Forum

Temat: Patriotyzm

Clairvoyant

Czechowice-Dziedzice

Postów: 521

Data: 14.02.2006; 21:32

Czy jesteście gotowi zginąć w obronie kraju? Czy jesteście patriotami? Czy warto być patriotą? Co dla Ciebie oznacza "Patriotyzm"?

AND

Data: 15.02.2006; 13:28

Powiem tak. Denerwują mnie te grupki ogolonych i biegających z kamieniami za każdą organizowaną paradą równości palantów uważających się za patriotów... Szacunek dla kraju powinien oznaczać szacunek dla jednostek ten kraj zamieszkujących. Ale jeszcze bardziej mnie wku**** jak ktoś obrażą swój kraj i zachwala to co jest pozanim, niemając pojęcia że w Polsce bądź co bądź ale nie jest najgorzej. Nie wiem czy byłbym gotów zginąć za państwo ponieważ musiałbym być postawiony w takiej sytuacji. A patriotyzm powinien oznaczać szacunek dla Naszego Państwa i jego historii oraz dumę z tego że żyjemy w wolnym kraju i możemy liczyć na respektowanie naszych praw. Ale się rozpisałem:P Hehe

Sliwa189

Czechowice-Dziedzice

Postów: 713

Data: 15.02.2006; 21:39

a ja powiem tak: na lekcjach historii nauczyciele glosza jaki to nasz kraj nie jest zasluzony(slynne bitwy itp.)ale juz o tych zlych rzeczach nie wspomianaja....i w ten oto sposob buduje sie nasz "patriotyzm"...
albo dlaczego wiekszosc ludzi w gimnazjach i starszych tak b. nie lubi niemcow???
bo juz od najmlodszych lat mowi sie ze tyle a tyle razy szwaby nas okupowaly rozbieraly itp itd...ale akurat do tego sie nie czepaim:P

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 19.03.2006; 01:17

Eee... Z tego co mi wpajano, to "ojczyzna nie chce, byś za nią ginął. Chce byś eliminował Jej wrogów". Wiekszość młodych nie lubi Niemców, bo nie miał kto podsunąć książki pod nosek, ew. Przeczytać o TOLERANCJI... No cóż, bywa. Po za tym - żyjemy w XXI wieku, dziś inaczej prowadzi się wojny (chyba, że jest się Ameryką)... A szczególnie z Rosją, ale ciiii... ;]

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 553

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275