Forum

Temat: Zła sytuacja w Przychodni w Południowych, chodzi o lekarza pediatrię.

Jacor

Czechowice-Dziedzice

Postów: 711

Data: 24.11.2014; 20:43

Od dłuższego już czasu , bo od ponad 2 lat nie ma stałego lekarza pediatry w przychodni na Bestwińskiej.
Za czasów mojego dzieciństwa była non stop lek,Teresa Kominek.Teraz sytuacja wygląda tak że w pn jest lek.Tomasiewicz,we wt lek.Skwark, w śr lek.Bartoszek a w pt znów.Lek Tomasiewicz która była kiedyś też na stałe,ale że ma także inne specjalizacje to przyjmuje też gdzie indziej.
W praktyce to wygląda tek że idąc z chorym dzieckiem do którejś Pani doktor,jest diagnoza, przepisanie leków i w czasie leczenia obowiązkowa kontrola...i tu zaczyna się cały problem...idąc do innej Pani doktor niejednokrotnie słyszymy że to coś innego, są zmiany leków albo dołożenie innych lub zmiana dawek , kierowanie do innych lekarzy specjalistów...
W tym roku też bywało że lek.Kominek przyjmowała w jakiś dzień,a w poprzednich dwóch latach lek.Stuczyńska z Falmedu a i bywały takie dni ze nieraz nie było lekarza i trzeba było na Sienkiewicza do przychodni jeździć...
Ludzie to już denerwują z powodu tej sytuacji, głośno się o tym mówi w poczekalni i między sobą...
Tak być nie powinno...lepiej by był jeden lekarz na stałe...każda Pani doktor leczy inaczej a dzieci zamiast być zdrowe to się trują prochami...

McGOGO

Czechowice-Dziedzice

Postów: 41

Data: 24.11.2014; 23:51

Zmień przychodnię.
Ja 15 lat temu zrezygnowałem z leczenia w przychodni na Bestwińskiej bo to był śmiech na sali.
Teraz z całą rodziną leczę się na drugim końcu Czechowic i bardzo sobie chwalę.

sk4

Czechowice

Postów: 301

Data: 25.11.2014; 06:33

Ja jakieś 10 lat temu wypisałem się z tej przychodni i nie żałuję. A lek. Kominek powinna dawno się przekwalifikować

ziumok

Czechowice Dz

Postów: 1067

Data: 26.11.2014; 08:44

Łatwo Wam skazać...przepisz się...

Jak człowiek ma do dyspozycji jedynie bicykl...to nie łatwo balansować pojęciem odległośći w praktyce...dodatkowo z "uszpikanym" plecakiem na bagażniczku...zrozumcie...buhaha ha ha...

Jednakże w zakresie problemu doczesnego...tak zaiście kłującego w oczekujące w nadziei na lepsze jutro serca...

...Jeśli góra nie pasuje Mahometowi...niech Mahomet idzie do innej góry...aniżeli żąda jej przesunięcia...

Jak mądrze mawiał Stefan Pacek...:"Nadmiar ambicji to choroba pychy i samouwielbienia, jej niedomiar to choroba lęku i niepełnej wartości."

Pełne odzwierciedlenie toku myśli przewodniej w temacie tej...jakże iście PRL-owskiej przychodni z jakże widocznymi do tej pory PRL-owskimi oczekiwaniami względem owej...pac-jentów...

Medycyna nie zna tajemnicy wyleczenia...ale zapewnia sobie umiejętność przedłużania choroby...tej większej...jak i tej mniejszej...i lekarz...to lekarz...ten jest dobry...tamten może być jeszcze lepszy...

Zaiste...jak to społeczeństwu nie zależy na zdrowiu dziatw swych...
...uczęszczając do uzdrowicieli do których nie mają zaufania...których nie chcą tolerować...analizując ich,stawiają na niskim poziomie...a NADAL CHODZĄ...narzekają...psy wieszają...upubliczniają Swe chore postrzegania...które to są wewnętrzną sprawą każdego...

...i plotkują...moherują...plotkują...plotkują...plotkują...plotkują...plotkują...

Mike_Tyson

New York

Postów: 285

Data: 26.11.2014; 09:03

ziumok nie jesteś na bieżąco - bicykl idzie na sprzedaż :-D

Jacor

Czechowice-Dziedzice

Postów: 711

Data: 26.11.2014; 15:46

Bardzo mi "miło" że forumowy "wszechwiedzący" się wypowiedział...dziękuję i proszę o jeszcze znaFco Fszystkiego "najlepiej" i ofermo, wpieprzająca się w czyjeś życie, bo swojego nie masz, dawno już zanikło...już teraz wiadomo kim jesteś "fejsukowy przyjacielu" niech cie gęś kopnie...

Jacor

Czechowice-Dziedzice

Postów: 711

Data: 26.11.2014; 15:50

Aha..jeszcze raz taki wpis tu na forum,to na fb upublicznię twoje konto i napiszę km jesteś,pokaże wszystkie twoje występki, obelgi i chamstwo, prostactwo...

ziumok

Czechowice Dz

Postów: 1067

Data: 26.11.2014; 20:42

Czyż ja pisałem do Cię...?

Nie obrażaj człowiecze...nie obrażaj...

Me królestwo nie jest z tej ziemii...

Czasem nasze fobie...menstruacje...biorą górę nade zdrowym rozsądkiem...i pchają nas w zaspy blekockich występków...równoważących niezdrowe epopeje życia często społecznego...

...bądźmy ludzcy...bardziej ludzcy aniżeli płody stwórcy niewierne...sączące winny sok...nie dający słodyczy i posmaku...heroizmu zbłąkania...pierwowzorującego na przodkach wyłaniających z obłędu ludzkiego szczątków populatoryzmu...

Myślaj...analizuj...redaguj...

Hauntedfor...

epicentrum

Postów: 274

Data: 26.11.2014; 20:50

Na tamtym forum był taki zaskoczony emot - powiedzmy że go tutaj zamieszczam równocześnie pytając : Ziumok, Ty masz menstruacje????????

ziumok

Czechowice Dz

Postów: 1067

Data: 27.11.2014; 19:16

Nie mnie ta przypadłość...przypadła...wszak są jednostki gatunku samczego,posiadające wskazujące nań objawy...

...bynajmniej..."szpanujące" w/w objawami...szokując nas...zależności oczywiste uzupełniając...historycznie już potwierdzone...

Wszak człowiek niezmiennym jest...

Nabywając podczas narodzin naturę...pogłębia ją z czasem...przelotem filmu życiowego...melanżu...bo...?





...bo taki jest i jest i jest i jest...żywot jego...misja padołu...

Pzdr...@HauntedFor...

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275