Forum

Temat: Marian burmistrzem

Nika10

Czechowice-Dziedzice

Postów: 71

Data: 22.11.2010; 09:23

Wiem że nieoficjalne no ale prawie pewne....Cóż, ja się nie wstydzę że na niego oddałam głos bo wybór był jakby między dżumą a cholerą...Myślę jednak że Ala mogła mieć większe poparcie gdyby nie ciągłe agitowanie na nią na tutejszym forum. A tak przy okazji jeśli zostanie wierna swoim przekonaniom politycznym to kto wie jak będzie za 4 lata ...Czechowiczanie nie są głupi i nie w smak im jak ktoś co wybory zmienia kolor frakcji wyborczej

marcinmoog

Cz-Dz

Postów: 178

Data: 22.11.2010; 09:31

No cóż. Zespół RAJ nadal wygrywa, mimo, że nie ma nic ponadto do zaprezentowania. Niestety demokracja, więc muszę się z tym pogodzić, i także z tym, że barman Janko dalej będzie jego Strażnikiem.

gall

czechowice-dziedzice

Postów: 1496

Data: 22.11.2010; 09:33

Weź przestań bredzić, zmiana jest normą nowoczesnej cywilizacji , to nie negat, tyle że nie dla zakutego betonu, a taki zakutyzm niebezpiecznie w Czechowicach zwyciężył .
Pani Ogiegło była za słaba aby to rozkuć, a i ludzie za mało świadomi ,gdzie nas obecna ekipa prowadzi. Parafianizm górą , do społeczeństwa obywatelskiego jeszcze daleka droga.

Nika10

Czechowice-Dziedzice

Postów: 71

Data: 22.11.2010; 09:34

Ale zespół raj to chyba p. Radny Żelazny... No cóż mam jeszcze cichą nadzieję żeby choć trochę Rada się zmieniła.... Niech będą dalej z tego RPW ale NOWE osoby...

Misiak

Yelowstone

Postów: 199

Data: 22.11.2010; 09:44

Gdyby Ogiegło miała coś konkretnego do zaprezentowania to miałaby większe poparcie. Poza tym nie oszukujmy się forum czecho nie jest poważną jednostką opiniotwórczą, dlatego uważam, że opinie nie miały większego wpływu na wyniki wyborów. Z całą pewnością nie w skali całej gminy.

gall

czechowice-dziedzice

Postów: 1496

Data: 22.11.2010; 09:50

W tym problem , że pan Błachut też nie miał nic konkretnego do zaoferowania , jak cała reszta. Forum nigdy nie dorówna opinitwórczo KK i co się będziemy oszukiwać, o to i tylko o to chodzi.Watykańczycy są na fali najbardziej na prowincjach i gdzie bieda i my się niestety do tych regionów zaliczamy, mimo że w sercu Śląska.

podnozekbu...

Czechowice-Dziedzice

Postów: 106

Data: 22.11.2010; 10:10

Oj biedaku-tylko Ci współczuć.Totalny brak klasy.W cywilizowanym świecie nawet najwięksi przegrani potrafią pogratulować zwycięstwa>Nawet Prezes Jarosław jak jeszcze był na prochach pogratulował Prezydentowi Komorowskiemu wygranej.Oj nie tak uczy Platforma!!!

gall

czechowice-dziedzice

Postów: 1496

Data: 22.11.2010; 10:22

Podnóżku, jakoś nie czuję się przegrany. Mój świat nie kończy się na Czechowicach DZ. I nie zaczyna u "pana "na Urzędzie.

podnozekbu...

Czechowice-Dziedzice

Postów: 106

Data: 22.11.2010; 10:26

Mój też nie,ale ubaw mam super.I to by było na tyle na dzisiaj-nie mam w zwyczaju kopać leżącego.Pozdrawiam serdecznie.

Maleficus

Czechowice;/

Postów: 310

Data: 22.11.2010; 10:44

a kiedy będą wyniki wyborów do rady miejskiej?

niezadowolony

czechowice-dziedzice

Postów: 29

Data: 22.11.2010; 10:54

PANIE KWAŚNY JAK WIDAĆ CZAS WYCOFAĆ SIĘ Z POLITYKI. NIE POMOGŁY BILBORDY, PLAKATY A CO NAJWAŻNIEJSZE NIEUCZCIWA I AGRESYWNA KAMPANIA.JEDNAK MIESZKAŃCY CZECHOWIC TO INTELIGENTNI LUDZIE .BAY BAY

_nikt_

czechowice

Postów: 32

Data: 22.11.2010; 11:30

gall - co do Irlandi /albo tuskolandi /wyjeżdżasz ? - powodzenia .

gall

czechowice-dziedzice

Postów: 1496

Data: 22.11.2010; 12:31

Dobra refleksja , niktom , jak się pomylą,nawet coś sie uda.
Święta Irlandia, wierna watykańska córa klęczy na kolanach i to przed kim ?? Przed zgniłą, liberalną, tolerancyjną i antyklerykalną Europą. Błaga o 12 miliardów euro na przetrwanie. Wyznaniowe, klęcznikowe państwo, wierne Watykańczykom w najwymyślniejszych „wartościach” spadło na dno piekła. Mam nadzieję , że Polska nie pójdzie w kierunku takich zakutych , parafialnych prowincji , jak Czechowice i unikniemy losu irlandzkiej siostry.

punto

czecho

Postów: 88

Data: 22.11.2010; 12:52

Przecież pisałem, że Marianek wygra, mało kto mi wierzył. Wygrał, bo nie było dobrych kandydatów. Nie byłem za nim , a reszta kandydatów to dla mnie wielka niewiadoma.
A Czechowice niech teraz zmienią nazwę na Mariankowice , będzie przynajmniej śmiesznie.

gasior86

Czechowice-Dziedzice

Postów: 91

Data: 22.11.2010; 13:29

Drodzy Błachuto- uwielbiacze, mam do was prośbę wskażcie choć jedno osiągniecie burmistrza. Z tego co pamiętam obiecywał obniżkę cen wody i zerwanie umowy z RPWIK w tychach, a wyszło ze cena wody poszła do góry. MDK no cóż wyszła stodoła z ładnym wejściem. Drogi, jedyne które zostały wyremontowane do powiatowe i to osiągniecie powiatu a nie Mariana. A posadził kwiatki, ale to każdy głupi umie. Powódź marudził ze ma tylko dwie łódki na gminę, a ciekawie kogo to wina.

Piotr82

Czechowice-Dz.

Postów: 220

Data: 22.11.2010; 13:32

gratulacje Burmistrzowi :-)

_nikt_

czechowice

Postów: 32

Data: 22.11.2010; 13:59

gasior86 - wszystko to już był - patrz w przyszłość wytrzej łzy ! trzeba myśleć pozytywnie - nowy stary burmistrz usłyszał krytykę jak nie sam to mu donieśli co o nim mówią i może posprząta tą swoją "stajnie " .- choc patrząc na sklad rady nie jest najlepiej ??

punto

czecho

Postów: 88

Data: 22.11.2010; 14:00

Pomogły mu najbardziej jak zawsze wypasione DNI MIASTA. Marianek to wie jak zyskać poparcie.

gasior86

Czechowice-Dziedzice

Postów: 91

Data: 22.11.2010; 14:03

Ja tam nie płacze. I życzę też sukcesów nowemu staremu Burmistrzowi, może przez te kolejna 4 lata coś mu się uda zrobić. Oby nie tylko kolejna podwyżkę cen wody.

Orion

Czechowice

Postów: 52

Data: 22.11.2010; 15:58

Nie wiem na co liczyli potencjalni rywale b. Błachuta. Za późno rozpoczęte kampanie wyborcze, praktycznie zerowy kontakt z potencjalnymi wyborcami.

Odnośnie samego zwycięzcy, otrzymał mój głos z prostego powodu. Dla mnie okres 4 letni nie jest okresem wystarczającym aby dokonać rozliczenia jego władzy w Czechowicach. Otrzymuje kolejne cztery lata i mam nadzieję, że nas nie zawiedzie.

Wracając do krzykaczy, że przy p. Ogiegło 'coś by ruszyło'. Ta może jeszcze druga Irlandia? Za długo żyję na tym świecie i w takie bajeczki przestałem wierzyć już dawno temu. Jeżeli Błachut teraz zawiedzie - dostani Pani szansę w następnych wyborach (lub ktoś inny), ale proszę mi nie obiecywać gruszek na wierzbie.

kojo74

Goczałkowice-Zdrój

Postów: 172

Data: 22.11.2010; 17:34

A gdzie jest ten drobny ogiegło żuczek ze swoim pewniakiem ? porażka na całej lini a pyski wielki jak wlot do tunelu !

Piotr82

Czechowice-Dz.

Postów: 220

Data: 22.11.2010; 18:19

po takiej porażce to aż trudno się odzywać, z faktami się nie dyskutuje - mieszkańcy zdecydowali :-)

misieg

Miliardowice

Postów: 1382

Data: 22.11.2010; 18:37

obstawiajmy jaka podwyzka wynagrodzenia nastąpi?? ja bym sie tam nie rozdrabniał i okragła sumke ustawil na poziomie 15000zl...
macie jakies inne typy?

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 22.11.2010; 18:51

Piotrek,a jak tam twoja osobista porażka?
Dostać 20 głosów,ostatni wynik na liście-pewno jesteś dumny i zachwycony.
Cosik cię nie cenią i nie lubią !

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 22.11.2010; 19:14

misieg chyba jesteś blisko,ja bym dorzuciła ponton.Conajmniej taki jak dyrektora MOSiRu :)

reporter

Czechowice-Dziedzice

Postów: 193

Data: 22.11.2010; 23:06

oj ludziska,,,ale wy barany,,,burmistrzem jest ten co ma być i bedzie,,tu nie chodzi o program,,reklamę ,bo jak sie raz zainwestuje to samo leci i marianek bedzie jeszcze 20 lat burmistrzem jesli dożyje,bo to na reke wszystkim i tak nic nie zmieni gdyby był kto inny..Marian jest bezkonfliktowy i o to chodzi a reszta to chłam i nie maja szans,,,chyba że przyjedzie ktoś z Peru i poprzewraca w glowie ludziska,,,he he...tak trzymac jest OK a burmistrz tu nic nie zmieni ani ten ani inny ...Bo jak bedzie kasa to wszyscy sie zabawimy,,,na dni czechowic i o to chodzi,,a plac PKS-u i tak bedzie dziurawy,,,i bezrobotni beda walic w kocioł,,,

reporter

Czechowice-Dziedzice

Postów: 193

Data: 23.11.2010; 19:03

Ja też za Marianem,mimo,że obiecał mi załatwić problem ,no cóż każdy obiecuje bo to nic nie kosztuje i tak to juz jest...

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275