• 27 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 1215

MRKS odpadł z Pucharu Polski

Po dramatycznym i emocjonującym meczu III rundy Pucharu Polski podokręgu bielskiego, MRKS po dogrywce przegrał z BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (1:0, 1:1).

Jedyną bramkę dla czechowiczan zdobył w 39. minucie Grzegorz Sztorc, dla gości gole strzelili Dariusz Rucki (90+3), Damian Chmiel (103), oraz Mateusz Żemła (105).

Do 93. minuty pucharowej potyczki z III-ligowym przeciwnikiem to nasz zespół był w IV rundzie tychże rozgrywek i zanosiło się na miłą niespodziankę. Niestety w doliczonym czasie gry rozpaczliwe ataki bielszczan zakończyły się bramką, dzięki której do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka. W niej lepsi okazali się rywale i to BKS Bielsko-Biała zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski.