• 8 marca 2009
  • wyświetleń: 1129

Czechowiccy judocy w Pucharze Polski

W sobotę, 7 marca we Wrocławiu rozegrano Puchar Polski Juniorów w judo. W pierwszych tegorocznych zawodach bardzo dobrze spisali się zawodnicy K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, którzy trzykrotnie stawali na podium.

Najlepiej zaprezentował się Jakub Kubieniec, zdobywając w kategorii wagowej 81 kg pierwsze miejsce, pokonując wszystkich wysoko notowanych rywali. II miejsca we wrocławskich zawodach zajęli Marcin Partyka (90 kg) oraz Artur Tyc (100 kg), ponadto na siódmej (punktowanej)pozycji zawody ukończył Robert Lindert.

Tak wysokie lokaty dobrze rokują przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, które rozegrane zostaną 5 kwietnia w Opolu.