Wiadomości

  • 10 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1245

Spotkanie z emerytowanymi urzędnikami

W poniedziałek 8 grudnia emerytowani pracownicy Urzędu Miejskiego uczestniczyli w tradycyjnym spotkaniu opłatkowo-noworocznym.

Szacownych gości powitał burmistrz Marian Błachut oraz Skarbnik Miasta Krystyna Wiącek. Organizacją spotkania, w którym uczestniczyło 28 emerytów - byłych pracowników Urzędu Miejskiego, zajęła się Komisja Socjalna.

- Miło mi Państwa powitać i spotkać się z Państwem. To dla mnie bardzo miła okoliczność, tym bardziej, że właśnie od spotkania z emerytowanymi pracownikami Urzędu Miejskiego zaczęło się moje urzędowanie na stanowisku Burmistrza. W 2006 roku właśnie emerytowani pracownicy naszego urzędu byli pierwszymi osobami, które przyszło mi przywitać jako nowy Burmistrz Czechowic-Dziedzic i jednocześnie kierownik Urzędu Miejskiego. Dziękuję za Waszą pracę i zaangażowanie i życzę, by każdy dzień emerytury, na którą Państwo zasłużyli po długoletniej pracy zawodowej, był pełen radości i zdrowia. Burmistrz i Skarbnik Miasta złożyli również życzenia świąteczne i noworoczne.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.