Prezentacja klubowicza

lordR

Czechowice - Dziedzice

W klubie od: 04.06.2008
Ilość komentarzy: 208
Ilość postów: 1096
Ilość wyświetleń: 235062

Formularz kontaktowy


Komentarze (208)

lordR

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 23-02-2012 godz. 11:17 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §4

zobacz komentowany news »

lordR

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 23-02-2012 godz. 11:16 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §4

zobacz komentowany news »

lordR

oficjalne mówię admini opanuj się Fleme pochodził z Zaolzia, parodia i wykasuj post proszę bardzo

zobacz komentowany news »

lordR

ojj mi nie o to chodzi, i mam co robić, a czecho czytam bo chce wiedzieć co się dzieje, i nie muszę się wysilać żeby zobaczyć błąd, a moim zdaniem jest to brak szacunku do czytelnika, to nie są chochliki tylko niedbalstwo

zobacz komentowany news »

lordR

marianka a co przeszkadza Ci to?? admin kasuje moje komentarze, nie podając przyczyny jak tylko zauważę jakiś błąd, jeżeli tak to powinien chodź podziękować, wstyd adminie

zobacz komentowany news »

lordR

adminie dlaczego został usunięty mój komentarz, proszę o wytłumaczenie, po raz kolejny po prostu zniknął

zobacz komentowany news »

lordR

w sumie to jutro już będzie po śniegu:)

zobacz komentowany news »

lordR

"Śnieg na dachach jest groźnym obciążeniem dla konstrukcji nośnej dachu. Jeden metr sześcienny puchu śniegowego waży do 200 kg, śniegu mokrego 700-800 kg, a lodu ok. 900 kg. Należy pamiętać także, że mokry śnieg jest cięższy od białego puchu"
popadam w kompleksy jak to czytam, skoro podane są ciężary poszczególnych stanów skupienia wody to po co jeszcze to ostatnie zdanie, zresztą cały artykuł to masło maślane

zobacz komentowany news »

lordR

bosi na znak przyjęcia surowszej reguły zakonnej, cóż nazwa trochę śmieszna:)

zobacz komentowany news »

lordR

Zgodnie z art. prawem osoba, która uchyla się od obowiązku ochronnego szczepienia psów przeciwko wściekliźnie podlega karze grzywny
tak było napisane wcześniej żeby wszyscy widzieli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! adminie to nie fer, że usuwasz komentarze, proszę o podanie paragrafu który naruszyłem

zobacz komentowany news »

lordR

dlaczego mój komentarz został usunięty nie rozumiem

zobacz komentowany news »

lordR

niektóre dowcipy są niesmaczne, a ja lubię się śmieć pozdrawiam

zobacz komentowany news »

lordR

bardzo gorący, a co to ą ozdoby boczne jak to wygląda:) znów od marianki mi się dostanie:)

zobacz komentowany news »

lordR

trochę słaby ten żart, ale ok niech będzie

zobacz komentowany news »

lordR

marianka a Ty co znajoma admina, ja się nie biorę za redaktorowanie i zdaję sobie sprawę, że polonista ze mnie żaden, ale jak ktoś się za coś bierze to niech przeczyta co napisał a nie z błędami ortograficznymi zamieszcza

zobacz komentowany news »

lordR

jakim trzeba być głupkiem żeby dać taki komentarz, ani to śmieszne ani związane z tematem, nie wytrzymałem i już, żuku przecież nikt za ucho cie tam nie przyprowadzi, i milcz jeżeli tak się masz wypowiadać, bo twierdzisz że jesteś inteligentny ale pokazałaś, że ani trochę

zobacz komentowany news »

lordR

owszem kierowca musi przepuścić pieszego na przejściu oznaczonym, ale nie raz się już spotkałem że ktoś wtargnie na przejście a samochodu nie da się zatrzymac w sekundzie chodź jedzie się 50 km/h

zobacz komentowany news »

lordR

nie znacie tematu a najwięcej gadacie, wyjazdy są o 3,4 rano. po drugie wasz podatek starcza na tyle co nic tak więc bez przesady, a opony macie pewnie 5 letnie z bieżnikiem ledwo widzialnym.

zobacz komentowany news »

lordR

w Czechowicach nie ma ul. Katowickiej

zobacz komentowany news »

lordR

1."W niedzielę złodziej odwiedził cukiernią przy ul. Kolejowej"
2. odmiana powinna brzmieć ul. Kostki Napierskiego
3. ogólnie tekst pod względem składni słaby

zobacz komentowany news »

lordR

ja Miodka tylko w tv widziałem i może kiepsko piszę ale redaktor tego tekstu to dał czadu...

zobacz komentowany news »

lordR

mieszkanka odśnieżanie chodników zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości należy do właściciela posesji przy której jest chodnik a wiec zapytaj społeczeństwa naszego czy odśnieżył każdy co do niego należy

zobacz komentowany news »

lordR

użytkownik a skąd to wiesz droga Ci powiedziała czy jak??? :)

zobacz komentowany news »

lordR

Outlander masz rację i u nas w Gminie tak jest:)

zobacz komentowany news »

lordR

wypowiadają się ci co orientują się jak wygląda akcja zima:) i z pretensjami że płacą podatki tylko prawda jest taka że ich podatek to nawet na jeden przejazd nie starczy.

zobacz komentowany news »

lordR

aj tam brzydalu daj spokój drogi mają być czarne i suche przecież to połowa lutego na jakim świecie Ty żyjesz:)

zobacz komentowany news »

lordR

nie rozumiem jednego (niech mi ci mądrzejsi wytłumaczą) policja powinna być utrzymywana z budżetu państwa, wypowiadają się ty zapewne wyborcy PO, to ja myślę, że do Donia powinni uderzyć dlaczego policja nie jest wyposażona w sprzęt, miasto może pomóc a o ile pamiętam nie tak dawno 2 nowe radiowozy przekazało policji.

zobacz komentowany news »

lordR

jestem ciekawy jakby zestawić Pana dietę z pensją sprzątaczki, ciekawe było by porównanie, proszę aby Pan przedstawił swoje osiągnięcia w działalności radnego oprócz tego "wspaniałego" pomysłu

zobacz komentowany news »

lordR

tylko ja z lata jestem:(

zobacz komentowany news »

lordR

żółto niebieskie barwy królewskie:)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 554

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275