• 11 października 2008
  • wyświetleń: 1364

MRKS: Remis z Błyskawicą

Wynikiem 1:1 (0:0) zakończył się mecz MRKS-u Czechowice-Dziedzice z liderem tabeli - Błyskawicą Drogomyśl.

Bramkę dla czechowiczan zdobył w 69. minucie Grzegorz Sztorc (głową), a dla gości w 56. minucie Piotr Czak (z rzutu wolnego).

Już przed pierwszym gwizdkiem sędziego wiadome było, że mecz może mieć znaczący wpływ na układ tabeli. Drogomyślanie walczyli o utrzymanie pozycji lidera, MRKS zaś o awans do czołowej trójki. Po wyrównanym spotkaniu bardziej zadowoleni byli chyba goście, gdyż dzięki remisowi pozostaną oni na czele.