Forum

Temat: Letni relaks...jaki?

ziumok

Czechowice Dz

Postów: 1067

Data: 04.08.2013; 12:56

Relaks jest konieczny...zalecany...

To on ładuje nasze akumulatory...regeneruje siły do dalszych trudów życia codziennego...

Jaki relaks preferujesz...co ładuje Twe baterie chęci...siły...

Spotkanie w zaufanym gronie...rozmowa...zimny napój w upalny dzień...smaczna przekąska...ładna okolica...czyż to nie czysty relaks...?

Jacor

Czechowice-Dziedzice

Postów: 711

Data: 04.08.2013; 21:09

Ziumok, napiszę Ci ze dobry temat założyłeś.Jak najbardziej zimny napój w upalny dzień to relaks,rozmowa także ale dla mnie największym relaksem jest jazda na rowerze na długie trasy, to ładuje mnie i napawa dobrą energią :-) Dziś z rodziną zaliczyliśmy 47 km w 6 godzin odwiedzając piękne Pszczyńskie okolice,zamek, park i całe miasto, a potem w Goczałkowicach malownicze ogrody u Kapiasa. Jak wspomniałeś w temacie, piękna okolica też relaksuje,między czasie smaczna przekąska a na wieczór wspomniany zimny napój i spotkanie w zaufanym gronie...tj właśnie relaks dla mnie :-) Polecam każdemu,bez wyjątków :-) Pozdrawiam.

Magdalenka...

Bielsko -Biała i Czechowice-Dziedzice

Postów: 666

Data: 04.08.2013; 21:11

Koszenie trawy,grzebanie w ogródku:))))

esox

cz-dz

Postów: 360

Data: 04.08.2013; 22:35

Magdalenka, to chyba zaproszę Cię do mojego :) ja tego akurat nienawidzę, ale skoro Ty to lubisz, to ja mogę leżeć wtedy na leżaku i się relaksować :)

Jeden

Czechowice-Dziedzice

Postów: 154

Data: 04.08.2013; 22:54

Magdalenka, a ile masz tego trawnika?
Wykoszony ogród. Praca w ogrodzie. Jakaś robótka we własnym domu czy ogrodzie. Kąpiel. Zdecydowanie zimny napój. Wprawdzie w butelce, ale po kilku dniach w studni nabiera wspaniałego smaku. Dobra kawa. Książka. Cicha muzyka. Wieczorem spacer z psem.
Bez towarzystwa, sam, chwila drzemki w cieniu, wśród świergotu ptaków, szumu drzew.

Magdalenka...

Bielsko -Biała i Czechowice-Dziedzice

Postów: 666

Data: 05.08.2013; 10:45

Mam 20arów działki

Jeden

Czechowice-Dziedzice

Postów: 154

Data: 05.08.2013; 22:30

Ja mam 2 razy tyle. Jaka to satysfakcja, jak już wszystko wykoszone.

DooMinator22

Czechowice-Dziedzice

Postów: 181

Data: 05.08.2013; 23:12

No jak to jaki...Dobre towarzystwo,piwko i wielgachny gibon:D!!!

Sylwester2012

Czecho.pl

Postów: 155

Data: 06.08.2013; 08:20

Ja tam wole rowerek i przejażdżka okolicznymi wioskami.
Samo zdrowie i odprężenie.
Raz w roku rowerek na autko i nad Bałtyk,wtedy przejażdżki promenadami.
Ach sam relaks!

Nyczu

Bielsko-Biala

Postów: 290

Data: 21.08.2013; 11:30

Zacznij grać w badmintona, szachy
A może studia?
Łacina zaocznie, wieczorowo na ławce przy winie?

Demolant

tuż obok

Postów: 1390

Data: 21.08.2013; 13:26

Magdalenka a kogoż ty grzebiesz w ogródku, że tak ci przy tym radosnie? :D

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 22.08.2013; 19:35

Relaks

letnia nuta ............

http://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo



Pierdzidupka

Czechowice-Dziedzice

Postów: 125

Data: 24.08.2013; 09:24

Jak relaks to tylko zimne piwko po robocie to jest to, ide do domu baba ciepła to mi gra. Bo odwrotnie byc nie może nie pomoże Święty Boże, baba ciepła piwko zimne to jest raj, a ja jaj ja ja jaj ja ja jaj to jest najlepszy relaks .

blubek79

czechowice-dz

Postów: 130

Data: 24.08.2013; 11:05

ja proponuję wypad w góry. po całym dniu wędrówki nie masz sił na nic i wiesz że więcej w tym dniu więcej zrobić nie mogłeś. Świadomość że dzień urlopu nie został zmarnowany działa na mnie budująco.
podobnie z jazdą na rowerze. to moja 2 pasja. ustalasz sobie jakiś cel a świadomość osiągnięcia zdziała cuda na samopoczucie.

nie wspomnę, że w obu przypadkach ustalasz swoje tempo. nikt i nic cię nie goni (poza burzą z wyładowaniami). odpoczywasz kiedy chcesz, idziesz sam dla siebie. na szlakach nie spotykasz wszędobylskiej zawiści - wręcz przeciwnie ludzie są raczej uprzejmi (poza częścią kierowców w puszkach).

kefir73

Czechowice-dziedzice

Postów: 44

Data: 24.08.2013; 11:32

Zdrowo się zmęczyć - najlepiej na świeżym powietrzu. Chyba najlepszym relaksem dla ducha jest zmęczenie ciała.
A i z przyjaciółmi zawsze dobrze się relaksować. Z nimi to i letni i jesienny wypoczynek przyjemniejszy. A przekąska też nie zaszkodzi ?
Chyba najlepszy relaks każdy sobie musi sam dopasować ?

Magdalenka...

Bielsko -Biała i Czechowice-Dziedzice

Postów: 666

Data: 24.08.2013; 12:17

I dużo seksu:-))

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 24.08.2013; 17:01

Madziu :

W taki upał

tylko zimne piwo i basen i muza do słuchu

Magdalenka...

Bielsko -Biała i Czechowice-Dziedzice

Postów: 666

Data: 24.08.2013; 19:54

Spoko jaki upał???

Wieje chłodem,zachmurzone,dzień coraz krótszy,,,


Lato sie kończy:-)

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 25.08.2013; 08:05

teraz już spoko upały minęły pogoda normalna

ale w tych upałach

Jaki relaks : jakiś sport amatorski np. rower bieganie wyjazd w góry

delfin

EdenSport

Postów: 180

Data: 25.08.2013; 10:19

Możliwości fantastycznego i do tego czynnego relaksu i wypoczynku jest u nas bardzo wiele.
Dla mnie osobiście oczywiście podstawą od 30 lat jest nurkowanie. Niezależnie od aury, niezależnie od temperatury i od pory roku,tam zawsze jest i tak "mokro", wiec nic nie jest stanie zepsuć zajefajnej zabawy :)
Poza tym tuż obok nas, na Jeziorze Łąka, można popływać na kajakach, rowerach wodnych, żaglówkami lub na desce windsurfingowej albo bezpłatnie (przy posiadaniu własnego skimboarda)wykorzystać znajdujący się tam tor.
Dla koneserów dochodzą różne rodzaje paintballu - począwszy od "kulkowego", aż po elektroniczny.
Możemy skorzystać z kilku kręgielni, rewelacyjnego toru kartingowego (w Bielsku) oraz pięknych tras rowerowych w naszym regionie.
Jeżeli ktoś posiada własny, bezpieczny do tego typu zabaw ogród, można choćby postrzelać z łuku. Bardzo uspokaja, relaksuje i uczy koncentracji i skupienia.
Na lotnisku w Bielsku działa od wielu lat coraz prężniej sekcja spadochronowa (też fajna zajawka). Posiadamy w rejonie sporo szkół paralotniowych. Coraz więcej na naszym niebie lata paralotni z napędem, więc ta forma sportu staje się coraz bardziej popularna.
Coraz więcej ludzi biega dla sportu, lepszego samopoczucie, kondycji czyli zdrowia.
Mamy także swój miejscowy klub morsów, który corocznie zaprasza do dołączenia.
Czegóż jeszcze więcej można chcieć przy tak olbrzymich możliwościach?
Chęci.
Sporo ludzi jest ogólnie zmęczonych, zniesmaczonych życiem, zniechęconych i "zastanych". Dlatego trzeba po prostu najpierw naprawdę chcieć, żeby można było także "móc" :)
Posiadamy swoją, bardzo liczną i powiększającą się cały czas ekipę, która bawi się setnie na różne sposoby przez cały rok. Naszą dewizą jest "z nami nuda się nie uda" i jak na razie faktycznie się to sprawdza.
Trzeba tylko po prostu naprawdę chcieć :)

esox

cz-dz

Postów: 360

Data: 25.08.2013; 10:58

Dla mnie: moczenie kija :)

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275