Forum

Temat: Od takich Chrześcijan chroń nas Boże - podpalacz z Jastrzębia Zdroju .

Jacor

Czechowice-Dziedzice

Postów: 711

Data: 05.04.2014; 22:05

Czytając dziś tematy na forum widzę że dalej w temacie Boga i Kościoła wre.
Będę może nieoryginalny ale zakładam temat z tej kategorii i przedstawiam w nim niby wielkiego wyznawcę Boga, zagorzałego katolika, szafarza Komunijnego, kiedyś przykładnego męża, ojca i człowieka a jak się niedawno okazało - bezwzględnego bydlaka, zabójce swojej rodziny...w głowie się nie mieści jak to możliwe...
Upozorować pożar, by zabić rodzinę i dostać za nich odszkodowanie by spłacić długi...
Jak pisze dzisiejszy Super Express,ten typ ma wiele wspólnego z Trynkiewiczem...
Pięknie mówiący zwyrodnialec, na pogrzebie swej rodziny mówił w kościele :

"Dziękujemy za to, że Bóg pozwolił nam stworzyć dom (...) gdzie Ty - Żono, zawsze ciepła, czuła, piękna - byłaś jego ozdobą i ostoją, a ja - czasami poszarpany szaleństwem życia, mogłem wtulać się w Twoje ramiona i znajdować ukojenie w smutku. Dziękujemy za to, że nasza miłość była płodna. Obdarzyliśmy się cudownymi dziećmi i - co jest niezwykłe - pomimo obowiązków nie straciliśmy nic z naszych młodzieńczych zachwytów nad sobą (…)"
Polecam przeczytać cały artykuł...

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/pozar-w-jastrzebiu-zdroju-bestia-z-jastrzebia-jest-jak-trynkiewicz_390268.html

Jak to możliwe? Widać że szatan ma coraz więcej swoich posłanników na tej ziemi...
Boże chroń nas przed takimi...

DooMinator22

Czechowice-Dziedzice

Postów: 181

Data: 05.04.2014; 22:56

Łooo...Boże,,,Kiedy ja sobie...Emmm...Nie,nie o tym chcialem.Czy forum na czecho.pl to jakis portal,moze pseudo portal katolicki??Wchodze tu co kilka dni,niedlugo zapewne w ogole zaprzstane tu zaglladac.Jest wiele innych portalow,for ktore zajmuja sie ow tematyka a na nich wypowiadaja sie ludzie kilkukrotnie inteligentniejsi od was,oraz ze znacznie wiekszymi zasobami wiedzy tam sobie'szczekajcie',bo ja wchodzac na to forum robie to z zamiarem podyskutowania o problemach w naszym miescie,okolicy...No,ale po co ja sie tu unosze jak wy dalej swoje:).

joo

Czecho

Postów: 246

Data: 06.04.2014; 00:12

Jacor- ty przypominasz mi Tomasz Lisa z TVN !!! zapewne jesteś następnym dzieckiem resortowym o którym Polska nie słyszała.

Katolik też może być chory psychicznie!!, tak jak jeden pseudo ekspert od katastrofy smoleńskiej.

Adrianek11

Czechowice-Dziedzice

Postów: 26

Data: 06.04.2014; 11:26

To ja jestem szatanem nikczemniku zginiesz w piekle boga nie ma i nie było pozdrawiam z piekła hłehłehłehłehłehłe

Sylwester2012

Czecho.pl

Postów: 155

Data: 10.04.2014; 06:54

"Boże chroń nas przed takimi..."
Człowieku,zacznij chronić sie przed samym sobą!
Sam jesteś katolikiem na POKAZ!
Twoja frustracja wewnętrzna,fobie względem innych,żale,złorzeczenia, są wizytówką samego szatana.
Nieraz dałeś tu pokaz!
A ty tu chłopino wyskakujesz z jakimiś kazaniami?
Zacznij czytac książki a nie brukowce,ktore są stworzone po to by lasować mózgi w główkach takich jak twoje,co zresztą wspaniale wychodzi!

gaba_

czechowice-dziedzice

Postów: 2112

Data: 10.04.2014; 11:25

Wobec tej koszmarnej zbrodni nie ma histerii i nagonki w mediach i na forach jak w przypadku mamy Madzi, czy Trynkiewicza .
Nie wpisuje się w nagonkę na homoseksualizm i słusznie - pedofilię(świecką),nie wpisuje się w ostentacyjną kampanię ochrony „życia” poczętego i piętnowania „tych morderczyń matek „ (wszystkich kobiet), którym koniecznie trzeba odebrać prawa decydowania o własnym ciele i żuciu. Bogobojni i nie tylko, nie urządzają ołtarzyków pełnych zabawek, laurek, wierszyków, nie słychać o marszach, mszach w całej Polsce.
Ten demoniczny czyn ostentacyjnie „dobrego wierzącego i bogobojnego „ męża i ojca pięciorga dzieci, daje tyle do myślenia, że może lepiej nie myśleć. Po za tym, przykładna, katolicka rodzina z pięciorgiem dzieci – piekłem na ziemi , nie wpisuje się w żadną propagandę kościelną i aktualną politykę rządu ( psychuszki), więc i mas się nie nakręca.

Sylwester2012

Czecho.pl

Postów: 155

Data: 10.04.2014; 12:19

Jacor przyznaj sie że wychowywały cie siostrzyczki zakonne z Zabrza! Świętoje....e zakonnice!
Czarna banda,wszyscy po jednych pieniądzach!
Kamuflować sie to oni potrafią!Ale nadchodzi kres ich wolnych czynów,czas pokuty dla nich,ludzią sie oczy otwierają!

Klubowicz2014

Czechowice-Dziedzice

Postów: 66

Data: 11.04.2014; 14:14

Niestety tacy ludzie byli są i będą wśród nas i tego nie da się od razu tak wykryć bo dobrze się maskują.
Szatan do perfekcji ich sobie kamufluje, tak by mogli uderzyć w odpowiednim momencie. A prawda też jest taka ze więcej takich psycholi jest wśród tych co z Bogiem nic wspólnego nie mają.

A Ty Sylwester2012 co? Z konia spadłeś czy baba nie daje?
Widać że kolejna gnida się pokazała co ino tylko ubliżać umie, typowo dziecinne zachowanie i brak argumentów ,tak krótko można opisać niejakiego delikwenta Sylwestra2012. A jak cie pyrtek swędzi to między drzwi i po sprawie a nie się tu wyżywać na forum, prostaczku.

Kassja

Czechowice-Dziedzice

Postów: 132

Data: 11.04.2014; 15:16

"A prawda też jest taka ze więcej takich psycholi jest wśród tych co z Bogiem nic wspólnego nie mają. "

A skąd te rewelacje? Potrafisz swoje słowa udowodnić? Przeprowadzane były jakieś badania na ten temat?

gaba_

czechowice-dziedzice

Postów: 2112

Data: 12.04.2014; 10:52

Cud na czecho.pl ? Obrońcom łajdactwa w oparach "świętości" zabrakło klawiatury.

Sprawa boromeuszek zabrzańskich powala z nóg, jeszcze bardziej niż mord podpalacza z Jastrzębia.
Tego, kto napisał poniższy artykuł niewątpliwie Duch Św. natchnął. Wszystkim obrońcom, kamuflażom, tchórzom i obłudnikom dedykuje w okazji Świat Wielkanocnych.

"Samorządowcy wspólnie z kuriami robią tzw. miejskie imprezy, urzędnicy biegają do biskupów na kawę, dyrektorzy szkół i rektorzy uczelni ściągają księży na poświęcenie sal informatycznych i wind, burmistrzowie i sołtysi pchają się w niedzielę do pierwszych ławek, żeby ich zobaczył proboszcz.

Nauczyciele i pracownicy kuratoriów udają, że nie wiedzą o katechetach, którzy straszą kilkulatki piekłem, a gimnazjalistom pokazują filmy o egzorcyzmach, po których nie da się spać. Rodzice robią dobrą minę do złej gry, gdy słyszą, że mają złożyć się na prezent dla księdza proboszcza z okazji urodzin, imienin lub jakiejkolwiek innej okazji.

Klerykalizmu nie da się zadekretować, on tkwi w naszych głowach. I nie ma nic wspólnego ani z prawdziwą wiarą, ani z Ewangelią. - Uczciwy katolik powinien być antyklerykałem - powiedział ojciec Ludwik Wiśniewski.

Religia dla klerykała to instrument do zdobywania władzy i pieniędzy.

Ktoś, kto chodzi do kościoła w niedzielę, ma szansę zyskać - szczególnie w mniejszych miejscowościach - dobrą opinię proboszcza i szacunek ludzi. Burmistrz, który pokaże się w kościele, może liczyć na życzliwe słówko z ambony podczas kampanii wyborczej. Dyrektor szkoły (przedszkola, żłobka) woli nie zadzierać z proboszczem, bo może skończyć tak jak dyrektorka przedszkola z Rybnika napiętnowana za "sianie ideo-logii gender".

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,15786528,Na_polski_klerykalizm_i_swiety_Boze_nie_pomoze.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk#ixzz2yetELeVG

Hauntedfor...

epicentrum

Postów: 274

Data: 12.04.2014; 13:34

Nikomu nie zabrakło klawiatury. Po prostu zjeby zostały puszczone przodem.

unforgiven

Czechowice-Dz.

Postów: 253

Data: 12.04.2014; 14:05

Jeżeli widzisz hasło >gaba, to wiedz, że coś się dzieje.
Dzieje się źle pod deklem. Tak zrytej persony ze świecą szukać, może gdzieś na MagÓrce, albo na pastwisku między buChajami znajdzie się takie coś.
gabiasta zapakuje majątek ruchomy w reklamówki z Lidla, wykupi bilet w tanich liniach lotniczych i wylata tam, gdzie jej miejsce. adaptery podróżne.

Bilety lotnicze
Tanie loty do Isfahan
Tanie loty z Rasht
Tanie loty z Iranu od 688 PLN
Bilety lotnicze
Tanie loty z Iranu do Polski od 2397 PLN
Tanie loty z Polski do Iranu od 1938 PLN
Tanie loty z Wrocławia do Iranu od 2722 PLN

Tam na miejscu spotka wielu pobratymców, równie fanatycznych, zaślepionych nienawiścią do wszystkiego co inne niż oni sami, będzie mogła do woli dawać upust własnej głupocie.

Dyskutować z nawiedzonymi fanatykami z forum? Nie mam czasu na dyskusje z matolstwem bleblającym ciągle to samo, szkoda oczu na czytanie pierdołów pozbawionych większego sensu.
Ale jak mają potrzebę rozładowania stresów, fobii i zboczeń w taki sposób, to piszą sobie ile chcą. Lepiej w ten sposób niż tak jak Trynkiewicz.

A nie zapomni tam buChaja podoić i kurom dać hehe.

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3528

Data: 12.04.2014; 20:26

Ale masz jazdę! Piszesz, że nie chcesz z nami dyskutować, a jednak klepiesz tym starym jęzorem. Opanuj się kobieto! W Twoim wieku nie wypada tak się zachowywać. Poświęć trochę czasu wnukom, będą szczęśliwe.

919

****

Postów: 2284

Data: 13.04.2014; 00:25

Małkowskiemu udały się egzorcyzmy nad ludem smoleńskim, demony z nich na forach czwórkami wychodzą.Nie tylko unfoułomowi pod deklem karaluchy grasują, śnią się kury, buhaje,jakiesik górki,loty do Indii i gaba na miotle.Rany boskie, Józefie święty..... litości dla nieszczęsnych, litości !!!
Nie bez przyczyny, katalizatorem złego są zbrodnie demonicznych ulubieńców w habitach. Strach czytać jak agentura obrony wiekuistej czerni wije się w konwulsjach i bluzga na światło i prawdę, którą opętańczo nazywają fobiami, stresem, zboczeniami.
"Omen" , narodowy, polski omen.Ich czas się kończy,prawda na jaw wychodzi, stąd ta diabelska wściekłość i piana z pyska.

Kassja

Czechowice-Dziedzice

Postów: 132

Data: 13.04.2014; 01:00

A ja czekam na merytoryczne argumenty katolików w dyskusji, bo jak na razie oprócz haseł typu "nie chce mi się z tobą gadać", nie macie nic sensownego na obronę KK.

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275