Wiadomości

  • 5 stycznia 2024
  • 19 stycznia 2024
  • wyświetleń: 9603

Ma męża i 2-letniego synka, nagle świat jej się zawalił. Prosi o wsparcie

Martyna Kobiela-Wątroba to 33-letnia mieszkanka Kaniowa, która ma kochającego męża oraz 2-letniego synka Szymona. W trakcie badań profilaktycznych, które jak co roku organizował jej pracodawca, usłyszała diagnozę: nowotwór złośliwy mózgu.

Mieszkanka Kaniowa prosi o wsparcie. Walczy z glejakiem
Mieszkanka Kaniowa prosi o wsparcie. Walczy z glejakiem · fot. siepomaga.pl


- Gdy usłyszałam diagnozę, byłam pewna, że zostało mi maksymalnie pół roku życia. Lekarz mówił, że guz znajduje się zbyt głęboko, że nie da się usunąć go w całości i jest ogromne ryzyko utraty wzroku. Byłam załamana - przyznaje pani Martyna.

Udało jej się jednak znaleźć specjalistę, u którego podjęła leczenie. Przesła biopsję, aż po resekcję guza. Potem była terapia protonowa, a obecnie trwa chemioterapia. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że nastąpi wznowa.



- Przede mną jeszcze 7 miesięcy chemioterapii, po której dowiem się, co dalej. Wiem na pewno, że potrzebne będzie dalsze leczenie, opieka lekarska, liczne kontrole i badania. To wszystko generuje ogromne koszty, na które nie byliśmy przygotowani. Bardzo proszę o pomoc - podkreśla mieszkanka Kaniowa.

Została założona zbiórka na portalu Siepomaga.pl. Obecnie wsparło ją ponad 400 osób, które wpłaciły ponad 31 tys. zł.

kr / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.