Prezentacja klubowicza

mariakania22

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 25.12.2010
Ilość komentarzy: 259
Ilość postów: 1
Ilość wyświetleń: 27792

Formularz kontaktowy


Komentarze (259)

mariakania22

Chcecie mieć Wojsława, to będziecie mieć Wojusia, Wojususia....w szkole będzie Wojem lub Wołem (bo tak krócej i prościej).może czasem Bołem..na szczęście zmiana imienia kosztuje parę złotych.
Ktoś tu mądrze napisał, że rodzice zapominają, że dziecko dorasta....tyle pięknych imion jest...ach Ci rodzice...a później się dziwią, że dziecko nie chce chodzić do przedszkola lub szkoły...bo śmieję się z Niego, a On nic nie mówi, żeby im przykrości nie robić....zmieńce swoje imie na WYMYŚLIŁEM WOJOSŁAWA LUB WYMYSLIŁAM WOJOSŁAWA

zobacz komentowany news »

mariakania22

My z Czechowic postrzegamy Białego jako kolesia, czasem ziomala. Lubimy go lub nie. Wywołuje emocje. I dobrze. Bo chłopak robi karierę. Jeśli prześledzicie losy różnych artystów to też w ich lokalnych społecznościach byli wytykani palcami.

Uważam, że Biały niech tworzy, ćwiczy, tworzy, ćwiczy. Bo tylko to może przyczynić się do rozwoju Jego kariery. A to, że wystąpił w CKM. Jest chłopak pełnoletni, to czemu nie. Ja CKM nie kupuję, Białego nie słucham, ale uważam, że idzie słuszną drogą. Niech MU tylko woda sodowa nie zawiruje to będziemy mieć kolejna postać z Cz-Dz. Dzici na zadanie w rubryce "Znani mieszkańcy Czechowic-Dz" napiszą biogram Białego....

A wszystkich malkontentów, złośników, krytyków wrzucam do jednego wora i podpisuję krótko ZAZDROŚNICY;)

zobacz komentowany news »

mariakania22

Gratulacje da wszystkich!!!!

zobacz komentowany news »

mariakania22

Samochody małą literą, np. fiaty, czerwone bmw, to ferrari, ale: samochód marki Mercedes, w salonie BMW - dużą". Tak więc autor teksty się nie pomylił;)

zobacz komentowany news »

mariakania22

Jeśli to przekształcenie pomoże firmie to ok. Nie znam się na tym, wierzę tylko, że nasi włodarze wiedzą co robią. Nie jest łatwo dziś zarządzać gminą.

zobacz komentowany news »

mariakania22

Do nazwania są jeszcze dwa ronda. To "mini" obok SK oraz to na Bestwińskiej.

zobacz komentowany news »

mariakania22

Zzaaazdrośnicy! he, he, he, he

zobacz komentowany news »

mariakania22

Dobrze, bo w miejscu lodowiska w czasie wakacji straszy. A w naszej gminie jest paru uzdolnionych tenisistów jak np. Wrzoł. Miejmy nadzieję, że młodzi pójdą w Jego slady;)

zobacz komentowany news »

mariakania22

Wspaniałe wydawnictwo...gratuluję Autorowi...

zobacz komentowany news »

mariakania22

Obecny komisariat nie jest w dobrym miejscu. Gdyby powstał tam komisariat byłoby super. Teraz jest to miejsce, wybaczcie za określenie, ale wielkim kibelkiem od psów. Chodzą panie i panowie ze swoimi pupilami, które to załatwiają (czyt. robią kupy). I niech nikt mnie nie przekonuje, że wejście w takową kupę daje szczęście. Bo ja bym była już milionerem - czasem tamtędy chodzę. Nikt ie sprząta po swoim psie, każdy właściciel ma to gdzieś...
P.S. Co wyście się tak uparli na tę Straż Miejską.

zobacz komentowany news »

mariakania22

PIS są fanatykami, a PO nie.

zobacz komentowany news »

mariakania22

Sa gminy w Polsce gdzie przyłącze kosztuje 100 zł, bez względu na ilość metrów z kanalizacji do domu.

zobacz komentowany news »

mariakania22

Mam nadzieję że będzie więcej mieszkań dzieki temu, nie każdego stać na własny dom;)

zobacz komentowany news »

mariakania22

Do bleble: istniały, poczytaj a nie kwestionuj tylko dlatego, że nie...jakie to pisowskie - nie, bo nie

zobacz komentowany news »

mariakania22

Pani Beata popisała się pod tą wersją, o która jest teraz tyle afery. Chodzi o trasę, która ma powodować, że zlikwidują kopalnię....
PIS nie jest dobrą formacją polityczną. To partia ludzi bezwzględna, podporządkowana Rydzykowi, który manipuluj ludźmi. Bardzo boli mnie, że zasłania się wiarą, a sączy się strużka nienawiści i konformizmu. To oportuniści i malkontenci. Ich mocną stroną jest nowomowa.
I choć nie lubię PO to nie mam wyboru. Pisanie co było dobrego za PIS-u potwierdza moje powyższe słowa.
To takie smutne.
Ktoś pisała, że Doda i Wojewódzki są głupcy. Powiem tak. Gdyby tak było nie zaszliby tak daleko, że znają ich niemal wszyscy. Wywołują skrajne emocje. Brawo. Jak politycy.

zobacz komentowany news »

mariakania22

Nie będzie mnie na tym spotkaniu a zapytajcie proszę w moim imieniu dlaczego jako burmistrz Brzeszcz podpisała się pod tą trasą S1, która teraz obowiązuje i za którą teraz o mało nie zlinczowali obecną Panią Burmistrz, fundując Jej przy okazji referendum.
Dla PIS zaczęła się kampania. Tylko niech odpowie rzeczowo....


Gdy wygrają wybory, pani Beata ma stołek ministra lub wicepremiera.

PO dla mnie to konieczność z powodu bezwzględności PIS-u. Dla mnie to ludzie, którzy przypominają dawnych braci-komunistów. PO trupach do celu....

zobacz komentowany news »

mariakania22

Nie podaje się danych, bo trzeba udowodnić winę. Gdy to piszę przypomina się fotoreportaż w Dużym Formacie. Na kilku stronach, kilkadziesiąt zdjęć ludzi, którzy zostali skazani na śmierć, a w efekcie nie byli winni. Dopiero jednak badania DNA wykazały ich niewinność.

zobacz komentowany news »

mariakania22

Przepraszam bardzo, ale menele są wszędzie. W każdym zakątku świat. Są i będą, dopóki Słońce nie wypali naszej planety. A czy burmistrz, prezydent, wójt danej miejscowości ma osobiście jeździć i wywozić meneli, grzecznie prosząc o zmianę trybu życia. Kochani, problem tkwi w alkoholizmie i nabytej bezradności. Tak jest łatwiej i przyjemniej. Pobudka na kacu i dalej w świat.

To nie jest problem na już i na chwilę. Nie da się go rozwiązać jednej osobie. Rozmawialiście kiedyś z menelem, złodziejem czy innym opryszkiem, odmieńcem? Po co? Odwrócić się, wytknąć palcem i wrócić do normalności, zgrzytając zębami na rzeczywistość.

Wiem, Matka Teresa nie żyje, ale spróbujmy zmieniać otoczenie od zmiany w sobie. Cokolwiek dla każdego to znaczy. I przestańmy się żreć...

zobacz komentowany news »

mariakania22

Pełne wyniki na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach

zobacz komentowany news »

mariakania22

Ciekawy, rzeczowy wywiad...

zobacz komentowany news »

mariakania22

Szanowni panowie u panie - to nic, ze nie macie podwyżki od 10 lat...ja też. A bycie radnym to chyba bardziej rodzaj misji i służby niż zarobkowej pracy. W ulotkach, gazetkach przed wyborami piszecie o ideach itp., co chcecie zmieniać, na co chcecie mieć wpływ. Dlatego ja to tak odbieram. O sytuacji w kraju i naszej gminie wiedzieliście chyba wcześniej niż miesiąc temu...takie tłumaczenie mnie nie przekonuje. Jesteście opłacani z publicznych pieniędzy dlatego musicie wiedzieć, że każdy Wasz ruch będzie obserwowany...

zobacz komentowany news »

mariakania22

Siedziałam bez mała te dwie godziny jak oczarowana. Przeniosłam się w czasie i przestrzeni. To było coś bardzo mądrego i ciekawego. Moim marzeniem jest przemierzyć te drogę. Myślę, że kiedyś się ono ziści. Dziękuję pani Kmiecik-Wronowicz za tę piękną lekcję pokory, radości, odnajdywania siebie w tak trudnych chwilach...ja, ból, cisza, przyroda - tego sie nie zapomina. Jeszcze raz dziękuję

zobacz komentowany news »

mariakania22

Do Nyczu: po co te złości i gniew? Każdy z nas róznie reaguje na rózne sytuacje...

zobacz komentowany news »

mariakania22

Pełny bak samochodu, do tego dwa kanistry i przez ponad miesiąc jeżdżę za darmo...mam nadzieję, że nie pójdę za to do więzienia, ale przyznam się po cichu, że jak widzę te ceny paliwa to też mi się chce odjechać bez płacenia......

zobacz komentowany news »

mariakania22

I oto kolejna bardzo pożyteczna inicjatywa pań z mojej ulubionej biblioteki;)

zobacz komentowany news »

mariakania22

Bardzo dobry pomysł. Popieram. I aby częściej w naszym mieście odbywały się tego rodzaju imprezy. Dla Kogoś;)

zobacz komentowany news »

mariakania22

Malkontenci hi hi ha ha ...a może w końcu go wyremontują i co łyso Wam będzie

zobacz komentowany news »

mariakania22

Trzeba podejmować wszelkie środki aby uratować nasz dworzec - bez względu czy robią to władze, politycy itp. Fajnie gdyby przyłożyli się do tego celebryci z naszego regionu.

zobacz komentowany news »

mariakania22

jak centrum Burzeja jest centrum czechowic to jestem facetem....centrum gminy to centrum mojego ukochanego Bronowa, szkola, osp, biblioteka, sklep, nowoczesny plac zabaw i wszystko jest piękne;) a jakich fajnych ludzi mam wokół....

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

michjarz1

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

michjarz

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275