Prezentacja klubowicza

mariakania22

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 25.12.2010
Ilość komentarzy: 259
Ilość postów: 1
Ilość wyświetleń: 24098

Formularz kontaktowy

Komentarze (259)

mariakania22

żeby wszystkie bloki, domy i instytucje w naszym kochanym mieście były takie kolorowe...och te marzenia

zobacz komentowany news »

mariakania22

Ksiądz Isakowicz-Zaleski jest człowiekiem, który nie boi się mówić prawdy...tej okrutnej i zapomnianej...przeczytajcie czym zajmowała się UPA ilu w imię nacjonalizmu wymordowała NIEWINNYCH LUDZI...a temat współpracy księży z Bezpieką...patrzymy prawdzie w oczy jak powiedział poeta... Ksiądz to też człowiek i ma swoje słabości, jednak powinien wykazać się odwagą i moralnością...gdy tego brakuje wkrada się chęć zysku, sławy, popularności. Różne są powody naszych słabości, jednak gdy krzywdzimy drugiego człowieka, bez względu czy jesteśmy chrześcijanami, ateistami czy muzułmanami to tak nie wolno...ZWYKŁA LUDZKA PRZYZWOITOŚĆ...

mariakania22

Pamiętacie te zajęcia na warsztatach, prace dyplomowe...oj to były czasy. Zawsze szło dobrze...szkoda tego, to kawałek historii. ale niestety takie czasy...oj szkoda, szkoda. Pozdrawiam rocznik 1975 z Resortówki;)

mariakania22

Na temat Panowie, na temat. Szkoda, że nie ma pomnika...ale może gdyby mieszkańcy, tak jak przed wojną sami zebrali pieniądze, można by postawić taki pomnik. W budżecie miejskim nie ma pieniędzy na tego typu inwestycje. Nie ma się co czarować. Dobrze, że wciąż pamiętamy o historii. Wczoraj byłam na uroczystościach Święta Niepodległości w sąsiedniej Pszczynie. Mało ludzi, a było tak pięknie...Hymn, Rota, kilku starszych wiekiem żołnierzy walczących w II wojnie światowej..zabrakło tylko mieszkańców..

mariakania22

Jak Oni przejdą przez remontowany wiadukt?

mariakania22

Osoby poszkodowane w pożarze są już w domu...

mariakania22

I dobrze, że w końcu wzięli się za to śmierdzące wysypisko...

mariakania22

Trudno mi nadążyć, nie rozumiem o co tyle hałasu;)

mariakania22

Ach ta dzisiejsza młodzież! Szacunku nie ma do własnego życia i drugiego! Wstyd. Powinni im zabrać prawo jazdy DOŻYWOTNIO aby już nigdy nie stanowili zagrożenia przez swoją głupotę i bezmyślność!!! Byłaby to przestroga dla innych śmiałków, którym się wydaje, że są lepsi. jak to później się fajnie siedzi na imprezie i opowiada ile ja to wypiłem i jechałem....oj MŁODZI LUDZIE NIEŁADNIE!!!!!!!!!!!!!!!

mariakania22

Drewno załadowali do taczek, a siekiera po to żeby drewno porąbać

mariakania22

A wracając do sedna - to piękny ten nasz kościółek w Południowych!!!!!

mariakania22

Wiara katolicka jest bardzo piękna i mądra - pełna dobroci, miłosierdzia, poświęcenia i szacunku. Wystarczy przeczytać 10 przykazań. Mamy być dobrymi ludźmi - to wszystko. Po co te złośliwości i uwagi? Każde wyznanie - Adwentystów, Świadków Jehowym - nie jest gorsze ani lepsze. Jest inne. Jednak i tam tez wyznacznikiem jest dobro. A zasłanianie się, że nie chodzę do kościoła, nie uczestniczę w Eucharystii - bo nie lubię księży, bo to kler itp. - każdy z nas jest tylko i aż człowiekiem. Wiem duszpasterze powinni wykazywać się szczególnymi cechami, ale któż z nas jest bez winy? Pozdrawiam szczególnie ciepło Gemini1 Duo.

mariakania22

Panowie, przestańcie się czepiać się jeden drugiego. Komentarze nie są od dogadywania jeden drugiemu tylko merytorycznego podejścia do sprawy. Jeśli nie macie zdania w temacie czytanego artykułu to nie zabierajcie głosu. Po co ?

mariakania22

Po co te złośliwości. Takie ankiety są normalnością w każdego rodzaju projektach.

mariakania22

Jest szansa, że jeżeli ławników będzie zbyt mało, zorganizowany zostanie kolejny nabór. Niech wszyscy zainteresowani śledzą prasę.

mariakania22

Szkoda, że odpadł zespół Dzień Dobry. Są świetni. A porównanie Kory do kapeli podwórkowych wydaje mi się zupełnie nietrafione. Dzień dobry to świetna kapela, muzycy są wyszkoleni, mają wielki talent i mnóstwo wrażliwości.

mariakania22

Mój ukłoń w strone władz miasta - będą nowe miejsce pracy. Tak trzymać.

mariakania22

Chyba każdy z kierowców ma na swoim koncie takie "spanie" za kierownicą. W tym przypadku niestety zdarzył sie wypadek.

mariakania22

pijesz nie jedź...jedziesz nie pij, przechlapane maja tylko prawdziwi alkoholicy, bo oni nigdy nie trze,źwieją

mariakania22

Gratulacje Panie Burmistrzu!!!!!!

mariakania22

powinni to naprawić, źle to wyglada, jest zepsute od baaaardzo daaawna

mariakania22

Dziura jest juz od dwóch tygodni i nic nikt z nia nie robi...ja już w nia raz wpadłam, w niedzielę wyborczą

mariakania22

Huuura PO wygrało. Nasi góra;)

mariakania22

hi hi jak jesteś taki mądry to sam napisz hi hi hi

mariakania22

Wypalanie traw jest szkodliwe, a wszystkie owady są pożyteczne...

mariakania22

A mnie się kampania podoba...jest wesoło i kolorowo. A po co panowie te nerwy? To wszystko jest niczym w porównaniu z wiecznością. Proponuję zejść nieco z tonu i zacząć widzieć drugiego człowieka, a nie tylko czubek własnego nosa. Życie jest takie krótkie i takie piekne, tylko my nie umiemy z niego korzystać....

mariakania22

Gemini 1 Duo zobacz czy Cię nie ma gdzie indziej, jesteś bardzo złosliwy

mariakania22

Do Gemini 1 Duo - jesteś bardzo niekulturalną osobą...z wszystkiego niezadowolony, nieszczęśliwy...kogos mi przypominasz;(

Powrót

Nowi klubowicze

Chudley

Ligota
w klubie od: 2020.09.17

Trewor1974

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2020.09.15

Hobbysta

Czechowice - Dziedzi
w klubie od: 2020.09.13