siedzcie

zobacz komentowany news »

albaaa

Upierdzielić rączki to więcej po cudze nie sięgnie i ręki na kobiete nie podniesie!

zobacz komentowany news »

albaaa

szybko się wypala jak i szybko można ja złamać mowa o zapałce...

zobacz komentowany news »

albaaa

Zapałka... hmm szybko się wypala jak i szybko gaśnie
niestety będę kolejną nie zadowoloną osobą to nie zawiść ani nasze wieczne "polskie" narzekanie po prostu z logo daliście ciała Panowie...

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275