Prezentacja klubowicza

lordR

Czechowice - Dziedzice

W klubie od: 04.06.2008
Ilość komentarzy: 208
Ilość postów: 1096
Ilość wyświetleń: 234937

Formularz kontaktowy


Komentarze (208)

lordR

racja, rezerwa pozdrawia....

zobacz komentowany news »

lordR

Tomcio bredzisz chłopcze, przetarg na to był wygrali najtańsi (najkorzystniejsi) polecam poczytać http://www.eurzad.czechowice-dziedzice.pl/eurzad.seam;jsessionid=E903246CB6D5997539BE8E581E2C6F69?cid=35233

zobacz komentowany news »

lordR

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Włoch zarabiał 1500 Euro i 6 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys Euro za metr kw. mieszkania i 80 tys Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna to 334 euro, minimalna placa w Irlandii 1462 – przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie – od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy ( wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemu się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu Polak jest tanim najemnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach niższych niż w UE. i jeszcze bileciki w górę, a niby promowany jet transport zbiorowy:)
CNG dobry pomysł dla społeczeństwa i środowiska.

zobacz komentowany news »

lordR

jestem ciekaw czy peugot był właściwie zaparkowany

zobacz komentowany news »

lordR

nie ważnie kiedy, ważne że otwarli:)

zobacz komentowany news »

lordR

kmiot to ja a ty baran jakich mało, zero argumentów tylko wyzwisko oczytany ul. Błachuta pamiętasz :)

zobacz komentowany news »

lordR

no to właśnie sam nie znasz wszystkiego... człowieku prześladowanie religii to twoja obsesja, człowieku zacznij dostrzegać pozytywy a nie marudź tylko

zobacz komentowany news »

lordR

tak tak, a Ty wszystko przeczytałeś i znasz wszystkie książki na pamięć, i baran to Ty bo jak się pisze nieswojego to są przy tym obowiązujące zasady, udajesz mądrego a gówno wiesz

zobacz komentowany news »

lordR

i że niby to Twoje??? jakbyś był taki mądry to byś napisał z czyj to utwór i ogólnie do czego to ma być????

zobacz komentowany news »

lordR

drobny badasz nasz psychikę a co Ty lekarz jesteś psychiatra, to Tu powinieneś sobie zbadać łeb. po drugie skąd wiesz jakie ja zasady wyznaje w życiu. po trzecie wystapiłeś z KK jak taki cwaniak jesteś???

zobacz komentowany news »

lordR

uczono ale nie nauczono, twoja psychika jest zjechana sam nie wiesz co mówisz, człowieku czy jakby ci ktoś powiedział że kupa to jedzenie to byś zjadł, to na tej samej zasadzie jest święcenie śmieci, a i zapomniałem przecież żuki żywią się kupą:)

zobacz komentowany news »

lordR

widzę, że jednak jesteś złośliwy i nierozgarnięty, zastanów się co mówisz...... wyzywasz innych od matołów a sam teraz nie zabłysnąłeś, może lepiej by było ogrodzić ten teren a ten syf przywieźć do Ciebie i kazać posegregować wtedy będziesz maił zajęcie i nie będziesz tu pisał takich rzeczy.

zobacz komentowany news »

lordR

on też ma trochę racji, chodź by Czechowice stolicą Polski zostały to i tak byście narzekali, więcej optymizmu:)

zobacz komentowany news »

lordR

no wiem wszystko jest możliwe jak sami to będziemy spłacać to lepiej nie gadać:(

zobacz komentowany news »

lordR

Pożyczka z NFOŚiGW została zaciągnięta na sfinansowanie wkładu unijnego do projektu "Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice", który będzie wynosił 115 mln 829 tys. 614 złotych. Pożyczka ta zostanie spłacona właśnie środkami z dotacji UE (z Funduszu Spójności).
Albo jestem już tak głupi że nie rozumiem albo tak łatwo mną manipulować, teraz pożyczamy kasę żeby mieć swój wkład w realizację zadania, jak zrobimy zadanie dostaniemy dotacje i spłacimy pożyczkę jak tak z tego wywnioskowałem a jak tak nie jest to proszę mnie oświecić:)

zobacz komentowany news »

lordR

żuku nie złamuj mnie i czytaj ze ze zrozumieniem..........

zobacz komentowany news »

lordR

żuku tunel nie jest gminy to i nie może Gmina ponosić wydatków na niego to lamanie dyscypliny finansowej

zobacz komentowany news »

lordR

powiem tylko tyle ceny wody i ścieków pójdą ostro w górę

zobacz komentowany news »

lordR

widzę, aż za dużo tylko co można zmienić od nerwów przeszedłem na obojętność.....

zobacz komentowany news »

lordR

jestem ciekawy jak to wygląda z przetargami w temacie ocieplania.....

zobacz komentowany news »

lordR

Tu muszę się zgodzić z Żukiem, zaraz będą podwyżki cen wody i ścieków, trzeba z czegoś spłacić pożyczkę, to racja będzie drogo.

zobacz komentowany news »

lordR

no ale narzekanie, przecież to jest nie Straż Miejska, a Straż Drogowa bo tylko fotoradar obsługują a mandat to już poza kompetencjami:)

zobacz komentowany news »

lordR

a może watro by było zaapelować do Straży Miejskiej,żeby zainterweniowała w kwestii aut oblepiających to skrzyżowanie, do mieszkańców którzy biorą udział w konkursie hodowcy roku i nie przycinają roślinności, która zasłania wyjazdy z dróg, i może trzeba było by coś zrobić żeby tych luster nie rozbijali a nie przeprowadzać akcję wymiany. zresztą zgodnie z przepisami jak już zostało wcześniej zauważone nie powinno się parkować na skrzyżowaniu tak więc ten apel to trochę śmieszny:)

zobacz komentowany news »

lordR

i z czego się tu cieszyć jak Tusk mówi, .ze on rozumie że ludziom ciężko żyć bo jego córka zarabia 4 tyś i spłaca kredyt i on widzi jak jej ciężko,a co mają powiedzieć ci co za 1000 pracują, będzie jeszcze gorzej niż było. UE już kasą sypać nie będzie, zobaczycie jakie ceny towarów i usług będą, ale cóż taka wola narodu.

zobacz komentowany news »

lordR

nie rozumiem tego wytłuszczonego tekstu o co w nim chodzi:)

zobacz komentowany news »

lordR

czecho kocham Was, a może do tej pory też były sprztane, faktycznie macie gorący temat, że przystanki będą sprzatane, parodia.....

zobacz komentowany news »

lordR

Jakie zebranie wyborcze, przecież niedawno było, ale czecho jak zwykle.... drobny a czy byłeś na jakimś zebraniu swojego osiedla????

zobacz komentowany news »

lordR

zebrania, plany i tak to nic nie da bo jak przychodzi co do czego nikt nic nie wie, szkoda czasu i pieniędzy.

zobacz komentowany news »

lordR

Ciekawe kiedy przejadą po Kasprowicza i popatrza kto stoi na zakazie, to miasto jest jedyne tak trzymać przynajmniej w absurdzie przodujemy:(

zobacz komentowany news »

lordR

Jacorek, ja naprawde niechce być wobec niego złośliwy ale to co on pisze prosi sie o komentarz bo nie mozna tego tak zostawić

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275