Prezentacja klubowicza

Lawrion

czechowice dziedzice

W klubie od: 20.03.2009
Ilość komentarzy: 38
Ilość postów: 195
Ilość wyświetleń: 57440

Formularz kontaktowy


Komentarze (38)

Lawrion

I znów ta Lipowska.Myślę,że próg zwalniający i ograniczenie do 20 km/h wystarczy :)

zobacz komentowany news »

Lawrion

No a ''róbta co chceta'' wychodzi z worka i jeszcze teraz będzie przeprowadzał kolejną zbiórkę...

zobacz komentowany news »

Lawrion

Kto zapłaci za wyrządzone szkody??Mam nadzieje,że sprawcy.Barierki muszą być naprawione!!

zobacz komentowany news »

Lawrion

Ja na temat tego pomnika nie wiem nic...Niech się na czecho.pl ukarze jakiś artykuł odnoszący się do tego pomnika.Bo tak naprawdę dla nas młodych to nie ma znaczenia czy bedzie czy nie.Gdyby go ktoś wysadził lub wywiózł w pi...u to myślicie,że ruscy by zrobili afere na całą Polskę?Raczej nie i by się pewnie nie dowiedzieli...Takie Putinowskie pierdzenie..

zobacz komentowany news »

Lawrion

A wiecie,że na dnie tego stawu są potopione stare urządzenia górnicze?Np. wagoniki..Mało kto o tym wie.I skakali tam na łeb :o

zobacz komentowany news »

Lawrion

Najwięcej znów odzywają się Ci,którzy ''chodzą'' do kościoła.Piszecie,że parking powinien być już dawno.Oj mylicie się.Nawet nie znacie całej sprawy.Nie jest tak,że powiemy: ''budujemy parking dzisiaj!''- i jest.Wiecie ile trzeba było na to pozwoleń?? O ile się nie mylę Ks.Proboszcz walczył o to 3 lata i sam o tym mówił więc widać kto chodzi na Msze w niedziele i słucha ogłoszeń.Na samą wycinkę drzew trzeba było mieć mnóstwo pozwoleń..A co do firmy to faktycznie trochę się opóźnili..no ale cóż ważne,że parking w końcu jest.

zobacz komentowany news »

Lawrion

Czy mi się wydaje czy na tym drugim zdjęciu kilka osób jest bez głowy? 0_o

zobacz komentowany news »

Lawrion

Jedrula tak będzie tam bruk.Pamiętam jak pod koniec lat 90-tych zerwali tam asfalt i mieli już wtedy remontować ten most :D Po tylu latach się doczekał.Tylko szkoda,że nie będzie chodnika po obu stronach:[ Koszty?

zobacz komentowany news »

Lawrion

Takk.. jak by były stare czasy ''K'' to przyjechałby star z milicją spałowaliby ich di krwi wywieźli do lasu i zostawili.Może wtedy by się czegoś nauczyli i zastanowili na drugi raz.Niestety w tym kraju użycie siły wobec przestępcy jest praktycznie nie możliwe.Jeszcze Ciebie pozwie i okażesz się winny.I jak w tym kraju mamy czuć się bezpiecznie?

zobacz komentowany news »

Lawrion

Wszyscy się śmiejecie jak zawsze ateiści mają najwięcej do powiedzenia :/ Nabyłem tę książkę i nie żałuje.Ciekawa homilia i naprawdę dziękujemy za ponowne przybycie do naszej Parafii:) Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

Lawrion

a moze by tak nasi bohaterowie podjechali z pompami pod przejscie pod torami i wypompowali wode,ktora juz stoi tam tydzien???!czy kogos musi przejechac pociag zeby ktos sie tym zainteresowal??????

zobacz komentowany news »

Lawrion

http://www.polskapogoda.eu/index.php?site=news_comments&newsID=328

zobacz komentowany news »

Lawrion

http://www.polskapogoda.eu

zobacz komentowany news »

Lawrion

re alien: Jakie 6-7 lat?? o.0 o ile mnie pamięć nie myli to chyba 3 lata temu były remontowane.Przecież je kuli prawie całe i wyglądają jeszcze gorzej niż wcześniej.Powtarzam.W tym miejscu powinny być schody takie jak w bielsku.Metalowe!!!

zobacz komentowany news »

Lawrion

No to pięknie :/ .... [*]

zobacz komentowany news »

Lawrion

Najpierw to pomyślcie o remoncie torów...

zobacz komentowany news »

Lawrion

wow!!!!!!!!!!!!!! o____o

zobacz komentowany news »

Lawrion

pewnie ktoś go podp...lił,i dobrze

zobacz komentowany news »

Lawrion

Big Band wiecznie żywy:D a czasy kapci już minęły?:)Pozdrawiam były uczeń Oxfordu za torami : )

zobacz komentowany news »

Lawrion

To już jest paranoja...Ministerstwo transportu P0winno za to beknąć ale cóż będzie jak zawsze..Przecież nic się nie stało,wszystko jest w porządku:)

zobacz komentowany news »

Lawrion

re: bulgulator...: Z drugiej strony Hutnicza nie będzie na razie remontowana ponieważ będą tam prace wykonywane związane z kanalizacją.A z drugiej strony stan tej ulicy pozostawia wiele do życzenia jednak jest wiele ulic,które potrzebują natychmiastowego remontu i nie mają 70m tylko kilkadziesiąt m.in. Szkolna..

zobacz komentowany news »

Lawrion

0j ateiści ateiści..zawsze macie najwięcej do powiedzenia

zobacz komentowany news »

Lawrion

Gdybyście sprzątali po sobie było by ok.Wszędzie leżą butelki,paczki po czipsach....[śmierdziele na deskach] heh

zobacz komentowany news »

Lawrion

Mogę się założyć,że za pół roku pojawią się pierwsze pęknięcia:)

zobacz komentowany news »

Lawrion

Mam nadzieje,że ta dziewczyna przejrzy teraz na oczy i nie będzie się zadawała z takim debilem

zobacz komentowany news »

Lawrion

To jak autobusy beda jezdzic?

zobacz komentowany news »

Lawrion

Tiry na tory.......będzie bezpieczniej

zobacz komentowany news »

Lawrion

Wysypcie tam na środek 2 tony ziemi i już rondo gotowe

zobacz komentowany news »

Lawrion

Chcieliście Tuska i P0 to teraz Ci co na niego głosowali niech nie narzekają..

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275