• 20 października 2010
  • wyświetleń: 2743

Policjant z Czechowic - judoka

St.sierż. Łukasz Traczyk, policjant patrolujący na co dzień ulice Czechowic-Dziedzic, od kilkunastu lat pasjonuje się judo. Dlatego miło nam poinformować, że w czasie ostatnich X Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters w Judo zajął czołową lokatę.

Do niewielkiej miejscowości Sobótka w województwie dolnośląskim, gdzie rozegrano mistrzostwa przyjechało aż 140 zawodników z Polski, Austrii, Niemiec i Węgier. Nasz kolega wywalczył wysoką, trzecią pozycję w kategorii wagowej do 81 kg.

Łukasz Traczyk uprawia tę dyscyplinę sportu od 15 lat. Obecnie swoją pasję rozwija w czasie wolnym od służby, biorąc udział w treningach w czechowickim Klubie Sportowym Judo. Z powodzeniem startuje w ogólnopolskich zawodach, zajmując czołowe lokaty. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

aka / czecho.pl, źródło: KWP Katowice