Prezentacja klubowicza

mariakania22

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 25.12.2010
Ilość komentarzy: 259
Ilość postów: 1
Ilość wyświetleń: 24096

Formularz kontaktowy

Komentarze (259)

mariakania22

Gratuluję odwagi, pomysłu i zapału;)

zobacz komentowany news »

mariakania22

Precz z monopolistami;)

mariakania22

a własnie, że księża grobel jest w Ligocie

mariakania22

To proszę pomóc i powiedzieć swojej babci, dziadkowi, starszej sąsiadce o takich sprawach...

mariakania22

Znam te bibliotekę i wielkie gratulacje. Szczególnie dla tak uzdolnionego Mateusza. Brawo!!!!! Trzymam kciuki.

mariakania22

Na Słowackiego budują Kaufland...na Mickiewicza faktycznie remontują żłobek. Kradzież przy Kauflandzie to kolejna w tym sezonie;(

mariakania22

Dobrze, że w nowym żłobku jest więcej miejsc. Dla młodych mam to wielki problem stanąc wobec wyboru: praca czy pozostanie w domu...z reguły wobec braku wsparcia ze strony babć mamy wybierają toen drugi wariant...niestety

mariakania22

Koledzy komentatorzy - mniej jadu proponuję;) źle się czyta, że wszyscy złodzieje, kłamcy itp. To mi przypomina retorykę komunistów mili PANOWIE!!! Więcej kultury i uśmiechu życzę. Mamy dzisiaj piękny dzień!!!!

mariakania22

Wójt jest osobą publiczna, więc zaglądanie do kieszenie samorządowców jest bardzo ciekawe. I dobrze, ze o tym piszecie. Jestem jeszcze ciekawa o stan majątkowy radnych i

mariakania22

Ja też uważam, że mamy coraz mniej pieniędzy i nowe sklepy...hm z jednej strony wybór, ale z drugiej brak wyboru;)

mariakania22

A może w końcu ktos napisze coś miłego...nie mogę juz czytać tej wszędobylskiej krytyki...odpuście ludziska;)

mariakania22

Skoro biblioteka jest najlepsza w POlsce to decyzje władz zwierzchnich nie powinny być krytykowane. Równiez czemuś służą. A głowna wina jest taka, że wciąz nie ma nowej dużej bibliotei, o której sie tylko pisze a nic w tym rodzaju sie nie robi. A wielka szkoda.

mariakania22

Szkoda ze Polacy nie zostali mistrzami Europy. Mialabym dziś 20 tys zł w kieszeni. Postawiłam na POlaków 100 zł , a było przebycie do 200. Oj szkoda, szkoda. Wielkie brawa dla Hiszpanii, należąło im sie ;)

mariakania22

jest szpital w czechowicach, szpital specjalistyczny jednego dnia to falmed

mariakania22

A mnie sie pomysł podoba. I trzymam kciuki za organizatorów żeby sie udało. Co wy widzicie w tym złego? Hymn i hejnał fajna sprawa.

mariakania22

Wielkie straty, żal rannego.

mariakania22

A ja Panią Magdę lubię. Uważam, ze to kobieta z "jajami" i nieźle wymiata w kuchni. A gdy przyjeżdża do danej restauracji to przecież i właściciel i pracownicy wiedzą z kim mają do czynienia i jaka jest formuła programu. Najpierw wszystko co jest złe na pierwszy plan bez znieczulenia, później praca z ludźmi żeby poprawić co jest złe i w końcu reklama;) Ja myślę, że każdy właściciel może trochę ścierpieć żeby było lepiej. To szkoła życia. Niech każdy spróbuje to przełożyć na swój zawód. Pozdrowienia.

mariakania22

Mnie się pomysł bardzo podoba;) Pozdrawiam. Mam nadzieję, że wytrwają, bo to dzisiaj;) Pozdrawiam

mariakania22

Ciekawe co Biały zaprezentuje na półfinałach...tego samego tematu ciągnąc nie może, bo byłoby nudno i jury pewnie przyznałaby, że to już znamy. Trudny wybór.
Dla mnie wszystko dobrze, tylko proszę Cie Biały nie używaj tylu wulgarnych słów wobec Matki swojego Dziecka. To nie o to w tym chodzi...sam wiesz to najlepiej;) Zluzuj! Takie jest moje zdanie. Przyjemnie było posłuchać;) Chociaż nie lubię i nie słucham rapu;) Trzymam kciuki i jak bede miała okazje obejrzeć program to wysle SMS...

mariakania22

W poniedziałek byłam w urzędzie, płaciłam podatki. I co zobaczyłam? Kto zgadnie? Nowe auto Pana Burmistrza. Piękne. Eleganckie. Myślę sobie, skoro gminę stać na takie auta nie jest źle. I dobrze, że nie jest źle. Gorzej gdyby było źle. A wy pomyślcie zanim coś piszecie,. Wątek prezerwatyw jest przykry i nie na miejscu. Dlaczego w Was tyle złości i gniewu? Cieszmy się, że gminę stać na ciekawe pomysły! A cóż jest złego w konkursie na logo. Uspokójcie hormony, weźcie parę głębszych oddechów i idźcie na spacer...a nie wypisujcie głupot, wstyd mi, że jesteśmy na jednym portalu;(

mariakania22

Najlepszy jest zółw na ostatnim zdjęciu...buty w reku i uśmiech na twarzy;)

mariakania22

Przejeżdżam tamtendy odkąd sie przeprowadziłam do Ligoty;) Koszmar. Mam nadzieję, że Pan Burmistrz Kołoczek, który tamtędy też przejeżdża spróbuje załatwić te sprawę...szybko, bo jest duzy kłopot

mariakania22

Biblioteka dziecięca jak zwykle na medal. znam i gratuluję

mariakania22

Głupota ludzka nie zna granic...

mariakania22

Gratuluję Panie Marku

mariakania22

Lordzie - pracowniku urzędu - a gdzie mamy zgłaszać jak się jeździć nie da...miło się rozmawia, jak można zmieniać często samochody....

mariakania22

Po co sie Jacor denerwujesz głupimi wpisami..odpisując sam nakręcasz tę niezdrowa machinę. Czasem na mój komentarz są pomuje wylane i co...nic

Powrót

Nowi klubowicze

Chudley

Ligota
w klubie od: 2020.09.17

Trewor1974

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2020.09.15

Hobbysta

Czechowice - Dziedzi
w klubie od: 2020.09.13