• 1 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 1283

OFS MOSiR nadal liderem

W sobotę rozegrana została 14 kolejka IV ligi siatkówki mężczyzn w której zespół OFS MOSiR bez większych problemów pokonał na wyjeździe drużynę UKS PIK Katowice 3:0 (16,11,15).

Niedziela niestety nie była już tak radosna dla naszych zawodników. W zaległym meczu nasi siatkarze przegrali po wyrównanym –szczególnie w II i III secie- meczu w Jaworznie z drużyną MCKiS 0:3 (-17,-23,-22). Drużyna z Jaworzna wykorzystała przerwę w rozgrywkach II-go ligowych i w meczu przeciwko OFS MOSiR zagrało kilku zawodników zaplecza II-go ligowego zespołu.

Po tych meczach nasz zespól nadal jest liderem w swojej grupie i o 2 punkty wyprzedza drużyny MCKiS oraz HALNEGO Węgierska Górka.

W najbliższą sobotę nasz zespół podejmuje w sali SP 4 o godz 17.00 drużynę AZS Katowice
natomiast w niedzielę wyjeżdża do Bielska na mecz z BBTS-em.