Klub czecho.pl

III Janowicki Piknik Rodzinny za nami

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

25 sierpnia 2008

Już po raz trzeci na terenach rekreacyjnych w Janowicach odbył się Piknik Rodzinny.
III Janowicki Piknik Rodzinny za nami
fot. gminabestwina.info


Tak jak w poprzednich latach i tym razem pogoda sprzyjała biesiadowaniu, a uczestnicy imprezy nie mogli narzekać na brak atrakcji. Na początek przygotowano coś dla najmłodszych. Mogli oni wraz z rodzicami wziąć udział w programie „Baw się razem z nami”, wszyscy tańczyli i śpiewali w rytm wesołej muzyki, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy.

Nie zabrakło atrakcji dla miłośników mocnego brzmienia, przed janowicką publicznością zaprezentował się zespół młodzieżowy „Lacrime dei”.Grupa ta gra głównie muzykę ciężką, wzorując się na takich zespołach jak: Trivium czy Metallica co można było usłyszeć podczas ich sobotniego występu.

Przed godziną 19” wszystkie miejsca były już zajęte, a to wszystko za sprawą gwiazdy wieczoru, pani Krystyny Giżowskiej. Krystyna Giżowska zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak: „Złote obrączki”, „Przeżyłam z Tobą tyle lat”, czy „W drodze do Fontainebleau”. Oprócz swoich piosenek zaprezentowała także przeboje z repertuaru gwiazd minionych lat. Wszyscy doskonale się bawili i śpiewali wraz z panią Krystyną nie pozwalając jej opuścić sceny bez bisów.

Tradycyjnie po części artystycznej przyszedł czas na upragnioną zabawę taneczną, tym razem akompaniował zespół „Trio Band” z Zabrzega. Jak to zwykle w Janowicach bywa – zabawa trwała do białego rana.

Na zakończenie warto wspomnieć, iż nad przygotowaniami do imprezy oraz jej przebiegiem czuwali: pracownicy i dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie, członkowie OSP Janowice, Koła Emerytów i Rencistów z Janowic oraz członkinie Janowickiego Koła Gospodyń Wiejskich.

Wprawdzie kolejny janowicki piknik dopiero za rok, ale wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na „Święto Karpia”, które odbędzie się 30 sierpnia w Kaniowie.

gminabestwina.info

Powrót

Nowi klubowicze

Biznespl

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.02.23

Tomaszex

Brak
w klubie od: 2021.02.17

Mila1990

x
w klubie od: 2021.02.01

Texuss_pro

Zabrzeg
w klubie od: 2021.01.31

parapa01

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.01.31

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 661

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270

mariakania22

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 266