Prezentacja klubowicza

ad_fontes

czechowice-dziedzice

W klubie od: 15.07.2009
Ilość komentarzy: 15
Ilość postów: 54
Ilość wyświetleń: 16561

Formularz kontaktowy


Komentarze (15)

ad_fontes

Do widza:

To nie są akcje, w których jeden milioner filantrop po cichu przekazuje 20.000 zł.
To są akcje, w których my mieszkańcy możemy się wykazać, przekazując indywidualnie zupełnie niewielkie kwoty. Nagłośnienie akcji powoduje, że więcej osób może przekazać swoje pieniądze na szczytny cel, przez co w sumie z niewielkich kwot można uzbierać kwotę znaczną i pomóc skutecznie potrzebującemu.
Pozdrawiam!

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Do widza:
Dzięki burmistrzowi, bo wpadł na pomysł uhonorowania Piotra Beczały takim tytułem i poprosił członków Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa o zebranie podpisów wśród mieszkańców.
Oczywiście podpisało się bardzo wielu mieszkańców, którzy w większości nie są członkami tego stowarzyszenia.
Uchwała rady miejskiej nie dopuszcza w tym przypadku inicjatywy burmistrza. Trzeba było zebrać podpisy mieszkańców. Nie twierdzę, że to jest wielki wyczyn, ale mógł to zrobić każdy i to już dawno temu. Zrobił to dopiero Marian Błachut. Podpisałeś się na liście, którą przygotował właśnie on, jako mieszkaniec, nie jako burmistrz. Twój podpis rzeczywiście nie był czymś pracochłonnym, ale przygotowanie całej akcji już tak.

Co do pytania ile nazbierało Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa pieniędzy poprzez ostatnie akcje charytatywne?

1) Na czechowickie Hospicjum Domowe 14.070 zł
2) Na protezę dla Krzysia Wrony 17.500 zł

www.ni.org.pl

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Do widza:

Człowieku, ten piękny wieczór był właśnie dzięki burmistrzowi i "jego świcie".
Wymyślili i zrealizowali swój pomysł - nadanie Piotrowi Beczale tytułu i zebranie stosownych podpisów.

Nie widzę w tym nic politycznego. MDKowi można z pewnością podziękować za udostępnienie sali, techniczne nadzorowanie koncertu i prowadzenie przez p. Bielaczyc.

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Gemini nie wiem gdzie mieszkasz, ja w Czechowicach i mogę powiedzieć, że moja droga jest czarna. Nie wiem co Ty chcesz posypywać? A nawet jeśli jutro rano będzie odrobinę biało, to nie widzę problemu. W końcu mamy zimę. Nie widzę potrzeby marnowania pieniędzy gminnych na przesadne odśnieżanie.

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Jeśli chodzi o logo i gadżety to jest to rzecz gustu. Jednym się podobają, innym nie.

Ale warto chyba zauważyć, że w związku z całym projektem sporo tego wszystkiego powstało i to w większości za pozyskane środki zewnętrzne.
"Wartość projektu to 27.207,17 euro, z tego dofinansowanie z Unii Europejskiej wyniosło 23.126 euro."

Co do jakości zdjęć, to się zgodzę, że Czecho mogło zamieścić zdjęcia lepszej jakości (choćby takie jakie zamieścił urząd na swojej stronie) oraz prezentację z propozycjami wykorzystania logo, hasła i gadżetów
http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/download/20120928/1pre.pdf

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Miła informacja. Super!

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Bardzo podoba mi się program. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mikkel, zupełnie Cię nie rozumiem. Piszesz, że miasto powinno promować naszych lokalnych wykonawców. Co robi miasto? No właśnie chce wypromować lokalnych wykonawców poprzez stworzenie Oratorium Czechowickiego - po czym Ty to krytykujesz i nazywasz "jakimiś cyrkami z hymnem". Powiedz, słyszałeś to oratorium? A może uważasz, że nasi lokalni wykonawcy sobie z tym nie poradzą? Nie podobają Ci się gwiazdy na Dni, ok. Napisz co Ci się podoba, może ktoś to uwzględni w przyszłym roku. A tak poza tym mylisz pojęcia herb, godło i logo. Poczytaj sobie o tym wcześniej, a potem się wypowiadaj.

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Trzeba było przeczyć program imprezy wraz z opisem: "będzie to okazja do zapoznania się z ofertą regionalnych gospodarstw rybackich". W programie można przeczytać, że będą pokazy, konkursy i zabawy - to wszystko było. Organizatorem jest Lokalna Grupa Rybacka i pewnie stąd taka nazwa. Ryb było niewiele, ale impreza była przednia :-)

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Cilo:
Ale bzdury wypisujesz. Podaj źródło tych rewelacji! Kłamstwa od początku do końca.

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Ja też bardzo cieszę się, że powstanie ładne centrum handlowo-usługowe. Bardzo dobrze, że inwestorem jest nasz mieszkaniec. Życzę Panu Burmistrzowi jak najwięcej takich kolegów, którzy zainwestują w naszym mieście! Pomyślcie tylko co by było gdyby taki drobny żuczek był burmistrzem... Nic tylko budowałby noclegownie i domy socjalne... Tylko skąd brałby na to pieniądze?

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Ile chcesz przykładów? Choćby ostatnio stworzony przez Ciebie wątek na forum "30 tysięcy zł na nieistniejący klub sportowy!". Już w samym tytule kłamstwem jest kwota 30 tys. zł oraz że LKS Ligota Centrum nie istnieje.

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Drobny żuczek napisał: "Pytaj o program, to co mogę Ci wytłumaczyć, postaram się zrobić, chociaż to orka na ugorze, ale może coś pojmiesz?"
Pytam go więc o program, a on stosuje uniki, zmienia temat, zasłania się innymi kandydatami, wykazuje się wielką arogancją ("może coś pojmiesz").
Tak, może coś pojmę jeśli mi normalnie odpowiesz na pytania.

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Byłam pewna, że drobny żuczek coś tu negatywnego napisze i nie pomyliłam się. Twoja nienawiść żuczku w końcu Cię zje od środka. Że Ci się chce pisać te wszystkie kłamstwa i intrygi. Już teraz wiem dlaczego PO spuściła Cię na drugie miejsce na liście, promując Pana Jacka Puchałę.

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Drobny żuczek napisał:
"Ok, zajmijmy się więc programem Alicji Ogiegło po kolei". Zgodnie z jego prośbą tak uczyniłam. Zadałam kilka pytań i żuczek się rozłożył.
A ja mam więcej pytań. Czy Pani Alicja Ogiegło nadal jest za zburzeniem pomnika braterstwa broni, czy też jej główny doradca Fryderyk Czader doradził zmianę stanowiska? A może informacje burmistrza (o czym głośno było swego czasu np. w Gazecie Czechowickiej) zmieniły jej zdanie? Bardzo mnie to ciekawi...

zobacz komentowany news »

ad_fontes

Początkowo nie chciałam się wypowiadać w tym temacie, bo nie mam nic przeciwko Pani Alicji, ale żuczek mnie sprowokował idealizowaniem tego programu. Skoro przepisujesz tematy z forum do komentarzy pod artykułami, zrobię tak samo.

Zadam parę pytań (część spraw jest już poruszona w innych wątkach):

1) Jakie to drogi wojewódzkie znajdują się w naszym mieście?
2) W jaki sposób będzie finansowane Biuro Pomocy Prawnej, bezpłatne dla mieszkańców "których nie stać na korzystanie z Kancelarii"? Czy to biuro będzie zajmowało się każdym tematem? Ilu ludzi będzie zatrudnionych w biurze? Jaka będzie odpowiedzialność tego biura? Proszę o podanie jakiegoś przykładu takiego biura w Polsce.
3) W jaki sposób "wymusimy" różne rzeczy na instytucjach typu PKP?
4) Kosztem czego "zwiększymy nakłady na turystykę"?
5) Jak obniżymy koszty wywozu odpadów komunalnych, prowadzonego przez prywatne firmy?
6) Jak "rozwiążemy problem bezpańskich psów w gminie"? Zainwestujemy w straż miejską?
7) "Zadbamy o to, aby żadne dziecko nie było głodne w szkole." Czy "wiemy" jaka jest skala ubóstwa w gminie i ile środków obecnie przeznaczamy na dożywianie dzieci?

To na razie tyle..

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275