• 24 października 2010
  • wyświetleń: 2244

MRKS wygrał z Podbeskidziem II

Po emocjonującym i wyrównanym spotkaniu MRKS Czechowice-Dziedzice pokonał na stadionie MOSiR rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała 1:0 (1:0). Gola na wagę trzech punktów zdobył w 37. minucie Mateusz Piesiur. W 75. minucie Krzysztof Michałowski obronił rzut karny, wykonywany przez Mieczysława Sikorę.

Liczna grupa kibiców, którzy wybrali się w sobotnie popołudnie na czechowicki stadion, z pewnością nie żałowała. Choć derbowy pojedynek MRKS-u z rezerwami Podbeskidzia nie obfitował może w dużą ilość sytuacji podbramkowych, to na brak emocji chyba nikt nie narzekał. Ekipa gości, wzmocniona takimi graczami jak m.in. Dariusz Kołodziej, Bartłomiej Konieczny, czy Tomasz Górkiewicz, postawiła gospodarzom trudne warunki, ale Ci kolejny raz pokazali, że nie przypadkiem zajmują pozycję w ścisłej czołówce czwartoligowej tabeli.